Свеж
К Чаша Држач За Складирање Фиока За Keurig Кафе Парчиња Држи 30 Кафе Парчиња ОД HTB

К Чаша Држач За Складирање Фиока За Keurig Кафе Парчиња Држи 30 Кафе Парчиња ОД HTB

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од природен тврд бамбус, направете го држачот за чаши к издржлив и долготраен,со силна сила на лежиште,можете директно да ја ставите машината за кафе на држачите за мешунки ПРИРОДЕН БАМБУС : Бамбусот е обновлив и еколошки материјал,Неговиот БПА бесплатен и безбеден за употреба во секојдневниот живот, подобар за чување храна или други предмети за домаќинството. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : тешко е да се избегнат дамки кога правите кафе, организаторот на мешунките за кафе треба само да се исчисти со влажна крпа.н начинот на вашето расположение, складирање на кеуриг со 2 фиоки чувајте ги сите 30 мешунки кафе на едно место,направете ја вашата плоча уредно.Постојат три прегради во секоја фиока,ви овозможуваат да ги организирате вашите мешунки за кафе по бренд,вкус или некои други,лесно да го добиете она што го сакате. ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ и ПРОСТОР : за љубителите на кафе,правењето кафе треба да биде пријатно и пријатно.Никогаш не дозволувајте неуредни мешунки за кафе да ви го попречат расположението, организаторот на к чаши со 2 фиоки ги чува сите 30 мешунки за кафе на едно место,направете ја вашата плоча уредно.Постојат три прегради во секоја фиока,ви овозможуваат да ги организирате вашите мешунки за кафе по бренд,вкус или некои други,лесно да го добиете она што го сакате. СТАБИЛЕН : бројачот на организаторот на мешунката за кафе е 7,7 килограми,нема да се лизне на масата, само останете таму каде што сакате.

За производот

Купувачите избираат и

нашите жени термо каприс ефектот на потење е 6 пати поголем од традиционалниот неопрен, што го зголемува

Палета на производи : Трансил СМБЈ Серија Телевизори Поларитет : Еднонасочно Обратен СтендОф Напон Vrwm : 5

[Висококвалитетен Материјал] чантата со датотеки со патент е изработена од врвна оксфордска ткаенина, к

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 11 / 4" Тие имаат шестоаголна глава,

ТЕСТИРАНИ ПЕРФОРМАНСИ НА FIRESTOP : Тестирани и наведени за периметарски споеви (завесен ѕид) и градежни спо

Изработени од лимена плоча со капаци за покривање, краткорочно складирање дизајн во форма со фина изра�

[ОВОЗМОЖУВА МНОГУ ДОБАР КВАЛИТЕТ НА ОТПЕЧАТОЦИ] : гијалер пвц празни бели картички овозможува многу доб�

Заштитни главата браник Заклучување Активирањето БиМатеријал Зафат АСМЕ / ИСО / ТАА Во Согласност Тешк

Изработени од метален материјал, силен и издржлив Висококвалитетен изглед и убаво чувство на допир...

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

Количина на пакет : пакетот доаѓа со 12 различни цвеќиња за шарм на вино, вклучувајќи три различни цветни

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Директно од Еден Од Најголемите Производители На Пекс Системи 10 Парчиња 1 / 2 Инчен Пекс Месинг Целосна П�

Стп кожа+платно Произведено во САД Или Увезено Димензии : Големина на 10,6"L x 10,6"W x 10,6"H, овие фиоки за коцки �

PDF Data Seet Featursures Man Производство со употреба на приклучоци BS1363 TEE жичен до 13 AMAM Ratingset во црн прав обложен мет

Пакетот Вклучува : 1 ● есенските лисја од сончоглед умираат+1é дрвени лисја од куќа умираат Димензиите н�

ПВЦ, крпа, полиестер Полиестер, пвц поставата Затворање на патент Машинско Перење Одобрени Кеси За Чист�

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

Користејќи го методот запалете го темјан, чадот пареа како водопад, цензурот за темјан опкружена со чад,

Хидрогени претставува надеж и лојалност Внесуваме Хидрогени и летечки пеперутки во подлогата, што носи

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

95% памук, 5% спандекс Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водс

Хексадецимален болт изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик одделение 188 кој нуди едно од нај

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

СЛИКА ФОТО ШТИПКИ уметност, занаети, свадби, настани, подароци или картички, кукла куќа прикажува, ОБЛЕК�

пластика ?Quality Materials Изработен од квалитетен пластичен материјал, кој може да се користи како подарок за

?●Поставување на возилото Сите фарови што СЕ одобрени ОД SAE и DOT, ги исполнуваат стандардните барања за б

♕КЛАСИФИКАЦИЈА НА НАКИТ♕ кутијата за организатор На Накит за ѓердани,прстени,нараквици, обетки,привр�

100% пвц Материјал : Пвц Должина : 100мм Ширина : 3мм Количина : 100 Парчиња Нашата 100 Парче Торба Од 4инчни Врски

Scroll