Свеж
RWR81S51R1FRB12, RES Wirewound 51,1 Ohm 1% 1W ± 20ppm/° C 0,01% Силиконски AXL најголемиот дел

RWR81S51R1FRB12, RES Wirewound 51,1 Ohm 1% 1W ± 20ppm/° C 0,01% Силиконски AXL најголемиот дел

Достапност: Достапно.
DEN 2426.24

EU ROHS : Не е во согласност со ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853380 SVHC : Да SVHC го надминува прагот : Да Автомобилство : Без PPAP : Нема вредност на отпор (ОХМ) : 51.1 Толеранција : 1% Оценка на моќност (W) : 1 Технологија : Минимална работна температура на работното место (° C) : -55 Максимална работна температура (° C) : 250 температурен коефициент (ppm/° C) : ± 20 Температурен опсег @ Извлечена моќност (° C) : 25 до 250 FAIN SAFE Fusible отпорник : Нема поддршка за доказ за пламен : Нема стил на случај : Силиконски прекин Стил : Аксијален број на терминали : 2 Формирање на прекинување : Не формирано пакување : Облик на пакетот на најголемиот дел : Дијаметар на цилиндричен производ (ММ) : 2,16 Должина на производот (мм) : 6,35 производ Тежина (g) : 0,21 дијаметар на олово (мм) : 0,51 должина на олово (мм) : 38,1 стапка на неуспех : Р монтирање : преку дупка.

За производот

Купувачите избираат и

Држач за монтирање на ѕид со низок профил погоден за лцдЕкрани со стандардни прицврстувања НА ВЕСА 75х75м

Титаниум Затворање на клипот Супериорен материјал Кабелите на Карибанер и клучните прстени се направе

♛Уникатен Дизајниран Специјално За Samsung Galaxy A32 5 G Објавен Во 2021 Година, Совршено Се Вклопува ВО&T Sprint Verizon

Појасен појас на алатка Подлога за пена со густа и дишечка мрежа Појасниот појас на алатката 3 '' Широка �

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на торбата за организатор е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацит

●Врвен Квалитет ● оваа кука е изработена од висококвалитетен простор алуминиум, антикорозивен и анти '

Изработени од месинг материјали, силни и практични, не е лесно да се оштетат Лесен за инсталирање и лесе�

Пакетот содржи : ќе добиете 4 парчиња заштитници за клучеви од фарадеј, соодветна количина може да ја зад

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

Високо полиран, многу цврст и многу тежок за свиткување и соодветна тежина за удобно држење Ова се соврш

ДЕВИЗЕН Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибил

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

【ПВЦ материјал】 Постерот за аквариум е изработен од ПВЦ материјал, водоотпорен, а материјалот има голе

Мерки приближно Доаѓа со една клучева Двојно еднострано извезено писмо Направено во САД Мерки приближн

50% полиестер, 50% спандекс мрежа Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала тежи�

Складирање И Организација / Складирање Облека И Плакар Прикажи ја втората слика на варијантата за дета

Вкупна Должина : 0,625" Големина На Конец : 7 / 16 " 20 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 3 / 4" �

Бренд : Dell Број на дел : 14x4 H Модел : MG03 SCA300 Тип : хард диск SAS Капацитет за складирање : 3 ТБ Овој предсопстве�

Компатибилен Со : За Примекс Компатибилен Модел : 83323 Спецификации : 1 инч х 6 Инчи Пакетот Вклучува : 1 ° Ст�

Вкупна димензија( во инчи) : 18 х 27; големина на слика (во инчи) : 16 х 16 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 ин

Должина На Рачката од 101мм 25мм Должина На Конецот Со Прилагодлива Контактна Плоча со Поставување Орев К

Ќе Добиете : ќе добиете 12 пакувања проѕирни пластични кеси за патент за складирање, доволно количество г

6 во0 АМашко До АЖенско Продолжување, Со Универзален / Реверзибилен " А " машки конектор.0 во согласност, н

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

100% Стадо женски над коленото назад чизми со врвка до рамни чизми жени редовно широко теле и екстра широк

● За производот, овој производ е погоден За Mitsubishi Outlander 20132018 Поддршка рокфорд засилувач.0 ОПЕРАТИВЕН СИС

Лесна инсталација : прилагодлива на сите видови седишта за автомобили Притиснете ја раширената страна �

Врвен реномиран бренд чисти билки “масла за носачи се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризик30ml

Силиконско Гумено Црево За Храна Цена За Еден Метар Силиконско Гумено Црево За Храна...

РАЧНО ШИШЕ СО ПРОТОЧНА ВОДА нашето компактно шише со вода прави идеално шише за хидратација што работи

Материјал : ПП Големина : 20 * 21 * 8 км Тежина : 0,4 кг Кутија за организатор на домот што може да се реди за дод�

Шарени Првиот Ден На Училиште Табла Стил Знак : Печатени со шарени букви, така што не треба имаат многу б�

Висококвалитетен метал : еспресо кафени лажици изработени од нерѓосувачки челик отпорен на корозија, п�

Димензии : 54 "ширина на дното, 1" дното на проекцијата, 571 / 2 "целокупна ширина 6" висина на прекршоци ПВЦ нуд

Тип На Производ : Прицврстувач Диск Малку Димензии на Пакетот на артиклите : 4,6 см Л Х4, 6 см В Х13, 2 См Ч Тежи

/ Сетови За Прибор За Јадење Прикажи ја втората слика на варијантата за детални параметри Прикажи ја вт

1 x Професионален Удар Клешта 2 x резервна Копија Месинг Рампа 1 х Мелење Прачка 2 мм или 5 / 64 инчи...

Печатени ВО САД Официјално Лиценцирани Војна На Ѕвездите : Мандалориски Садови За Пиење Двоен ѕид изоли

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (24мм) Еко

Scroll