Свеж
Вага Маникир Постави Ноктите Уметност Материјали Комплет За Нокти 2 Кутии од 1500 Скапоцени Камења, Кристали, Скапоцени Камења, Стампери Стругалки, Печат Плочи, Точки

Вага Маникир Постави Ноктите Уметност Материјали Комплет За Нокти 2 Кутии од 1500 Скапоцени Камења, Кристали,

Достапност: Достапно.
DEN 167.84

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3д накит за нокти кристали за нокти, восочно пенкало, комплет за печат на уметност за нокти , стампер за нокти КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : 15 четки за нокти за нокти за уметност на нокти и 5 шарени алатки за нокти. АЛАТКИ ЗА ПЕЧАТ : вага печати за нокти плочи комплет со стампер, јасен желе стампер во виолетова боја. КОМПЛЕТИ ЗА ПЕЧАТ на НОКТИ : за најдобри резултати користете лак за печат заедно со нашиот комплет за дизајн на нокти. Погледнете ги нашите чинии за печат на ноќта на вештерките и божиќната чинија за печат на ноктите, кликнете вага под насловот. За да ги запечатите дизајните, мора да имате печат за Нокти и стругалка ( вклучени во овој сет) откако ќе го запечатите дизајнот, можете да го обоите користејќи алатки за Точки, четки за нокти и други материјали за уметност за нокти. Нашите дизајни за печат на нокти, исто така, можат да бидат украсени, препорачуваме да користите лента за нокти, кристали за уметност за нокти, столпчиња за нокти, игри за уметност за нокти и друг декор за нокти достапни на нашиот многубројен комплет за нокти и уметност и занаети за девојки и жени комплети продадени во нашата продавница. За да го надградите начинот на кој изгледаат дизајните на Ноктите на вашите нокти, препорачуваме да изберете лак за Нокти или боја на лак што одговара на дизајнот, можете да користите И гел-лак, на крајот од процесот не заборавајте да нанесете врвен слој на вашите нокти.

За производот

Купувачите избираат и

10% вискоза Куката е изработена од добар железен материјал, кој е издржлив за долготрајна употреба...

Кати Сарк Оригинални Шкотски Виски Нерѓосувачки Челик Голф Голф Топката Колба 4 х 4 инчи4 1 / 2 инчи високи

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

●[БЕЗГРИЖНО ЈАЖЕ за СКОКАЊЕ без ЈАЖЕ] Уживајте во искуство без заплеткување и без патување безжично јаж

СТП+Платно Големината на кутијата за складирање е 10,6 инчи * 10,6 инчи * 10,6 инчи Платнената ткаенина е силна

Нарачај! Класичниот омилен клиент се враќа и поголем од кога било Што имаш? 100% Каменина ажурирана и пого�

Кога ќе изгубиме некој близок или малото слатко околу нас, нашите срца се крајно болнидрвото на животот

Компатибилен со i Phone 13( 6,1 Инчи), одлично чувство за рака и издржлив Свилената завршница со мек допир на с�

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник Фиксна Смд Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу)...

Формат од 17 месеци, август 2021 година декември 2022 година Зашиена нишка врзана со декоративно зашивање на

Неонски знаци за бизнис, Продавница За Игри, Ресторан, Кафе Кафе, Тетоважа, Хотел, Мода, Убавина, Бербер, Б

Име : ѓердан од приврзок за шише со природен камен парфем Материјал : природен кварц на роза Синџир : 2,5 мм

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

Капакот од вештачка кожа додава стил, персонализација и го штити вашиот таблет од испакнатини, гребнати

Име на ставка : дебеломер на курсорот; Опсег на мерење : 0150мм; Функција : мерење на длабочина, висина, дија�

80% Полиестер, 20% Спандекс Деца Девојки Трико Со Панталони за Танц Табелата со големина значи возрасни оп�

Автомобилската индустрија, алатката нема да топка или кавга, дури и под сообраќај на тркала се Тркалаат

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 20 Покани За Забави Со Ајкули со Пликови, секоја картичка има димензии 6 х 4 �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Слободен Прва Класа Пошта Превозот на сите наши производи! 8х10 инчи (20х25 см) фотографија на сјајна вистин

Ве молиме Запомнете : Ако клештите што ги добивте имаат малку масло на главата што го прават да изгледа в

Повлечете го затворањето Египетски Привезок За Клучеви Од Скараб Накит Од Антички Египет Накит Од Скар�

Живописна Боја На Долготраен Винил На Отворено За Сите Временски Услови Произведено во САД Флексибилна

Прилагодливиот ремен за кучиња е дел од колекцијата облека За одење Кучиња Одговара Елита тишина 55 моќ �

100% памук Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење Официјално ја лиценцира

●МАТЕРИЈАЛ : Изработен од калај / метално железо, еколошки и може да се рециклира Овој знак е силен и изд�

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

Овој жариште е оригинален од Creality, компатибилен со Cr10s Pro, CR10 S Pro V2 (исто така може да се користи за CR10 MAX, но

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 84 L Инчи секој.Машина за п

Солиден леано метално куќиште со вратило од нерѓосувачки челик Абек 7 лежишта и опрстен запечатени за И�

[Компатибилност] Специјално одговара за i Pad 10 (10,9Инчен, 2022 Модел, 10Та Генерација) Фит Ајпад Модели : А2757 А27

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Изработен од квалитетен материјал, ме�

ДЕВИЗЕН Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибил

Создадете сопствена електрична Енергија Без батерии или електрична енергија Помала потрошувачка НА г

Топло За Споделување : можете да добиете 4 парчиња шишиња со вода од нерѓосувачки челик со широка уста, ш�

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

ОДЛИЧНИ ИДЕИ ЗА РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОЦИ : Вака Изгледа Прекрасно 91Годишно Дете Кригла ќе бидат фантастичн�

Материјал : ПП Тежина : околу 70гр Боја : Беж , Сина , Зелена, Розова Големина : 4019,5 см Применлив простор : гар

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Официјално лиценцирана Елвира Љубовница На Темната �

Овој премиум винил од VVi Vi D Винили е специјално дизајниран за diy ' ers Овој издржлив филм е идеален за долго

1 МОКСИБУСТИЈАТА може да користи фин екран од пепел, пепел од паѓање ПРЕНОСЛИВА КУТИЈА МОКСА Користете м

?●ТВ АНТЕНА420 + МИЛЈИ ДОЛГ ДОСТРЕЛ €2023 прием На Дигитална тв инантена До 420 + Милји Долг Дострел за локалн

Scroll