Свеж
XiKe 10 Парчиња 6200ZZ Двојни Метални Заптивки лежишта 10x30x9mm, Претходно Подмачкани и Стабилни Перформанси и Економични, Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб.

XiKe 10 Парчиња 6200ZZ Двојни Метални Заптивки лежишта 10x30x9mm, Претходно Подмачкани и Стабилни Перформанси

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

100% - димензионална инспекција на толеранција за оптимално склопување ● Материјал-Произведен од хром челик цврст и издржлив. ● Заптивка-Зачувајте маснотии и спречете влегување на нечистотии. ● Гаранција - 6 Месеци бесплатна замена или враќање на средствата нема причина. ● Експертско-Професионалното производство на лежишта започна во 1945 година. Број на производот : 6200 ZZ. Количина на пакување : 10 Парчиња. Надворешен дизајн : Двојни метални заптивки. Прецизност одделение : АБЕК-3. Опсег на литиумска маст : -30°C ~ +110°C. за големина, брзина и оптоварување, погледнете ја сликата 2 погоре. Тип на лежиште : Тркалачки лежишта / топчести лежишта / топчести лежишта со еден ред длабоки жлебови / хром челик / Стандардно полнење со маснотии. Детални технички детали, поголема количина на пакување, комплет за поправка на замена, развој на нов производ, многу видови производи, соодветна количина и фреквенција на снабдување, може да се прилагодат за вашата машинерија и пазар.

За производот

Купувачите избираат и

Висококвалитетен модел комплет Овој производ е погоден само за возраст над 14 години Модел : Германски А�

QBUC главно е фокусиран на обезбедување на врвен квалитет и трајни производи Во додатоците за автомобили,

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

Висок 3,5 инчи висок x 2,1 инчи долг x 4,2 инчи широк Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД...

Не зазема простор и е издржлив Таа е наменета за тесни простори Дизајнот во форма на писта на оваа корпа

Материјал : Бакар гроздобер работи за тинејџери девојки Ринг нешто молете се на тоа ringвонење прстени за

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу) �

【Параметар】 Оценет напон : DC 12 V; Брзина : 600rpm; Модел на производи : 12 Gan30; дијаметар на HAFT : 3mm / 0,12 "; должин�

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ♥ За компактно складирање, прашина се врт�

● 3 / 4 Во Погон, 50мм Метрички Штекер, 12 Поени ● Ставка : Штекер ● Големина : 50мм ● Материјал : Легиран Чели�

1 / 4 вати Подлога за ретардант на пламен Вкочани 24 мерачи на мерачи (0,022 инчи, 0,55 мм) совршени за лепчиња бе

ВИДЕО ВИДЕО ВИДЕО ВИДЕО ВИДЕРСКИ ВИДЕРСКИ ВИДЕРСКИ ВИДЕРСКИ ВИДЕРСКИ ВИДЕКИ Звук и слика со висок квал�

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

❥ 【Висококвалитетно сликарство со дијаманти】 Нашите дизајни за сликање на дијаманти се шарени, печат�

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inchesIt совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

100% полиестер Повлечете го затворањето Флеи истегнат Jeanан, копчиња на отворено армија Бохо, блесок најло

Fthalates бесплатна^моќна база на чаша за вшмукување^прилагодлива најлонска лента за половината Погоди на в

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Затворање на предниот патент Лесно вклопување Прикачен �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Лесен, отпорен на вода, антистатич

Голема големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см, околу 60Л Оваа пречка за перење е доста голема, можете да став�

Боја : Бела Приклучок за замав со 2pin Должина на кабелот : 2 м Приклучок за замав со 2pin Должина на кабелот : 2

Тркалото за тампонирање што се користи со Руж за да се обои златото, среброто и другите скапоцени метали

Современ ергономски дизајн : аголна четка за рачка добро се вклопува во вашите раце и лисја како модерна

Име на модел Б787 Ана Јапонија авион, модел на авиони Запознајте ја вашата страст за колекционерски прои�

Четири коњи и среќа чевли Сите парчиња гнездат заедно Рака насликана во Русија Правење автентични руск�

Овие Се Одлични За Секој Што Сака Да Шири Празнично Расположение! Овие Празнични Ленти За Глава Се Одлич

Itе е удобен ѓубре, затоа што не мора да се грижите за отворање на капакот дури и кога рацете ви се полни О�

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Класичен изглед на јазот : Омилено парче што изгледа одли

Тивка операција : Овој брз вентилатор е дизајниран да работи тивко и ефикасно, така што нема да ги наруши

Уникатен дизајн : Добро неонски знак е рачно изработен неонски знак, прекрасно решение за домашно детск�

Тежина : 2544 G; (издржлива во употреба) Содржина на пакет : 100 (+ / 2%) PCS X S (најновата технологија) во форма на к

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Дијамантски обложени сечила на тркала за сечила за дискови за ротациони алатки од Дремел Изберете голе�

Scroll