Свеж
2.75 инчен Филтер Чорап - 4 Пакет Компатибилен Филтер Чорапи Со Црн Раб ;atiопс Компатибилен; Чорап За Филтер Од 225 Микрони; Чорап За Филтер За Аквариум Со Солена Вода; Ко?

2.75 инчен Филтер Чорап - 4 Пакет Компатибилен Филтер Чорапи Со Црн Раб ;atiопс Компатибилен; Чорап За Филтер

Достапност: Достапно.
DEN 559.84

Загрижен овој производ ќе одговара на вашиот аквариум? Овој филтер чорап е совршено прилагоден за сите ваши потреби во рамките на брендот Вотербокс, брендот Esопс или кој било друг бренд систем што користи филтер чорап од 2,75 инчи По неколкумесечно истражување и развој, го создадовме чорапот за филтер за Снабдување Со Врвни Планини. Овој нов филтер чорап нуди подобрена филтрација, фаќајќи ги и најмалите честички во водата. Ова не само што заштедува време и напор во одржувањето, туку го подобрува и здравјето и јасноста на гребенот или слатководниот систем. Загрижени за квалитетот на овој производ? Чорапот за филтер За Снабдување На Врвот На Планината е произведен со издржливи, нетоксични материјали кои обезбедуваат долговечност и ефикасност на чорапот. Ова е многу важно за да се осигурате дека вашиот веќе скап резервоар останува да изгледа онака како што сте замислиле. Уморни од плаќање на врвот долар за името бренд филтер чорапи? Чорапот за Филтер за Снабдување На Врвот На Планината ја обезбедува оваа побарувачка и обезбедува врвен квалитет да оди заедно со него! Се гордееме со квалитетот на овој производ и го враќаме ова со 30-дневна гаранција за задоволство. Ако воопшто не сте задоволни со овој производ од која било причина, посегнете и ние ќе ви обезбедиме целосна наплата, без поставени прашања. Овој филтер чорап е практично невидлив во вашиот резервоар. Со црниот раб и беспрекорниот изглед, последното нешто за што треба да се грижите е филтерскиот чорап што ви паѓа во очи. Наместо тоа, можете да ги празните очите на прекрасниот аквариум што сте го создале!. Воведување На Врвот На Планината Снабдување 2.75 инчен филтер чорап-совршено решение за одржување на вашата аквариумска вода чиста и чиста! Со рејтинг од 225 микрони, овој нано филтер чорап ефикасно ги отстранува дури и најмалите остатоци, обезбедувајќи здравје и јасност на вашиот резервоар. Нашиот филц чорап е направен од висококвалитетни материјали кои се дизајнирани да ги издржат барањата на аквариум со солена вода или слатководни води. Издржливиот филц фаќа остатоци, спречувајќи го да тече назад во вашиот резервоар и да го подобри квалитетот на водата. Големината од 2,75 инчи е совршена за различни големини и поставки на аквариум.

За производот

Купувачите избираат и

Продолжен Столб, Телескопска Црна Прачка За Продолжување На Камерата Алуминиумска Легура за Камери Без

Laserliner 082244a Едоскоп сонда дијаметар 9,5 mm должина 1,5 m Содржина : 1 ставка.244a Едоскоп сонда дијаметар 9,5 mm дол�

Големина : М2, должина : M2 X18 MM 100 парчиња Пакетот вклучува : 1 x торба од единица за отпуштање : mm m (A) L B M2 5,6,8,1

Технологија со инкџет со висока резолуција Вклучува печатач; Кабел за напојување; Напојување; USB кабел; H

Мрежеста Ткаенина Фестивалската Чанта Цела Ноќ ја има разновидноста на вашата омилена Фестивалска Чан�

Неопренови Изолиран Ракав За Заштита Од Шишиња : Торбичка За Носач На Чаши Погодна за Повеќето Чаши од Н�

Одлични перформанси : Направено со фино изработка, поседувајте компактен изглед и стабилни перформанси

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали Издржлив И Моќен, Со Едноставност �

Делица цилиндар облик стакло семе мушка Големина 11 / 0 мери 1,6 мм х 1,5 мм со големина на дупка од 0,8 мм...

Обично складирање, дизајнирано од повеќе нивоа, кујната обезбедува огромен простор за складирање Осигу

Повеќекратни штекери : Со 9 приклучоци, 4 USBA и 1 USB1 портрети погодни за мобилни телефони, лаптопи и ламби, м

★ Големина на случајот со молив : 26х50,5 см / 10 Лесен и издржлив Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Ра

Совршено за домашна декорација, соба за игра, човечка пештера, канцеларија, декор за детска соба, соврше�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

LOL Изненадување Кралицата Пчела Ручек КУТИЈА LOL Изненадување Училиште Материјали Во СобатаПремиум Lol Кр

100% без жива Посветен висок и низок одвод за оптимални перформанси Софистицирана технологија за запечат

ОД atv алуминиум haws fearlead, ќе добиете едно парче стандард 10 инчен црн алуминиум haws fearlead Хаус ферлеад е изра�

Премиум 2 Парче Ананас Гимнастик со Слама Врвен Квалитет На Услугата За Храна Алуминиумски Гимнастичар

4 : 1 & 2 : 1 DC Влезен опсег 2000 VAC I / O изолација Присилно ладење на воздухот од вграден вентилатор DC...

Апликација : Универзална за мобилни телефони и таблети, 9инчни, 9,7инчни, 10инчни таблети и мобилни телефон

Заштеда на простор : закачалките за мулти облека Neusu имаат 6 нивоа со клипови, така што можете да висат 6 а�

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ШКОЛКА и КАПА : ЛЕСНА, отпорна на удари, огноотпорна обвивка Двојна покривка за лента �

На овој уникатен мотор, каде што седи во вакуумската единица, има повеќе од 1 / 2 инчен конус надолу Сосема

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управувач е и

Големина : 0,8mmx4mmx20mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Број на модел : CXVFSFAD653678 SGDFFA Тип на завртка :

Вклучува (24) испади од хартија, (6) разновидни декоративни парчиња и (1) умирачки отсечен 45 '' банер со фолиј

Дополнителни светли светла со соларна енергија : Користевме 48 светли LED мониста и ја зголемивме областа

Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина Од

60% полиамид, 25% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Нашата контура за на�

Цена за : Секоја единица : Секоја 1 кабелска должина : : Број на пристаништа : : 2 SVHC : : NO SVHC (17DEC2014) Сплитер, ко�

Спорт Тип : велосипедизам Заграда за колена : спортски влошки за колена на отворено Продолжете ги ракави

Големина : Околу 1,0 (W) € 1,8 (H) инчи (2,5 € 4,5 см) € 8 слики (Розова € 4,Сина € 4) Капацитет : околу 0,3 (fl oz) инч (8,5 ml)

Scroll