Свеж
МИАОХИ 304 Држач За Нож Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Материјали Држач За Нож Решетка Хеликоптер Ставете Решетка За Складирање Нож

МИАОХИ 304 Држач За Нож Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Материјали Држач За Нож Решетка Хеликоптер Ставете Решетка За Складирање

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Заштеда на простор : решетката обезбедува повеќе простор без да троши повеќе простор на масата, што го прави многу удобен Користење на нерѓосувачки челик 304, отпорен на ' рѓа, отпорен на корозија, голем капацитет, повеќенаменска инсталација без алатки, лесна за употреба, долг работен век и издржлива. Пп пластичен кафез за стапчиња за јадење, шупливо дно за лесно одводнување. Дизајнот со двојна употреба може да се стави на маса или да се закачи од ѕидот. Лесен дизајн на фиока за одводнување, пријателски пп материјал , безбеден и без мирис, дише, брза дренажа, безбеден и хигиенски. Погоден за сите кујни и простори, за неспоредлива разноврсност и совршено вклопување, многу е погоден за употреба на работната површина, во кабинетот, па дури и во мијалникот. Материјал : нерѓосувачки челик големина : 7*20*20кмпопуларни елементи : тип на предмети за складирање во цврста боја : заштеда на простор во кујнски нож : решетката обезбедува повеќе простор без да троши повеќе простор на масата, што го прави многу удобен.Користење на нерѓосувачки челик 304, отпорен на ' рѓа, отпорен на корозија, голем капацитет, повеќенаменска инсталација без алат, лесна за употреба, долг работен век и издржлива.Пп пластичен кафез за стапчиња за јадење, шупливо дно за лесно одводнување. Дизајнот со двојна употреба може да се стави на маса или да се закачи од ѕидот.Лесен дизајн на фиока за одводнување, пријателски пп материјал , безбеден и без мирис, дише, брза дренажа, безбеден и хигиенски.Погоден за сите кујни и простори, за неспоредлива разноврсност и совршено вклопување, многу е погоден за употреба на работната површина, во кабинетот или дури и во мијалникот.Овој производ не содржи ножеви.Кујнски Ножеви И Додатоциблок Нож.

За производот

Купувачите избираат и

Димензија : Должина 8 инчи Х Ширина 6 инчи Х Висина 2 инчи " 600 грама Материјал : Коска Вметнување и бор мдф �

Материјал за хартија : Изработен од тенка хартија, но квалитетот е апсолутно многу добар, ќе бидете приј�

Посебен Дизајн На Одделот : држачот За дупчалки Мелодисузи може да собере 20 дупчалки за нокти, пренослив

Сет од 5 фаворити за коса „Благодарам“ (цврст слонова коска, златен сјај) за да ја имате и да ја задржите

100% полиестер Еластично затворање Прилагодете ја најудобната состојба според големината на обемот на г�

92%полиестер, 8%памук Прилики : Оваа велигденска кошула е совршена за обична, канцеларија, дневно носење, о

? [ПРЕНОСЛИВА] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со AIS ITMTMNA0 U12 AC000 C Никогаш повеќе не губете ја игла

* Ултратенки, дише, лесен, со материјален пакет за рака, 5,5инчен висококвалитетна мека ткаенина со ликра �

【Заштита на кабел】 Заштитете го вашиот кабел за податоци од абразија, нечистотија, tangles и јазли, како и �

Заострена рамка за мерење на тесни слотови и тесни простори Верние скала во метрички единици за презема

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

100% полиестер Затворање на влечење Памучна ткаенина за дишење : Нашите буфални капачиња се изработени од

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

Музејквалитетен Gessobord : Хардбрд се третира со архивазаптивка и е обложена со акрилен гесо без киселина н

Вие ги купувате сликата на сликите на обичен ринг Седели од M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации и / �

Дупчка дупка MaxDiameter : 5,4 mm / 0.213 "; должина на флејта : 58мм / 2 Име на производот : Битови за вежбање со пресвр�

Аспиратор за дигитални леќи со ширина од 82мм со ширина од 82мм во форма на ливчиња Овој аспиратор за роти

Стандардна големина Плакетата од дрво мери ширина од 8 инчи и должина од 4 инчи Направено во САД направе

Hz Електричен : 50 Hz, 60 Hz, штекер : 1 EGP3, 1 EGP5, 5x852, Max Поставување на време : 3 мин Hz Електричен : 50 Hz, 60 Hz, штекер : 1

Градење на светот на бајките во мал градинарски контејнер или стаклен сад Декорацијата во кујната, прос

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Удобна боја 2023 Облека графичка врв

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна!...

Силниот магнетски клип ги држи моливите и пенкалата при рака на капи, џеб, појас за алат и многу повеќе! К

Полиамид, спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Облеката е изработена од полиамид и ма

Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина Број На Модел : 2087 Точка Пакет Димензија : 8 Точка Пакет Тежина :

Димензии : одговара за големината на телефонот помала од 6,75 х 4 инчи, кои одговараат на најпопуларниот па

Заштита на зрачење : ќе помогне да се заштити од радијација со висока фреквенција 5 G Заштита на креветот

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

Доволно количество : ќе добиете 3000 парчиња роденденски конфети за табела во 13 различни форми, 40g, доволно

Иновативни висококвалитетни алатки за индустријата за премази Најширок избор на проодделение алатки и

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маица со краток р

Сите нерѓосувачки челик заварени изградба Лесно за калибрирање ресетирање завртка Точност 1 проценти ц

Овие панди се одлични како подароци Големина : околу 9см, 12 см, 16 см, 20 см Боја : црно бело Материјал : висок�

Од градината Божиќна колекција Зимски и Божиќен декор Метално декоративно складирање 17,75 "x 17,75" x 30 "...

Поп неговите играчки за олеснување на стресот? Компактната големина на играчката е совршена за рачна иг

Комплетите ENO го комбинираат нашиот патентиран уред со збир на чисти формулирани производи Сетот на про

Scroll