Свеж
Здравствена Јонизема Макс-Моќна 20 Волти, 2,5 Ампери Тешка Јонска Машина За Детоксикација За Бања За Нозе со 5-Годишна Гаранција И Консултации Со Експерти За Детоксик?

Здравствена Јонизема Макс-Моќна 20 Волти, 2,5 Ампери Тешка Јонска Машина За Детоксикација За Бања За Нозе

Достапност: Достапно.
DEN 9215.68

Единицата, исто така, вклучува тежок заземјен кабел за напојување со 3 краци-обезбедувајќи безбедна патека за напојување до вашиот ѕиден штекер до вашата машина Оваа моќна машина е затворена во цврста мала тежина – но сепак тешка – сите метални куќишта – изградени да траат со години. Компактен-Приближно 7х7х4, 5 инчи. Ослободува контра простор. ВО Согласност СО FCC - овој уред е сертифициран да биде во согласност со Дел 15 Од Правилата НА FCC. Две 30-50 сесија низи. Фбмакс Детокс Машина. Две 30-50 сесија низи. Фбмакс Детокс Машина. Голем Слив За Када За Стапала – капацитет Од 3,2 Галони изработен со издржливи стомачни пластични и ergономски рачки. Пакет вкупно 25 Облоги за лесно чистење на кадата. 1 Голема Тегла За Чистење и Натопување за Јонски Низи За Детоксикација. Раствор за Чистење што може повторно да се затвори За Јонски Низи За Детоксикација – 70гр со лажичка од 4 кубика. 40гр Ситнозрнеста Хималајска Сол со лажичка од 0,625 кубика : Една од најздравите соли достапни за терапевтска, кулинарска и козметичка употреба. Година Снабдување На Низи (десет 30-50 сесија низи вкупно). Фбмакс Детокс Машина. Голем Слив За Када За Стапала – капацитет Од 3,2 Галони изработен со издржливи стомачни пластични и ergономски рачки. Година Снабдување На Облоги за лесно чистење на када (вкупно 400 облоги). 2 Големи Тегли За Чистење и Натопување за низи.) Раствор За Чистење Што Може Повторно Да се Затвори за низи со лажичка од 4 кубика. Годишно Снабдување Со Ситнозрнеста Хималајска Сол (една фунта) со лажичка од 0,625 кубика. Една од најздравите соли достапни за терапевтска, кулинарска и козметичка употреба. Јонска машина за детоксикација на бања за нозе поддржува здравје и благосостојба. Персонализирана Здравствена Консултација (за вас И вашето семејство) со Експерт За Јонска Детоксикација д-р Купер вклучен. МОЌЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ-20 волти и 2,5 АМПЕРИ ИЗЛЕЗЕН ЛЕД Дисплеј јонската машина За Бања за Детоксикација за Нозе доаѓа со Прирачник За Јонизема кој содржи здравствени придобивки, најдобри практики и како функционира детоксикацијата. УДОБЕН ЗА УПОТРЕБА - не е потребен ремен за зглоб и без бучен вентилатор што го прекинува расположението. Безбедна вода и усогласена со FCC – машината за Детоксикација јоник е сертифицирана да биде во согласност со Дел 15 Од Правилата НА FCC.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : 40 Инчи секоја буква / број Материјал : Алуминиумска Фолија Пакет : Опп Торба Функција : Декорац�

Испорака на ткаенина од типот на ткаенина, стандард : 714 дена испорака / забрзана : 35 дена испорака Напра�

80% памук, 20% полиестер Затворање на патент HD печатено лого на градите F1 HD печатено лого на градите F1 Голем

Применливо : Набавка за напојување со итни случаи на автомобили 12 V DC излез за возење рекордер, електронс

5во1 USBC HubПриклучок и репродукција : Овој адаптер за повеќекратни адаптер за Cable Creation USB C го проширува USB C �

Завеси за Детска Соба нашите добро дизајнирани завеси за детска спална соба совршено ќе одговараат со �

Четки за маслени бои склопот на материјали, безбедни, издржливи и практични Професионално пенкало ова е

Направено со Дупонт Кевлар Заптивната смеса за нишка со висока изведба Лесно брише од рацете и алатките

【2,7к водоотпорна камера】 : Со максимални 2,7 кг 20fps и 48 MP, оваа подводна камера го доловува секој момент со

УНИКАТЕН И ЗАШТИТЕН : Создаден специјално за сопственикот на бувот во вашиот живот, Овие Дебели Кожени П

Материјал на производот : Алуминиумска леќа + Оптички стаклени леќи Систем за очи со двојни агол, цел екр

Морков 4 : 1 сол (2 мл, зин : 519520) Земја на потекло : САД Латинско ботаничко име : Даукус Карота користени дел

【Премиум материјал】 : Оваа фотелја кади е изработена од голем избор на постелнина, која е исклучително

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

тпу Материјал : кутијата за ручек бенто е направена од пп материјал, кој е еколошки и издржлив Големина :

Спојки Конектор за спојки Овој дел главно се користи за производство и заварување на XLR аудио линија Реж

Може да се користи во резервоарот за риби и аквариумот, природно чувство и изглед на него Доаѓа со дизај�

Рачно изработена стоечка ламба Оваа класична ламба за подот на Тифани има стаклена лабачка која е рачн�

Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во движење Мека и малку ист�

Сосема ново, ќе испорача 58 дена! MOQ : 30 парчиња бесплатно ласерско лого за гравура, DHL Express испорака, може д�

Соодветна големина : Пакетот вклучува 2 парчиња држачи за стекнување, дијаметарот на базата на дрво е ок�

Вклучен хардвер : Да Вклучени завртки : Да Тип на монтирање : Задно монтирање Големина на завртката : M5 x 28.

Адаптер за замена на HQRP® AC Адаптер + USB конвертор кабел ; Влез на адаптер за наизменична струја : 100 V240 V AC; И

Само се вклопува во 2 WD Rustler, не одговара на 4x4 Rustler Прилагодено тело за Rustler 2 WD VXL 1 / 10 Камионска обвивка за �

【Подарок за родители кои имаат сè се борат да ги најдат тие совршени уникатни подароци? Па, се обложувам

Карактеристики на CF2694 : карамика Којност : Браун Тип на производ : декоративни акценти Сезонска тема : Да

【Содржина на пакет】 Булдог*1 16,1 инчи долг, 4,1 инчи широк и 3,9 инчи високи Тежина : 0,66 фунти 【Флексибилни е

Стакло Овој пепелник е изработен од стакло без олово, кое е еколошки и кристално чисто На работ на долни�

Природно грубо жолто и бело уникатен Mookaite jasper заздравувачки кристал Тоа е огромен лековит кристал за де

75%памук 15%измешани, 10%мрежа Направени во САД или увезени Затворање на тока Само миење на рацете Дизајнот

Памук Затворање на патент Дизајнирано во САД / Увезено Совршен подарок за туширање за бебиња, идеја за �

★ Белешка : Лаптопот и надворешните три монитори можат да прикажат различни слики, но трите надворешни �

Практична употреба : Идеална алатка за МДФ, табла за честички, иверица, итн За да се направи дрвена врата,

50% полиестер, 50% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Нашата аризона кардинали за

Незатегнување, некорозивен Економично, побезбедно, решение за ослободување на распрскувач без раствор�

Scroll