Свеж
Крива бјаџи - 2 Во 1 Носење На Тркала И Торба За Облека 22-Инчен Преклопен Багаж, Како Што Се Гледа На Резервоарот За Ајкули | | 22 х 12 х 11 | 4 фунти | Компактен и Лесен

Крива бјаџи - 2 Во 1 Носење На Тркала И Торба За Облека 22-Инчен Преклопен Багаж, Како Што Се Гледа На

Достапност: Достапно.
DEN 847.84

ЕКСПАНЗИВЕН ПРОСТОР : оваа торба за носење облека со тркала одобрена ОД ЦА нуди дарежлив внатрешен простор од 22" х 12" х 11", обезбедувајќи доволно простор за вашата облека и додатоци Совршен е за летни свадби, патувања назад на колеџ или која било друга пригода кога треба да патувате со стил и погодност. 2 ВО 1 ТОРБА ЗА ОБЛЕКА : вклучената торба за облека има димензии 41" х 21" и е дизајнирана да собере 2 потешки предмети плус 2-3 полесни предмети, што ја прави идеална за пакување свечена облека за летна свадба или службено патување. Дизајнот 2-во-1 ви овозможува лесно да преминете од торба за облека во редовно носење на тркала, нудејќи разновидни опции за пакување. ДОВОЛНО ЏЕБОВИ : Останете организирани со повеќе џебови. Големиот преден џеб со облога е дизајниран да смести лаптоп од 15 инчи, што го прави погоден за деловни патници или студенти кои се враќаат на колеџ. Има и 2 задни џебови со патент, 2 внатрешни мрежести џебови и 2 предни џебови со патент на внатрешната торба за облека, обезбедувајќи многу простор за складирање на вашите работи. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработена Од издржливи материјали, вклучувајќи Патенти Без Лизгање И најлон со скапоцен камен, оваа торба за облека е дизајнирана да ги издржи строгоста на патувањето. Ултра-меката постава ја штити вашата облека од брчки и оштетувања, обезбедувајќи таа да остане во чиста состојба. ЛЕСЕН ЗА ТРАНСПОРТ : Дизајнирана имајќи го предвид леснотијата на транспорт, оваа торба за носење облека на тркала има повеќестепена алуминиумска рачка за количка и врвни рачки за носење, што го олеснува маневрирањето преку аеродроми, железнички станици или хотели. Доаѓа и со најлонска кеса за складирање за дополнителна погодност кога не се користи. ПОДДРЖАНА СО 10-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : за мир на умот, оваа торба за облека е поддржана со 10-годишна гаранција, обезбедувајќи гаранција за нејзиниот квалитет и издржливост. Воведување На Кривата На Бјаџи Торба За Носење Облека Со Тркала-крајниот придружник за патување. Нашата мисија е да го направиме патувањето беспрекорно, затоа ја создадовме Кривата за да го максимизираме просторот, да ги заштитиме вашите работи и да обезбедиме погодност. Со димензии 22" х 12 "х 11" и тежина од само 4 килограми, Кривата нуди експанзивен простор за сите ваши најважни работи.

За производот

Купувачите избираат и

Висока Светла : Вградена најнова ледмушка 3030, која минува низ внатрешната рефлекторска чаша, осветленос

БЕЗБЕДНО СНИМАЈТЕ ЧЕКОРИ ЗА време НА ТРЧАЊЕ СО КАЛ и OCR : го одржува вашиот омилен часовник или фитнес тр�

Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа

Коска Кина Направени во САД или увезени 【Големина】 Перлизираната керамичка декоративна плоча е доста�

Печатење Со Мастило Со Целосна Ширина, Метален Материјал За Позлата Со Железо Уникатна Светла Шема, Ово�

Изолирана Поладна Торба За Ручек 600 негира полиестер / пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ши�

Цена За : Секоја Смалуваат Цевки Лепило Наредени : Нема Карактеристики : Пламен Отпорни, Флексибилни Сма�

Произведено во Сад Должина на пакетот : 2 Ширина на пакетот : 1 Висина на пакетот : 1 Произведено во Сад...

Ви овозможува свилена сенка на окото да уживате во добар ноќен сон Удобна за носење, свилена сенка на ок�

100% Произведено во САД 100% Произведено во САД 100% Произведено во САД Изграден од 3 / 16 инчи За разлика од сит�

Сооднос на зголемување : 1500x3000 X Материјал : Метал Теорија : Биолошки Микроскоп Функција 2 : микроскоп на к�

Платно, Памук Женска голема торбичка : голема платнена торбичка со димензии 15 1", а горната рачка е 10 2 " ви�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина 15,4" х 11,8 " х 11,8 "(Л х ш х Х) Материјалкутијата за �

Собрание на рефлектор на рефлектор на задниот браник * 2 АПЛИКАЦИЈА замена на опашката за 2015 2016 2017 2018 2019 2

Воздушно црево за општа намена за широк спектар на комерцијални и индустриски апликации Гумена цевка и

Пренослив Преклопен Градинарски Алат Лопата За Садење Цвеќиња См сите Лопати Спецификација : 1.Идеален �

Комплетот вклучува : Торба За Носење Контролер, 2 Филтри За Воздух, 2 Силиконски Ракави за Контролори, 2 Ра

Нека животот биде онаков каков што ви се допаѓа Во мал простор, креативноста е полна со топлина, удобнос�

Стилски очила со мат линии стакло во собата Изработени од нерѓосувачки Челик и оксидирана комбинација �

Материјал со врвен квалитет : Кесите За отпадоци За рециклирање Бебе Се направени од лесен, издржлив и в�

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Производ : Кабел За Адаптер За Проширување На Хард Дискот; Должина : 8" (20см) Едниот крај НА кабелот ЗА напо

Фда / хранаодделение во согласност За еднократна употреба Произведени Од Томас Научни лаборче 1163З66 Алу�

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Рим Италија Многу ретки и тешко да

Силен Ветер И Тивок Дизајн : овој вентилатор за кампување доаѓа со 4 прилагодливи брзини на ветерот за да

?Qélorely DESIGN® : Елегантни инструменти за пишување дизајнирани за толпата напред на модата Постојат десет п

Материјал : Јасен Акрилик Димензии : Л х ш Х : 13,2 х 2,8 х 8,5 инчи (33,5 х 7 х 21,6 см) Компатибилен : пластична фолиј�

●Дизајн на тока : дизајнот на бравата е стабилен и не паѓа Лесен е за употреба и може да го користат деца�

⚠ Неволно одговара за ајкула CH951 CH951 C CH950, не одговара за други модели на ајкули Ние го тестиравме овој по

Комплетот за маникир вклучува УВ ламба за нокти, мека рачна перница за маникир,четка за маникир, Вежба З�

Опис на материјалот : Најлон + ЕВА + Кадифена Големина : 10,2 Х 4,5 Х 2 инчи (26 Х 11,5 Х 5,2 см ) Перформанси на произ�

Фотографија реактивна Примарна амин реактивна Земја на потекло : Соединетите држави Фотографија реакт�

постелнина, кадифен Повлечете го затворањето Само Суво Чисто ДРЖАЧ ЗА ДРЖАЧИ за ОЧИЛАматеријалот на ра�

●Дозвола за среќни Божиќни Украси】 внимавајте да избегнувате јадење од мали деца Детални Информации в

Дизајниран за градители на модели и колекционери на возраст над 347 години Високо детална пластика...

Најнови AMD Ryzen 7 5700 U (8 Јадра, 16 Теми, 8 MB L3 Кеш) Макс Поттик Часовник 4 ●Прилагодување+ Надградено НА 16gb DDR4 SDRA

Големина : СПБ009 5, Боја : Транспарентна боја Стандард или нестандарден : Нестандарден Форма : Рамен Запти�

Моќност 12То Intel Core i712700 H (6p+8 E Јадра, до 4,7 GHz Со Intel Turbo Boost Технологија, 24 MB Паметен кеш, 14 јадра, 20 теми) Кога �

Анализа : 98 103 проценти Бариум (ба) : усогласување Арсен (како) : макс Флук магнезиум фосфат дибазичен трих

Scroll