Свеж
Чимују Чување На Игла За Шиење Пренослив Блинг Држач За Игла За Шиење Држач За Игла За Везење Кутија За Контејнер Со Клучеви За Игла За Продавница, Чепкалка За Заби,

Чимују Чување На Игла За Шиење Пренослив Блинг Држач За Игла За Шиење Држач За Игла За Везење Кутија За

Достапност: Достапно.
DEN 223.84

ПРЕНОСЛИВ : преносливиот држач за игла за шиење доаѓа со приврзок за клучеви, е мал и лесен за носење, може да се стави во торба, џеб, паричник итн Големина : 2,95 х 0,87 инчи. ПРАКТИЧНО : секој случај на игла е доволен за сместување до 30 игли истовремено. Шиењето на држачот за игла ќе ви помогне да ја чувате иглата за шиење, иглата за везење, големата игла за шиење очи, иглата за навој итн. Иглата за шиење блинг кристал може да складира мали предмети како што се чепкалка за заби, мушка, пилула, чепкалка за уши, памук итн. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : кутијата за игла за шиење блинг е изработена од висококвалитетен сјаен кристален кристал, извонреден во занает и удобен. НАЈДОБАР ПОДАРОК : кутијата за игла за везење блинг ќе биде совршен подарок за Родендени, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова година итн. Можете да ја дадете кутијата за држач за игла за шиење на вашето семејство, родител, наставник, соученик, пријател и други. Куќиштето за игла за игла со блескав кристал ќе им биде погодно да шијат ткаенина или кожа, вез, вкрстен бод, да направат паричници, ремени, изработка на занаети итн. КВАЛИТЕТНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ : вашето задоволство е секогаш наш највисок приоритет. Ако не се чувствувате 100% задоволни или имате какви било прашања во врска со контејнерите за држачи за игли со блинг кристал, ве молиме контактирајте не. Ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро. Ако ја сакате нашата цевка за игла со блинг кристал, додадете ја во количката!.

За производот

Купувачите избираат и

Пакет од 3 р украси; во собата на 2 100% памук чај крпи и 1 дрво знак со кампување тема Додадете интерес за ва�

Едукативни Играчки За Мали Деца : за оние деца кои не сакаат овошје и зеленчук, производот може да ги нат�

Нашата стаклена конзерва е уникатен и елегантен подарок што ќе и го направи денот Тоа може да се користи

Повлечете го затворањето ДОПОЛНИТЕЛНА ЈАЧИНА : Проѕирни Ракавици За Еднократна Употреба Без Винил Во П�

29 Тип : Еднострано Печатење, Отпорна На Нечистотија, Полиестерска Ткаенина Грбот е направен од високоел�

Структура : железен материјал, водоотпорна ' рѓа, лесен за чистење, висока стабилност, силно носење, лесн�

ВОЛУМЕН : 700МЛ (3 чаши) НАДВОРЕШНИ МЕРКИ : 8 Најдобра Вредност Бенто Кутија : Таа Знае Медиуми, 2019 Година Топ

Разделувачи на пластични Фиоки 6 Поставени Прегради За Фиоки За Проширување Организатор На Фиоки Сепар�

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Нова Колба За Колкови Од Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Со Соодветна Инка Користете го лесен за носење и

ГЕ БиоНауки Произведено во кина Димензии на пакетот : 10 "L x 10" W x 10 " H TIDI производи 918318 пациент завеса лист,

104137x10x930 АМЕТИРЦ (Р) Број на дел Европски стандарден појас со променлива брзина 930 мм во должина...

[ВКЛУЧЕНО ПАКУВАЊЕ] комплетот алатки За ладење Тимсек вклучува 1 парче клуч за климатизација со рамен т�

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

Производ 1 : Секачот за Кабли лесно сече оклопен кабел До 3 / 8Инчен Дијаметар : BX, AC, MC, MCAP и Greenfield, со неколк�

`+Совршено Вклопување Оваа чизма За Чаши Стенли е специјално изработена за Гаснење Авантури на Стенли 40�

Пакетот вклучува (фиоката не е вклучена) : 4 Парчиња поставен декор за есенски послужавник можете да ги с�

Црева За Вода Погледнете ја втората слика за детали Вода Црева Конектор Со Навој М14 М18 М22 Преодна Спојка

Балон Мерки : 30,2 Инчи Содржина на балон : 6 парчиња слатки балони за зајаче Квалитетни Материјали : Алумин

Постојано Хемиско Пенкало Постојано Хемиско Пенкало Опис на производот како пионер ширум светот, модер

СОСЕМА НОВА Колба 8оз Нерѓосувачки Со Специјална Кожа Класичен дизајн 8 течност мл колба од нерѓосувачк

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

на абењечеличен материјал, има добра отпорност на студ и издржливост Овие шлемови 12 заби со канџи за вас

ЦЛинијата е горда што презентира сигурен пријател од студијата и одличен начин да ги заштитите вашите к

Примена Модели : 7 инчен автомобил мултимедијални плеер поддржува За андроид 110 систем, 2gb+32 GB автомобил а

Материјал : Изработен од ликра, лесен, дише, лесен, удобен и издржлив Лесен За Инсталирање : со дизајн на т

100% Полиестер Деца Девојки Метална Јакна со Панталони За Спорт Табелата со големина значи возрасни опсе�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз п�

Име на производот : тиг заварување факел долг прекинувач домување 10 ПАРЧИЊА Стока пакет : 10 парчиња / во с

● ИСКРА РАДОСТ ВО ОСТАВАТА, ЧАЈНАТА КУЈНА овие зачини организатор за кабинетот доаѓаат со елегантни ет

СЕТ ВКЛУЧУВА : (2) француски Фитнес Леано Железо Олимписки Тежина Плоча 45; (2) француски Фитнес Леано Желез

Посакајте му на вашиот пријател или член на семејството среќен роденден со весела картичка што сигурно

Сосема Нов, Поправете го вашиот испукан капак на објективот на фотоапаратот Заменете го оштетениот ист�

Scroll