Свеж
КОМПЛЕТ ЗА Чистење Оџаци ЛИЈУН Камин Четки За Оџаци, Четка За Чистење На Отворот За Сушење, Отстранувач На Влакна, Флексибилни Прачки 6/9/12/15, Користете Со Или Без Веж?

КОМПЛЕТ ЗА Чистење Оџаци ЛИЈУН Камин Четки За Оџаци, Четка За Чистење На Отворот За Сушење, Отстранувач На Влакна,

Достапност: Достапно.
DEN 1906.08

Е моќен и Ефикасен Моќен И ефикасен : влакната со моќна моќ за чистење можат да ви помогнат да ги елиминирате најбунтовните наслаги во грипот или каминот Тоа помага да се спречи затнувањето и запалувањето на оџакот. Ex Пакет Вклучувајќи Вклучувајќи 6/9/12/15 Флексибилни Прачки + 1 Глава На Четка + 1 М8 Конец, должината на главата на четката е 10 см. Корисен е и совршен комплет за чистење. Флексибилни Прачки 6 6/9/12/15 флексибилни прачки, издржливи и цврсти, може да се свиткаат по своја волја, погодно за чистење на свиокот на оџакот и чистење на оџакот во сите правци без ќорсокаци. ♥ Четки може да се користат За чистење на цевки, оџаци, вентилација за сушење и други места, а опсегот на примена е многу широк. Чистење на отворот за сушење сами и заштедете пари. Исто така, ви помага да избегнете скапи поправки од натрупување нечистотија или случајни пожари. Лесен за Употреба : оваа ефикасна четка за вентилација за сушење може да се користи со или без вежба за напојување и ќе ви помогне да постигнете професионални резултати. Четки За Оџаци за Камин, Четка За Чистење На Отворот За Сушење, Отстранувач На Влакна, Флексибилни Прачки 6/9/12/15, Користете Со Или без Вежба за Напојување,610мм, 6 прачки опис на Производот дали сеуште се прашувате како да ги исчистите оџаците и цевките за оџаци? Потоа пробајте го нашиот оџак.Овој комплет за четки се состои од вкупно 6/9/12/15 прачки и 1 глава на четка и лесно се расклопува и склопува. Во споредба со конвенционалното чистење, моќното чистење може да отстрани повеќе нечистотија и ракувањето со сите шкафови за чад и облоги од нерѓосувачки челик е многу понежно.Карактеристики : 1. 6/9/12/15 столбови + 1 глава на четка : најлонскиот конец може да се свитка и издолжи, должината на прачката е 41 см/61 см, одличен степен на флексибилност, совршен се пробива низ свиоците. Различни функции : може да се користат како четка за оџаци, четка за чистење на внатрешниот ѕид на цевката за сушење итн.Еднократна нишка притисни фитинг, без лабава за време на која било насока на ротација. Едноставен за употреба : овој професионален Комплет за Чистење На Отворот за Сушење Може да се користи заедно со електрични вежби (не е вклучен). Со помош на поголема ротациона сила, влакната на четката можат да ги отстранат дури и најтврдокорните наслаги во излезот за чад или оџакот.

За производот

Купувачите избираат и

Супер Квалитет : сите Беа Изработени од Тежок Пад На Фалсификуван Челик и Директно Влечење До 17000 ФУНТИ М

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Прилагодлива светилка за биро за температура и осветленост на бојата со 3 бои на режимот и осветленост о

Тип На Производ : Електронска Компонента Димензии На Пакетот : 8,5 "Л Х4.Земја На Потекло : Сад Тежина На Пак

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТВРДА ЛЕГУРА : главата на секачот е изработена од цементиран карбид Цврстина до 45 ЧАСА

[СЕРТИФИКАЦИЈА ЗА САНИТАРНА БЕЗБЕДНОСТ] овој производ е одобрен Од Корејското Здружение За Водоснабдув

2 Приклучоци за напојување на друга електрична опрема Самрак До Зори Сензор Едноставен, Но Врвен Дизајн.

Може да се користи за DIY проекти за занаетчиство, домашни украси, занаети, занаетчиски деца, правење наки

Корпата за отпадоци е навистина елегантна и убава Тенки и компактни корпи за отпадоци може да се корист�

★ Совршено вклопување Овој случај е прилагоден за дигиталниот микрофон Shure MV51 (Белешка : ➤ За само куќиш

Вуд Ќе го држи накитот подалеку и ќе изгледа поделикатно Оваа кутија за накит со гроздобер дизајн може д

Мерки за надуена големина (должина x ширина x висина) : 39 x 34 x 72 инчи; Оваа декорација на надувување доаѓа с�

Внатрешен Дијаметар : 1 PCSM86 Прилагодено е : Да Број на модел : 1 Самостојни материјали : Обработка На Метал�

Корицата Velcro ги штити етикетите за прицврстување и има ознака за идентификација на Iбезбедна за снимање

Панелот со парчиња е едноставен и лесен за ракување Дизајн за автоматско телескопско прилагодување, по�

Вклучен пакет : ќе добиете тотално 4 пара ЛЕД диско топчести обетки, дизајнот на сјајот на обетките со ди�

Јас О Дизајн Концепт Прво Издание Алуминиумско тело, тенок дизајн вистинскиот плоштад е нов! ПЛОШТАД, во

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

НАПРАВЕТЕ ПРСКАЊЕ : Идеален За еден ден надвор на езерото, попладне со цевки или вечер на играта, овој ун�

Име на предметот : кади за Капење Материјал : ПП+ТПР Големина : како што покажуваат на сликата Тежина : 1400г

Широка опсег на отворено омни антена со 30тина кабел и заграда за монтирање (пол не е вклучен) SMA машки кон

Апсорпцијата на светлина и сончева светлина ќе произведе флуоресцентен ефект во темна средина Лепило м

Ова е нов сет од 12 удари со челик Се користи за обликување, формирање и бркање метал во блокови за напушт�

Одделение : Стандард Облик на пресек : круг Дурометар : 70а Опсег на температура : 40 ° до 250 ° F Количина на п�

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Рамка за слика на семејно дрво Презентирајте ги вашите слики на забавен, привлечен начин со сопствената

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Pro Safe Gigabit PlSwitch GS105 E 5port Pro Safe Gigabit PlSwitch GS105 E 5port Netgear GS105 E200pes Banc de Commutateurs : L2 / L3, Type de Commutateur : Géré Type de Port Ethernet RJ45

Големина : 7, 5х7, 5фт / 230х230см(дијаметар од 230см), ја имаме секоја големина и боја што ви треба, ве молиме изб�

1 / 2 ИНЧЕН НПТ ВЕНТИЛ ЗА ПРИТИСОК НА ГАС Пневматски Регулатор ВЕНТИЛ ЗА ПРИТИСОК НА ГАС Пневматски Регул�

Задолжително за Замрзнатите обожаватели : овој Замрзнат пешкир за пончо се одликува Со Елса, Олаф и Ана �

Безбедно : Овој знак е направен од висококвалитетна ABS пластика и сјајна црна акрилна табла, не се корист

Scroll