Свеж
КУТИЈА САД BBINMT1012K Отворени Врвни Кутии За Отпадоци, 10 x 12 x 4-1/2, Крафт

КУТИЈА САД BBINMT1012K Отворени Врвни Кутии За Отпадоци, 10 x 12 x 4-1/2, Крафт

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Економично решение за организирање делови Кантите во боја на крафт помагаат да се сокријат нечистотијата и нечистотијата. Рнум-парче конструкција го прави собранието брзо и лесно. Едноставно преклопете по линии за да создадете корпа за отпадоци, Не е потребна лента или спојници. Направено од цврсти 200#/t-32 Крафт брановидни. 10 инчен х 12 инчен х 4-1/2 инчен Крафт отворете ги кутиите за Корпи. Економично решение за организирање делови. Кантите во боја на крафт помагаат да се сокријат нечистотијата и нечистотијата. Едноделната конструкција го прави склопувањето брзо и лесно. Едноставно Преклопете по линии за да создадете Корпа за Отпадоци. Не е потребна лента или спојници. Направено од цврсти 200#/t-32 Крафт брановидни.

За производот

Купувачите избираат и

Големина Оптимална За Внатрешни И Надворешни Активности; Погоден За Деца И Возрасни, Мажи И Жени, Момчињ

ПЕКС : Цевките и Фитинзите се за апликации под притисок, како Што е Водоводот Има голема јачина на удар и

Среден врв за поголеми површини и пошироки мотиви, ширина на линијата 24 мм на База На Вода За прецизни и �

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

Низок волумен на задржување Висок флукс на производи и вкупен капацитет Робусни, силни, повеќекратни ме

Рејтинг Напон : 600 V; Сооднос На Собирање : 2 : 1; Должина : 10м / 32,8 Стапки Дијаметар : 2мм / 0,08 инчи; Внатрешен

Задното Седиште Стил Автомобилски Еластична Багажникот Мрежа Товар Нето За MAZDA CX3 Производствени Годин�

Помалите длабочини на овие картони обезбедуваат идеално вклопување за плитки производи Совршен за исп�

Постелнина Природен Материјал : ленена (како лопатка) ткаенина Издржлив и лесен за чистење...

Може да ви бидат дадени на вашите пријатели, родители, колеги и партнери Задебелен материјал, стабилен и

Акрилик Случај за прикажување на играчка Направена од високо квалитетен акрилен материјал, издржлив и �

Овој дневен пакет Fjéllréven Ulvé 23 е Од Високиот Брег лесна семејна линија на производи и транзиции на отвор�

РАНЕЦ СО СПЛИТ АЈКУЛА : извадете огромно ПАРЧЕ од назад на училиште оваа година со овој забавен и разигр�

●Уникатен Дизајн● оваа класична црна кутија За Накит Правоаголен дизајн, класична црна рамка со проѕи�

Кабел за Замена на Qualtex За Kirby G3G6 и Крајна g 32 Стапки во должина Кабел За Замена Направен За Да Одговара На

Издржлив : Торбата За Складирање Е Изработена Од Најлонска Ткаенина, Со Висока Цврстина На Истегнување,

Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : ИСО Сертификација : РОХС Сертификација : се Тековна / фаза : 4 овој к

Денот на вљубените подароци за маж, жена, дечко, девојка дизајн е најдобар подароци за секоја пригода ка�

Клинички тестирани за благост на кожата Витамин Е, алое и хаомилвнесена формула За Потхранување...

МЕК И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Дизајниран За Деца! Овој ранец за мали деца е изработен од висококвалитетни н�

Тип на производ : ПРОФЕСИОНАЛНА ЗДРАВСТВЕНА ЗАШТИТА Должина на пакетот : 8,128 см Ширина на пакетот : 17,272 см

ТАРДИС 8 GB USB Меморија Се Држи На Синџирот На Клучеви Со Трепкачка СИНА LED СветлинаИнспириран Од Докторот

Најдобар организатор НА ЕДЦ како подарок за себе Нашата торбичка за организатор на џеб е мултифункцион�

●ВРВЕН КВАЛИТЕТ● : Дебелото бакарно буре обезбедува силно сигурно стегање секој пат, обезбедувајќи ми�

Графичка Картичка : NVIDIA Ge Force RTX 3050 8 GB GDDR6 Процесор : 13Ти Генерал Интел Раптор Езеро Јадро i5 13400f 10 Јадра (1.6 G

ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : сите наши производи ЗА безбедност НА ОША се направени од материјали од комерциј

Двојна USB 30 & USB C Флеш Диск 1 TB Компатибилен со отг овозможено уреди СО USB C интерфејс и микро USB интерфејс, м

Памучно трико со шифон здолниште Повлечете го затворањето Миење Раце Само Еластични двојни ремени, нем�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : 0,5 х 0,5 х 2,2 инчи (13 х 13 Тежина

●Применлив Модел● : Мелија замена нараквици За Fitbit Верса 4 / Fitbit Смисла 2 / Верса 3 / Смисла само, без fitbi

?[4 K FULL HD КАНАЛИ] : паметната тв дигитална антена ја прилагодува најновата технологија ги филтрира мобилн

Големина( Х х ш х Д) : 4,0 х 0,6 х 0,6 инчи (10,2 х 1,6 х 1,6 см); Тежина : 3,5 мл (100 гр) Спецификации : Молив : графит јадро,

Scroll