Свеж
Капакот Од Типот моко Одговара На Microsoft Surface Pro 9 &засилувач; Pro 9 13 2022 / Pro 8 2021 / Pro X, Лесна Тенка Безжична Тастатура Bluetooth Со Две Копчиња И Вградена Батерија На Полнење, Те

Капакот Од Типот моко Одговара На Microsoft Surface Pro 9 &засилувач; Pro 9 13 2022 / Pro 8 2021 / Pro X, Лесна

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

КОМПАТИБИЛНОСТ-Ексклузивен дизајн За Microsoft Surface Pro 9 И Pro 9 5 G 13-Инчен 2022 / Површина Pro8 13" 2021 / Површина Pro X 13 " Таблет Со Екран На Допир, со малку раширени клучеви за попознато и поефикасно искуство со пишување што се чувствува како традиционален лаптоп (Забелешка : ве Молиме излупете ја заштитната фолија на подлогата пред да ја користите. УДОБНО ПИШУВАЊЕ-Тастатура Со Прекинувач со Ножици иonomономски дизајн ви носи пријатно искуство со пишување. Секој клуч одржува до 3 милиони пати на притискање на копчињата. ВГРАДЕН СО ПОДЛОГА за СЛЕДЕЊЕ - лесно Навигирајте низ Прозорците со копчињата За кратенки На Виндоус. Вградената подлога ви дава искуство со екранот на допир, без да морате да ги тргате рацете од тастатурата. БЕЗЖИЧНА ВРСКА-лесно е да се спарите со вашиот уред преку бт со опсег до 33 стапки, нудејќи ви удобно искуство со пишување. БАТЕРИЈА на ПОЛНЕЊЕ - оваа ТАСТАТУРА има вградена Литиумска батерија на полнење 250m Ah, работи повеќе од 60 часа по целосно полнење.

За производот

Купувачите избираат и

Дијаметар на Reamer 3,01 mm; Dowel Pin Reamer (да / не) не; Преку / под големина Reamer (да / не) не; Reamer материјал цврст карбид

Технологијата за автоматско враќање на потпетиците ја закачува опашката на вашата табла Сопствена зел�

Прстените за задржување се сврзувачки елементи дизајнирани за аксијално да постават компонента на вра�

Fi Направено во САД, рачно актерски и рака завршија 1,5 x 1,15 инчи со сјајна, висока полска завршница Уникате

80 W High Power DCDC USB Step Up Boost Buck Board Board Module ZKS4 224 V CC CV постојан напон константна струја за зајакнување на струјат�

Микрофонот за откажување на бучава го намалува несаканиот шум во позадина и микрофоните за откажување �

синтетички материјал ИГРАЧКИ ЗА ДЕЦА дрвената игра за совпаѓање е погодна за домашно училиште или наст�

Ова е сијалица со двоен контакт, две иглички за заклучување се во иста висина Ве молиме внимателно прове

?Големина : Средно40см / 15,7 инчи, Големо55см / 21,6 инчи ?Материјал : Богат пп памучен филер и изработен од свил

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и антисма

Лесно за работа : Преносна дигитална камера поддржува автоматска чувствителност на светлина, адаптивен

Реле за електронско преоптоварување со цврста состојба (6 25а) Големина S0, модуларен дизајн на Сириус Изб

???????? ??????? Нашите големи табли за суво бришење се целосно преносни, прилагодливи за висина и се карактери

Нашата кутија за чевли е местото каде што вашите чевли се заштитени од прашина и нечистотија,Добрите че�

1255 (R) Керамички кертриџ Duralast (R) дизајниран да понуди непречено чувство и сигурна работа на нова тапа од п

Модел : 5м45 забиАФ Материјал : Алуминиумска легура Големина на родител : 10 / 12 / 11 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20 / 22 / 25мм Шири

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Мека душек, го одржува вашето кученце пријатно и топло Вашето домашно милениче спие поудобно во зима...

100% памук Затворање на патент Материјал за миење ♪ Големина : XS6 XL, проверете ја табелата со големина пред

Прекинувачи Switch DSC Surge заштитен уред, Заштитете од напони на молња во соларен систем (систем на напојувањ

Издржлив и отпорен на абење, погоден за кампување, качување, сушење облека итн Мала тежина, може лесно да

Добар ден Почеток со благодарност Нашето благодарно списание за жени е дизајниран да започне секој ден

Антички Телефон : Изработен од материјал од смола со врвен квалитет, што го прави лесен и покласичен изг�

Дрвени И Метални Полици За Закачување : рачно изработена ѕидна полица изработена од дрво и метален држа�

❤ Најдобар подарок за парови : Сакате да го организирате вашето патување со фотографии со вашиот посебе

Карактеристики : 100% сосема нов и квалитетен Тоа е издржлив и удобен Лесен за прицврстување и отстранува

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

Материјали : ДрвоПауловнија од модерен до антички, традиционален до еклектичен, ќе ги најдете вистински

【Premium 300 W инвертори за напојување】 особено ажурирани со USBC PD65 W, USB QC18 W, обезбедува 300 вати континуирано DC

● Тивко намалување на бучавата : внатрешното јадро прифаќа чист бакарен мотор, а режимот "тивок" е надгр�

Вметнувањето на плочата за приказ на BCW, е наменет за употреба со нашите плочи за прикажување за да се др�

Scroll