Свеж
Мокса 45В/2А, 24 ВДЦ, Со Универзален ВЛЕЗ од 85 до 264 ВАЦ

Мокса 45В/2А, 24 ВДЦ, Со Универзален ВЛЕЗ од 85 до 264 ВАЦ

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Мокса нуди широк спектар на дин-железнички напојувања кои ги исполнуваат барањата за влез/излез на просторот и изворот на енергија за повеќето индустриски системи за контрола 45w/2 A DIN-железнички 24 vdc напојување со универзална 85 до 264 VAC ИЛИ 120 до 370 VDC влез, -10 до 50°C работна температура. 24/48 ВДЦ излезна моќност. Широк опсег од 40 до 120 W моќност. -10 до 60°C работна температура способност. Серијата За Напојување д-р обезбедува сигурен извор на енергија 24/48 ВДЦ за индустриски системи за контрола. Серијата има солидни, компактни куќишта и може да работи сигурно на температури помеѓу -10 и 60°C. Серијата За Напојување dr помина 100% тест за изгореници со целосно оптоварување и е наведена UL/CUL, TW/CB сертифицирана и се означени.

За производот

Купувачите избираат и

Сет на кутии Arrma Metal Diff, ARA310975 Сет на случаи на метал Сет на кутии Arrma Metal Diff, ARA310975 Сет на случаи на метал...

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Упатства За Нега : Безбедна Машина За Миење Садови, Безбедна За Микробранова Печка Материјал : Стакло Им�

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи...

Материјалот на куката е железо, а нејзиниот декоративен панел е направен од дрвена лесонит покриен со к�

Кожа, добра мекост, отпорна на гребење отпорна на прскање отпорна на абење Удобен ремен за зглоб, рачна к

Флексибилно користење : може да се користи за да се направи кујна и врата од кујна, канцелариски кабинет,

Гриламид, мегол леќи : рамка за полиамид Поликарбонат леќи Хидрофилна обвивка за обложување Останува ст

Разновидна употреба : 2''x2 '' Стандардниот приколка за приколки може совршено да одговара на повеќето кон�

Дизајн трајно обоен на покривка од ткаенина со подлога без лизгање на гумени ќелии Правоаголна форма со

【Создадете Божиќна атмосфера】 Нашата надуена елка е висока 7 метри, што е многу видливо и во затворено �

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

1 / 72 Завршен модел, подготвен за прикажување Материјал? Матал и пластика детално 11,45 инчи во должина? 8,89 и

1 Имајте предвид дека природните кристални камења се земаат од природата и не можат да бидат идентични...

Одлично за градежништвото Панч на пинот „Starrett Drive“ е добро пропорционален, зацврстен, правилно калено,

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

【Елегантна и висококвалитетна торба за лаптоп лаптоп】 Нашата лаптоп чанта е изработена од водоотпоре�

Обложен, мек обложен ракав одговара на вашиот лаптоп и тетратка со целосна големина Предниот џеб има дв�

Сакајќи Шишиња Комплет : пакетот вклучува 12 комплети стакло сакаат шишиња со скапоцен камен чип монистр

5 компјутери IS61 WV25616 BLL10 TLI IS61 WV25616 BLL10 TL IS61 WV25616 BLL IS61 WV25616 TSOP44 5 компјутери IS61 WV25616 BLL10 TLI IS61 WV25616 BLL10 TL IS61 WV25616 BLL

Тахометар за брзина на винил ласер Користејќи го осцилаторот на кристалниот кварц од 6 MHz ЛЦДприказ : 5би�

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

2,75 инчи во дијаметар, дебели 0,2 инчи Универзално совршено се вклопува за повеќето држачи за чаши за авто�

Увезени Димензија : 7,87 "(L) x 3,35" (H) x 2,16 "(W), умерен капацитет за студентите да држат моливи, за жените да ја д�

РАЗНОВРСНА : Добијте ги најдобрите апликации На јутјуб, Facebook, Netflix и апликации За Игри3 GHz 4 ЧетириЈадрен П

• ❤ • 【Изберете 12 големина поголема】 Ние сме азиска големина што работи мали, треба да изберете 12 голе

Косата на четката е изработена од најлон волна, која е флексибилна и еластична Може да се нацртаат разли

Ги исполнува или ги надминува сите стандарди и сертификација на индустријата Ние гарантираме квалитет

Сигурна контрола на прскањето : Патентиран хексадецимален дизајн на бранот 3 D практично го елиминира гр

Агли од легури : четирите агли на кутијата за складирање се направени од легирани агли, што може ефикасн�

Воздушни цилиндри Воздушни цилиндри Air Cylindersm A J прилагодлив мозочен удар Пневматски цилиндер со двојно

Фази за заклучување Фаза на заклучување на заклучување на простории со цинк легура за лизгање стаклена

€Голем капацитет јасни ремени за преграда со патент обезбедуваат јасен преглед на содржината ●Повеќе�

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Спајд приклучок до кабел за приклучок Spade, супер мек силиконски кабел Hifi Speaker Cable Jumpers Wire / Собрани...

Секој во индустријата за електронски компоненти го знае проблемот „Мора да изберете помеѓу високи цен�

Scroll