Свеж
Кујна Култура Магнетни Конзервирање Капак Кревач, Црвено

Кујна Култура Магнетни Конзервирање Капак Кревач, Црвено

Достапност: Достапно.
DEN 65.44

ЗЕМА ТОПЛА КОНЗЕРВИРАЊЕ КАПАЦИ Овозможува лесно поставување на тегли БЕЗ ИЗГОРЕНИЦИ : ги Држи прстите подалеку од топла вода. ПОДОБРА СТЕРИЛИЗАЦИЈА : Овозможува подобра стерилизација на капакот. ОПЦИЈА : исто така достапна како дел Од ПЕТТЕ Комплети За Конзервирање ВКП1041 и ВКП1205. 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА. Вклучени компоненти : Магнетски Подигач на Капакот. Одликувајќи се со магнетски врв на крајот од вратилото, Магнетниот Подигач на Капакот лесно ги зема капаците од работните површини или од тенџере со топла вода, овозможувајќи подобра стерилизација на капакот и побезбедно ракување. Нема повеќе попарени прсти или паднати капаци! Еден од најважните аспекти на домашното конзервирање е чување на сѐ без микроб. Подигнувачот На Капакот го олеснува, бидејќи чистите капаци помагаат да се спречат загадувачите да влезат во вашата храна.

За производот

Купувачите избираат и

Применлив етернет кабел : овој КОНЕКТОР CAT6 A RJ45 може да биде компатибилен и со заглавени и со цврсти КАБЛ�

Разноврсна УПОТРЕБА оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

86% Полиестер, 14% Еластан Затворање на патент Машинско Перење ОмниШтит напредна одбивност запечатува прс

Замена ЗА СИЛВЕРАДО 1500 V6 43 L 600 CCA ПОД ХАУБА 2002 ГОДИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА СИЛВЕРАДО 1500 V6 4.3 L 600

Гаранцијата на производителот не може да се примени Производител Број На Модел : DSEXSXABWH195K303 Случај Xperia SXSO

●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 18,5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, соодветна големина за чување на вашата козметика и алатки за

Големина : 7 стапки (ширина) x 5ft (висина) Хоризонтална,5ft(ширина)x7ft(висина) Вертикална, Прилагодена Големин

Изработени од издржлив полипропилен Разделувачите можат да бидат поставени хоризонтално...

[Сет од 2 Држачи За Садови] : еден голем (дијаметар е 7,1 инчи) и еден мал (дијаметар е 9,45 инчи) Секој од овие р

Дизајн на притискање : кујната на држачот за крпи прифаќа нов дизајн за складирање, а крпата е фиксирана

За подигнување на широк или тенок материјал За подигнување на широк или тенок материјал Крстовите го ол

Висококвалитетен Материјал : Изработен од сунѓер, оксфордски материјал, нашата торба за шминка не се кр�

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Памук Водоотпорната ткаенина и внатрешната што дише нема да предизвикаат осип или чешање на шорцевите �

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

Затворање на бравата КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Garmin Venu Квадратни Музика / Квадратни ЗАМЕНА БЕНД :

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

(Комплет од 2 ) Висококвалитетна Пвц гума, универзален капак за прашина за заптивање на фаровите со дупка

персоналните дипломирањето рака навивачи : ве Молиме кликнете На "Прилагодите Сега", изберете го сакани�

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

● ПРОФЕСИОНАЛЕН Aufgeld Двоен Микрофон Адаптер 3,5 мм Џек Сплитер 4 Пински (3 Ленти) Пол Машки до 2 Двојни Женс�

Налепниците се целосно отстранливи, но не и еднократно Налепници направени од една еднобојна боја, нема

Пин Заглавие Конектор, Женски / Приклучок, Прав агол / 90°, SMT, 2€12 PIN, H4 3, Двојна Сурова, 1,27 mm Нормално поврза

Во случај на враќање, ВЕ молиме КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и не користете автоовластена етикета Ви благодариме за

Декоративен armенски керамички сад, поглед На риби и цвеќиња, подарок Armенски Керамички Сад Decorенски кера�

Топла светлина одекнува со зеленило Удобна дифузна светлина продира во сферата за да ја покрие целата о

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Зачувајте со поврзување на резервната камера за заден поглед на автомобилот без видео интерфејс Компат

Користете Штипка За Количка За Да Инсталирате Ќебе Или Покривка Од Ткаенина На Кочија За Бебиња Тогаш В�

Scroll