Свеж
HJGarden 6pcs 90 Степен Лактот Канал 3/8 Проток Наведнуваат Клип за 3/8 RO Цевки ЈП Цевка Фитинг Вода Филтер Обратна Осмоза Делови, Сива

HJGarden 6pcs 90 Степен Лактот Канал 3/8 Проток Наведнуваат Клип за 3/8 RO Цевки ЈП Цевка Фитинг Вода Филтер

Достапност: Достапно.
DEN 1096.00

Материјалот е ПОМ суровина Нашите неинвазивни аголни конвертори се широко користени во системите за прочистување на водата, храна/пијалоци. Кога цевката не е поддржана, помага да се создаде свиок што е поцврст од дозволениот минимален свиок. Тоа е совршен начин да добиете свиок од 90 степени во рутирање на цевки без сечење цевки и инсталирање на споеви на лактот. Обезбедува едноставен начин да се направи свиок од 90 степени мазен и без пресврт. Тоа може да биде фиксирано на уредот или ѕидот со завртки. Стандардна цевка од 3/8" за повеќето системи за обратна осмоза (ве молиме внимателно изберете ја точната големина пред да нарачате). Пакетот вклучува : 6 х 3/8 инчен ЈП цевка 90 степен агол наведнуваат без повреда на аголот на цевката.

За производот

Купувачите избираат и

Чистиот и елегантен изглед, мазната површина и полирањето на огледалата ги прават овие вилушки секогаш

Направени од 6061 т6 алуминиум фалсификувани Точно поставување со користење на минимални толеранции на п

Материјал : ЕВА пена, мека и лесна Аглите на оваа коцка се дизајнирани со заоблени агли, што го прави побе

Име на производ (издржлив во употреба) : Шарка Здодевни Малку;Погоден за (најнова технологија) : Дрво Боре

Создадете свој играч и водете го низ елитна нба кариера Обучете го, подобрете ги неговите вештини и над�

Вклучува : 3 мали шестоаголни црни силиконски душеци со лого на Силиконска Уличка + 5 силиконски восочни �

? НЕГА НА ОБЛЕКА : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода / Закачете Или Исушете Ја Линијата / Без Белило / Б�

МОДЕРЕН СО МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА, исклучувањето 20 секунди по рестартирањето сепак ќе ја одржи прилагодена

Еднократно Шаблон За Ѕидни МатрициКористете На Постери Картички Списанија ЗА Бележење ЅИДОВИ Подови Т�

ВРВЕН КВАЛИТЕТИзработен Од калено стакло за да се спротивстави на кршење, двострана графика Содржи до 16

Големина на екранот : 6,7 инчиТенок, лесен и лесен за држење — овој случај дизајниран од Јаболко ја покажу

Антиистури дупка дизајн на стакло покритие Нерѓосувачки челик, издржлив, убав и практичен, елегантен ку

Што има во пакетот? Еден сет На 1Пакет Морнарица Виси Организатор, секоја димензии : 12 х 12 х 29, инчи...

Dc 12v Оловна Киселина Индикатор За Капацитет На Батеријата Аналоген Волтметар Мерач На Напон Автомобил Т

Сите Во Еден Комплет Дупчалки За Нокти : со 7 парчиња различни форми и големини на парчиња нокти што ви се

РЕШЕТКА ЗА СУШЕЊЕ ОБЛЕКА оваа решетка за сушење алишта е изработена од издржливи челични цевки изграде

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Контакт Аранжман : DPDT Контакт Форма : 2 Форма C Dc

Аквариум чување 12оз Кампер Кафе Кригла Нерѓосувачки челик со емајлирана завршница Се препорачува миењ�

Споредете со : РАФ : 9746СС0832 И АМАТОМ : 1463М09Ф16832 Отвор со делумна внатрешна нишка на едниот крај надворешно

●Променлив ИНТЕРФЕЈС СТЕРЕО Раио за АВТОМОБИЛ + 9 инчен капацитивен екран на допир во цртичка видео пле�

Земја На Потекло : Сад Тип На Производ : Спортски Производи Димензии На Пакетот : 1,8 Л Х 8,8 В Х 24,6 Ч (См)...

Овој производ е лесен за употреба и лесен за инсталирање Лесна тежина, рационализирана стегалка која об

Quithquality Caterishing Clate Е изработен од висококвалитетен дијамантски челик со технологија за топло притискање

Појас За глава : Ефикасно намалете ја болката и притисокот при носење маска во увото долго време Мека По�

①Неопходни Додатоци За Камин ● вентилаторот На шпоретот е широко користен за гас, електричен, шпорет н�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Преоптоварување со меха : Над 50 карактери за играње и надградба и над 70 Мобилни Костуми за играње исчешл�

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

УСБ работи Вакуум апсорпција систем Две Дијамантски Брусилки Опремен со чист сунѓер за одржување на ос�

1 ве Молиме внесете Го Вашиот Број за Контакт и ВАЛИДЕН Поштенски Код За Забрзан начин Број 2, Ние ќе ви ис

Продадени како 5 / Пакет Разделувачите на јазичиња овозможуваат лесно обележување и етикетирање на дело

Рачно изработена вистинска кожна футрола штити со стил Заштитува од гребнатини, нечистотија и секојдне

Вклучена е пластична рамка и ремен за напојување, Приклучок за Ремен и игра, без штета на оригиналниот р�

Со својата застаклена керамичка површина и шема Со пруги Од Зебра, ова уникатно обликувано јадење за си�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Шолја За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Двојна Ѕидна Топлинска Изолација Шолја За Кафе Метална Чаша За Вода

Интегрираните канали за вентилација го олеснуваат отстранувањето на кесите 50% Квадратната форма има по

3мм Дебелина Водоотпорна перница За Ликра ги штити Филтрите на фотоапаратот,капачето на објективот и др

Нож за лупење; Коцки; Сечење Зеленчук Високо Јаглероден Нерѓосувачки Челик Печат; Сечилото Стврднат Мра

П235 НИСКОЈАГЛЕРОДНА ЛЕГУРА п235 нискојаглеродна легура, нискојаглероден легиран челик често се користи �

ПАКЕТИ ЗА АПСОРПЦИЈА НА КИСЛОРОД( ОПАП) : апсорберите на кислород со Висок капацитет можат да апсорбираа

Апс ГОЛЕМИНА : Рачки1 18х0, 82х0, 78 во / 3х2, 1х2 см, Заврткипостојат две големини на располагање(1,1 ВО / 1,37 ИНЧИ) М

Пространа ГолеминаДимензија на оваа ПОДЛОГА ЗА глувче XXL е 35,4"x15, 7 " x0 12", обезбедува поголема површина за

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

синтетички материјали Кутии за подароци За Подароци Мали : Рачно ткаена Корпа За Складирање Мини Корпа �

Scroll