Свеж
Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба Торта Стојат За Десерт Маса, Пејсли Гроздобер Вио

Десерт Маса Дисплеј Сет, Злато Кекс Штанд, Десерт Штандови, 3 Ниво Служат Послужавник, Чаша Торта Ниво Штанд, Свадба Торта

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Dim димензија-дијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. ✿МАТЕРИЈАЛ-Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна, за повеќекратна употреба и лесен за чистење, лесен и лесен за движење. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење. Држач за торта од 3 нивоа за прикажување храна за забави, како што се кекси, колачиња, бонбони, пециво, закуски, крофни,сирење, крекери и други задоволства. ✿Повод-Класичен златна боја натпревари Со everything.it е совршена декорација за свадба, свршувачка, роденденска забава, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, летен чај, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. ✿Прилагодена Услуга - можеме да ја смениме шемата на чинијата во слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

За производот

Купувачите избираат и

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

БЕБЕШКО СЕДИШТЕ Безбедно и практично, тоа ќе биде добар партнер и помошник за вашиот одмор и кампување в

Бурето е создадено од едно беспрекорно парче бакар што го елиминира проблемот со отворот на бурето Проѕ

Материјал : оваа домашна декоративна книга е изработена од буково дрво,цврста и доволно за да ги одржува

●Чип со голема брзина q : Усвојување SATA 30 чипови, во споредба со другите старомодни чипови за значително

1Нерѓосувачки Челик : Изработен од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, полирана и полирана површин�

Тема На Западната Партија Оваа ставка е голема вредност! Вклучува 1 тркач на маса по Пакет Одлична Декор�

Овој Мини ДП Машки До ДВИ Женски Адаптер ви овозможува да поврзете монитор со висока дефиниција, проект�

Име на производот : Двојна ДТипедип14ИЌ; Модел : HD74 LS74 AP;Пакет : DIP14 Опсег на напон на напојување : 4,75 V5,25 V;Фр�

Едноставен За Употреба И Удобен За Носење Пинцети За Трепки За Лажни Трепки Трепки Куќиште За Долги Држ�

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив...

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

2 слушалки за слушалки со ЖИЦА СО ПТТ, обезбедувајќи ви јасни перформанси на звукот без изобличување и з�

● Отпорен на вода и ИЗДРЖЛИВ : Изработен од полиестерски материјал Отпорен на Вода со висока густина РА�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Делови колона нозе со брзо ослободување рачкатабрави ви овозможува да ја прилагодите работната висина

3660016807061 Сосема Нова Ставка / Неотворен Производ Оваа боја овозможува прилагодување на нови текстилни п

Пакетот вклучува : 4 ПАРЧИЊА Стапчиња За Мед од Нерѓосувачки Челик Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик...

Божиќната Капа Е Совршена За Повеќето Деца, Суштинска Декорација За Божиќ И Нова Година Дедо Мраз Шапка

Разновидна употреба : нашите шаблони за сликање со пластика за МИЛЕНИЧИЊА може да се користат на различ�

Врежан со Смола Фенг Користете висококвалитетна смола како материјал и следете ја традиционалната изр�

Стрелаштво Лак Скала Дигитални Виси Скала Нацртајте Тежина Мерење На Моќност Лцд Дисплеј Скала Со Копч�

Увезени Затворање на бравата Миење Раце Само 100% Ув Заштитна Бејзбол Капа : Унисекс Бејзбол Капа Со 2,8" Ра�

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Тип на батерија количината на електрична енергија дисплеј Широки полиња за примена : литиумска батериј�

Памучна мешавина Машинско Перење Повод : врв за пуловер погоден за пролет, aut и зима Погоден за секојднев

Прецизност Пресврт Вежба 13 / 64" Диа 1 / 2 " Тркалезно Стебло 118дг Необложено 118 степен точка Големината на ст

100% Фланелен+пп памук Машинско Перење Смешните Божиќни Капи Ве Прават попривлечни, без разлика дали Се Р�

Тешко пвц базирани работна станица мат Стотици портоли ја олеснуваат дренажата Влечните сечила помага�

● Садот со овошје е удобен : удобно и убаво искуство е да уживате во животот на природен начин ● Безбедн�

Големина : 7 / 16 инчи14 Најчесто користен и разноврсен орев Завршени ореви се шестстрани ореви со стандард

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето (најновата технологиј

ПОДОБРЕНА ФИЛТРАЦИЈА на ВОЗДУХОТ : нашите филтри за воздух 16х20х1 се направени со помош на напредна техно

Scroll