Свеж
В/У Вештачка Слонова Коска Шагрин Кожен Комплет од 3 парчиња Кутии За Складирање, Кутии За Накит За Гнездење Со лајт златна метална рачка, Украсни Кутии, Организатор

В/У Вештачка Слонова Коска Шагрин Кожен Комплет од 3 парчиња Кутии За Складирање, Кутии За Накит За Гнездење

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Класични Дизајни! Квадратните форми, начините на гнездење и притиснатите вештачки текстури на шагрин обединето придонесуваат за едноставна слика, но долгогодишна класика! Добра Изработка! Рачно изработено шиење со иста боја добро оди заедно со сите рабови. Парчиња по парче фина Стп Кожа добро нанесена на секоја површина на кутиите од нашите вешти техничари!. Висок квалитет! Дебелина од 9мм на цврст МДФ што се користи за изработка на цврста конструкција.Висок квалитет и за надворешна вештачка кожа, но и за внатрешен кадифе. избрани и цврсти лесни златни алуминиумски рачки во тренд!. Извонредна функција! Комплетот е погоден за декоративно поставување на полица или конзола за дом, канцеларија, хотел, салон и салон! Различните големини се мултифункционални за чување на вашите personal и приватни предмети. Стандардни Големини! Голем : 11, 8х11, 8х3, 9 инчи, среден : 9, 8х9, 8х3, 2инч, големина : 7, 9х7, 9х2, 4инч. Комплетот од 3 складишта се смислено дизајнирани на обичен и едноставен начин! Различна употреба пригода! Пакет за гнездење за собирање три во едно кога се оддалечувате! Сезонски идеални и луксузни кутии за подароци - купување на еден сет, но економски за три лица! Класичната шема и текстура на притиснато шагрин длабоко ќе ги импресионира вашето семејство и вашите пријатели дури и ако на ненамерен поглед!.

За производот

Купувачите избираат и

☁ [МЕКО АМОРТИЗИРАЊЕ] Победи во битките на животот и заштити ја Својата АУРА Н2О (2017)! Никогаш повеќе не г�

Spcification : 3 / 4" NPT порта, месинг тело, AC110 волт, 2 начин електромагнетниот вентил Висококвалитетен нормално з

2 Нитрилна бутадиен гума (NBR) Нитрилна бутадиен гума (NBR) Vxb? Бренд, ротационен заптивка на вратило со двојн

100% полиестер Направено во САД Collar : ONeck Puddle Pants Women Women's Jumpsuits Two Piece Women Suit Boot Gloves for Skiing Womens plSize Jumpsuits And Rompers Wom

Поддржува Приклучок И Игра и Топла Размена Поддршка 79, 5 мм дебелина 2 Нема надворешна USB порта...

ДИЗАЈН НА АСТРОНАУТ : Држачот За Очила За Астронаут е изработен од смола што е рачно изработен занаетИст

Произведено Во Италија висококвалитетна полимерна смола Кремаст, идеален за чувствителни и предели н

ДУХОВНИОТ НАСЛЕДНИК НА ИГАВАНИЈАКоџи Игараши, еден од реномираните кумови на жанрот, создава ново, моде

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Електрични Алати и Додатоци Земја на производство : Кина Обезбедува побрзо од брзината на кабелот; издр�

Светла и рефлексивна специјално рачно отпечатена со светло рефлективно мастило Рефлективниот материј

Ова е винил, исечена налепницаМНОГУ подобро од налепница за браник Материјалот што се користи е направе

Дизајн : Ергономскиот облик на елек го покрива целиот грб од лумбалниот до вратот, обезбедувајќи удобно�

Изградете Го Вашиот Врвен Тим со собирање картички за играчи, персонал и игра Негувајте Ја Хемијата на Т

Изработени од цврст месинг и издржлив дизајнерски финиш Тркалезно огледало со дијаметар од 22 инчи без р

●Пловечка Водоотпорна Телефонска Торбичка€ : Вградените перничиња од пена обезбедуваат пловност, спе�

Првиот Пренослив SSD Во Светот СО USB Тип C Ултрабрза Брзина На Читање ДО 425 MB / s Компатибилен со Уреди ЗА КОМ

Вклучениот Року Едноставен Далечински Управувач нема ТВ контроли На секој играч На Року ќе му треба сиг

Голем Волумен На Воздух : 5 сечила дифузираат топол воздух низ целата просторија Само ставете го вентила

Дизајниран исклучиво за Galaxy Note 10 Плус (SMN975) со 6,8инчен дисплеј 2019 ослободување (НЕМА да одговара На Galaxy Note

Ален Бредли 193BSB60 серијаБ Реле за преоптоварување 4,06,0А тековен опсег Од нашиот инвентар за онлајн прода�

Одговара : ХОНДА ЦРФ450РЛ 2021, ЦРФ450Л 1920, ЦРФ450Х 1921 РЕЗЕРВОАРИТЕ НА ИМС се поголем капацитет од залихите, но �

【Супер издржливо】 Цинк легура на телото и хромираниот челик ванадиум челик, кој има голема јачина и цв�

Голем Капацитет : организаторот на шминка внатре е многу пространа, повеќе џебови за различни барања за

LED светло на соларна енергија Изграден со сонце и 30 лажни LED BU килограми Најефикасен уред за одвраќање на

? и лесно за складирање? многу подолго од другите хардвер дигитални производи, конструкција за реновира

Air Fix е најстариот производител на пластични комплети во Велика Британија, и произведува комплети за мас

【Спецификација】 Оценет напон : 50 V; Толеранција на капацитет : ± 10%; Капацитет на кондензатор : 300pf; Оловен

Лесно За Организирање И Идентификување : Секоја кутија за апчиња се состои од 6 мали и 1 голема преграда з

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

Донесете природна убавина во вашата бања без да се разделите или пукате Ова тоалетно седиште е изработе

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

12 вкупно биопена замена медиуми Биолошка и механичка филтрација на аквариум Дизајниран специјално за Ф

Автоматско отстранување на гребење пред да ја користите, исчистете ја површината на гребење и почекајт�

Дизајниран да собере тапани и буриња од 15 до 55 литри користејќи метален бунг што може да се прилагоди на

Изработен од безбеден и нетоксичен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, силен и анти‑пад, ergономски дизајн, у�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

СТИЛСКИ најпаметното решение за складирање за целото ваше кафе Нашата табла за машини за кафе со фиока �

Scroll