Свеж
ЗЦСМЦ Електричен Масажер За Гради, Градник За Зголемување На Градите Со Вибрации, Мултифункционална Опрема За Нега На Гради, Интелигентна Масажа За Греење, Градник

ЗЦСМЦ Електричен Масажер За Гради, Градник За Зголемување На Градите Со Вибрации, Мултифункционална Опрема За Нега На

Достапност: Достапно.
DEN 487.84

[Мека ткаенина] Изработена од стп кожа и памучна ткаенина, ткаенина за обложување што дише, лесна и освежувачка, мека и пријателска за кожата, така што не само што можете да уживате во удобноста на електричниот масажер, туку и да ви дадете удобно чувство на носење, и можете да уживате во електрична Пријатна масажа(Забелешка : бидејќи времето на испорака е различно, ременот за рамо исто така ќе се промени. [Вибрациона масажа] совршено одговара на вашите гради и масира повеќе акупунктури на градите преку вградениот уред за вибрации за да го промовира развојот на градите. Вибрационата масажа може да ја забрза циркулацијата на крвта во градите и да претстави совршена форма на градите. [Мултифункционален] можете да изберете помеѓу 3 копчиња и 5 режими за да обезбедите удобна средина за масажа на градите, да ја подобрите сувоста на градите, дисплазија, наследност, доделување на градите или оток на градите, да го одржувате здравјето на мускулите, да ги стимулирате градите и да промовирате хормонално ослободување. Градите се полни и цврсти. [Функција за греење] Целосно разгледајте ги женските клиенти, со функција за греење, поудобно уживање, функција за масажа на греење, особено за време на менструацијата, ефикасно олеснување на отокот на градите, загревање на масажата на градите може да ја врати еластичноста на градите, особено погодна за доделување и доделување на градите по породувањето. [Широко применливо] Погоден За жени со биста помала од 41 инчи. Може ефикасно да ги подобри проблемите со градите и да помогне во растот на градите. Исто така, може да ги релаксира мускулите и да го одржува здравјето на мускулите, а со тоа да ја обликува совршената форма на градите, правејќи ве посигурни и безгрижни. Ова е високотехнолошки производ кој може да го промовира растот на градите. Користењето на принципите на телото може да промовира научен, безбеден и ефикасен раст на градите, а со тоа да ги направи вашите гради здрави и горди.

За производот

Купувачите избираат и

❤уникална абажур во форма на тегла затемнет гроздобер дизајн споен со деликатни детали создава светло

? ✅ 【OEM】 252069011300 252069100102 252069060001 252069010003? 【Пакет вклучен】 1 x Паркинг грејач Керамички сјај приклучок, алат�

Прикачете на двете раце за да фатат трева и паднати лисја Прикачете на двете раце за да фатат трева и пад

Соберете и расклопете во отчукување на срцето Одлично за патување Про одделение, рефлектирачка ткаенин

1 / 4 инчен држач за шестоаголник за битови или адаптер за приклучок за квадратен погон Шрафцигер доаѓа с�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz Замена на адаптер / полнач за наизменична струја, 100% компатибилен

Фланел+TPR Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направени од висок�

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Одговара На Вашиот Простордушеците за Јога риптгер доаѓаат во прекрасни бои Изберете од сина, зелена ил

Материјал : бакар / Пакет вклучуваат : 1 или 2 парчиња х кука / заштеда на простор и лесен за Инсталирање Ле�

Големина : 24см x 32,7 см (A4) Класификација : Уметнички принт, декорација, рамка Карактеристики : Дизајн во фо�

Разновидниот комплет за избор и кука е одличен за добивање мали делови од тесни места Одлично за отстра�

Пакетот вклучува : Комплети за боја по броеви вклучува платно од 16 '' x 20 '' (врамени), 3 најлонски четки, ком�

3 пакет за продажба! Направено од високо квалитетна трајна мека гума Совршено за стандардна големина на

Изолираната торба за ручек има силна рачка, која е многу зашиена на торбата за ручек, и нема лесно да се и

Сјајните лажни нокти се изработени од висококвалитетен нетоксичен и без мирис акрилик, заштита на живо�

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

✿ ДОСТАПНА ГОЛЕМИНА : Големина За Возрасни : 10 х 7 Инчи, Капацитет : 200 фунти Мравките УРНИ се : Главен Де�

Божиќно Село За Одмор : секое стручно детално село За божиќни приказни не е украс во затворен простор, ту

Заменска батерија Uniden Tru9465 Замена за телефонски батерии без безжични мрежи Количина : 5, гаранција за жив

【Параметар】 Вкупна должина : 100мм / 394inch; Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch; Дијаметар на главата : 6мм / 0,24инч; Д

Тоа е 8 мл Колба од Нерѓосувачки Челик со Розова Карирана Ткаенина Комплетот вклучува Инка од Нерѓосува�

【Димензија】 Проширете ја должината : 1800мм / 70,87 "; ширина на материјалот : 19мм / 0,75"; Дебелина на материјал�

Засилувачот е компатибилен со кој било рутер или пристапна точка, лесен за проширување и зајакнување на

Мини тркалезен цилиндер усвојува материјал од не'рѓосувачки челик, широко користен во машинската индус

Оваа Задна Камера Во Боја На Автомобил е оем дизајн висококвалитетна камера во боја Со широки агли на гл

Вклучува ламинатор плус дваесет и 8,5 x 11 торбички Заштедува време со четири минути загревање и 11,5 '' во ми�

Избалансиран Звук Екстра Моќен Бас Звук Со Висока Дефиниција До 52 Часа Време За Играње Со до 52 Часа врем�

Разновидниот пластичен ланец создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имотот Идеално за ф�

Сетот за вежбање бит се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување во моментов на пазарот Обло�

787790625018 Матриците за слоеви се дизајнирани да додадат текстура и слики во вашата креативност Едноставна

Scroll