Свеж
СКАПОЦЕН КАМЕН-Внатре Природен 3мм Црна Магија Хематит Скапоцен Камен Тркалезни Лабави Монистра Енергетски Камени Мониста за Изработка на Накит 15

СКАПОЦЕН КАМЕН-Внатре Природен 3мм Црна Магија Хематит Скапоцен Камен Тркалезни Лабави Монистра Енергетски Камени

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Обработени Од Хематит Мушкатркалезна форма, црна боја и мазна површина со магнетна. Q 'qty : 105-108 Мониста По Влакно (15"), големина На Дупка : 1мм. ова Е Генијален Полу Скапоцени лабави Камени Мониста, љубителите на мониста и производителите на накит можат да ги сочинуваат како ѓердани, нараквици, обетки. Може да се направи како прекрасен уникатен рачно изработен подарок за моден накит за разни фестивали и прилики за вашето семејство,пријатели. Сите камења се уникатни, така што бојата може да варира од сликата. СКАПОЦЕН КАМЕН-ВНАТРЕ СОЗДАДЕТЕ СВОЈА МОДА. Ние сме специјализирани за сите видови природни монистра и накит од скапоцени камења . Нашата цел е да ги направиме нашите клиенти задоволни. Среќни сме само кога сте среќни. Ние секогаш ќе бидеме тука за вас. Најдете специјален подарок за саканата личност или убаво парче што го надополнува вашиот личен стил со накит од Продавницата "СКАПОЦЕН КАМЕН внатре". Површина : Мазна. Големина на дупка : 1,0 мм (Одговара За Повеќето Конци и Наоди за Накит). Функција : Олово Слободен, Никел Слободен!. Користете За : Монистра за Изработка На Накит. Продаде Единица : 1 Влакно на 15" (38СМ).

За производот

Купувачите избираат и

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

18 Белешка музичко движење Санкио од Јапонија, втората позната марка во светот Секое движење игра само м�

Божиќен фустан за жени Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информац�

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба Дијаметар

Гроздобер авијација САД илустрација за декорација на wallидови на голем црвен биплан и разиграна игра со

MFR : Bivar Inc Серија : LPR4 Пакет : послужавник Статус на дел : Активен Light Pipe Specifications : Mfr : Bivar Inc Series : LPR4 Package : T

Потпишана картичка, 6 x 4 инчи, потпишани и испишани во црно чувство на врв „до Стефен Ник Нолте“, Атракт�

Орнамент за држење на срцевиот wallид : држењето срце е изработено од материјал од високо одделение, кој м�

1 Погоден За Киа Оптима К5 2016 2017 2018 2019, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, blue

Влез : AC100 ~ 240 V, 50 / 60 Hz Излез : DC 48 V 1 Модел : CS4801300 Големина на приклучокот : 5,5мм x 2,1мм Гаранција : 18 месеци и т

Име на производот : тркало за рибизли на прстенот на прстенот; Тип : 360 степени ротација на тркалото Голем

Јакни за зимски јакни за мажи за мажи Модни јакни со пуфер, женски долги палта зимска топла цврста плиша�

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со телефонот Motorola Zeppelin Приклучокот

леб 1015 дена испорака ♛ Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време Ние ќе

Декоративен фиока сет од 2 голем 16 x 11x 4,72 инчи, мали 10 x 10 x 3,94 инчи Рустикалниот дизајн носи шарм во вашиот

Карактеристика : Лесен за инсталирање : Треба да вежбате, капацитет за носење Size (Length X Width X Height) : 40 X20 X2 Cm ,

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Повеќенаменски Организатор Тројниот Поводник или Држачот за Клучеви од Богатствата На Каролина е разн

Влакната се изработени од најлонска коса, мека и свиленкаста до допир Дајте си совршена шминка секој па�

Пластика Козметички празни контејнери тегла : направени од врвен материјал, издржлива за вашата употре�

Содржина на пакетот : getе добиете 28 парчиња чистач на млазници од не'рѓосувачки челик во 5 големини, 2 парч

Комбинирање на логичка сонда и пулсер комбинирани во една Сонда за решавање на проблеми со дигитални ко

❅ Материјал : Направено од висококвалитетен памук / дакрон / шифон / полиестер / најлон ткаенина, пријате�

Големина : φ04 x 1,7 инчи (1,05 x 4,45 см) Тежина : 0,4 мл (11,7 g).4 x 1,7 инчи (1,05 x 4,45 см) Тежина : 0,4 мл (11,7 g) Се користи за че�

Овален дрвен слив Рачно изработени од брест дрво Предметот е ново изработен Не е потребно собрание...

Големина на светлина( Дијаметар) : 182 Во Х 6,3 Во / 30 Х 16 См Големина На Вентилаторот : 12 " (30 См) E27 Држач За Све

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Здолништето е изработено од полиестер и шифон материјал,

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом...

Материјал : 316 Нерѓосувачки Челик Големина : 20*25 мм Количина : 1 парчиња Се користи за чување урни за милен�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

Спектар на бои и дизајни на располагање Одговара на различни модели на телефонот Издржлив и долготраен.

Работи одлично на стакло или на која било мазна површина Лесен за примена Издржлива налепница за винил..

Gemstone природна груба мала големина Турмалин скапоцен камен Турмалин е исто така основа и е корисна за ба

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот Лизгајте го ка

Индустриски ретро ламба за рева од ковано железо, форма на водена цевка, многу ретро естетско чувство, е

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Инклуир : ГОЛЕМИНА : 6 / 7 / 8 / 9(Големината Е ЗА НАС) Боја : златен Материјал : Легура, Кристал Лесно Се Совпаѓ

Scroll