Свеж
Шик Хидро Свила Шеќер Восок Стапче | Мек Восок, Восок Восок Пенкало, Лице Восок, Усна Восок, Отстранување На Влакна Восок, Депилација Восок

Шик Хидро Свила Шеќер Восок Стапче | Мек Восок, Восок Восок Пенкало, Лице Восок, Усна Восок, Отстранување

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Совршено за лице и веѓи – Шик Хидро Свиленото Шеќерно Восочно Стапче помага мекиот восок лесно да се лизне со прецизен врв за крајна точност Лесен За Употреба - нашиот шеќерен восок се загрева за неколку минути и е исплакнат за вода за брзо и лесно подготвување, прилагодување и чистење. Долготрајни-Свиленкасти мазни резултати траат до 4 недели. Тестиран Дерматолог-Нежен за чувствителна кожа и совршен за употреба како восок за веѓи, восок за горната усна и многу повеќе. Направен Со Грижа - веганскиот восок е формулиран без парабени, никогаш не тестиран на животни и 99% Природно Потекло*. Последниот Допир-Серумските Кесички За Смирување По Восок ја оставаат кожата да се чувствува мека и смирена. Шик Хидро Свила Лесно Контрола Шеќер Восок Стапче Комплет вклучува (1) 0.7 Мл Шеќер Восок Стапче + 1 Прецизност Стап + 20 Еднократно Ленти + 4 Пост - Восок Смирувачки Серумски Кесички. Твоите веѓи ќе леле. Уживајте во професионални, квалитетни резултати во салонот дома со Нашата Лесна Контрола Шеќер Восок Стапче За Лице + Веѓа. Овој топол шеќерен восок лесно се лизга со прецизен врв што овозможува точна примена на мали простори на лицето, како што се бакенбарите, горната усна и веѓите. Формулата за шеќерен восок со невен се загрева за неколку минути и е исплакната со вода, што го прави брзо и лесно да се вратат грешките. Нашиот восок за отстранување на влакна е исто така дерматолог тестиран и дизајниран специјално за чувствителна кожа. Шеќерниот восок е еден вид депилаторен восок што се користи за отстранување на влакна. Шик восочното стапче е одлично за употреба како восок за веѓи, восок за горната усна и многу повеќе. *Како се смета формулата од природно потекло? Кога повеќе од половина од материјалот на формулата доаѓа од природни извори, кои потоа може да се обработат за употреба во козметички производи.

За производот

Купувачите избираат и

Анализа (калц На исушената супстанција) : 99,0100,5 проценти Губење на сушење (105°c, 3 H) : макс Киселост или алка

Компатибилност : Компатибилен со Xiaomi Mi Note 10 Lite ВНИМАНИЕ : Не одговара на Xiaomi Mi Note 10, Mi Note 10 Pro или Mi 10 Lite! Пог�

Бесплатен брод (Соединетите држави) Пораза за пошта на USPS Poriaty 120 парчиња од 4 " / 100mm Pro одделение влажна /

Музичка едукативна играчкарачното микрофон што може да се отвори за бебиња јазичен талент и да го стиму

Компатибилен со Gretsch G5120 или G5420 T (проверете ја последната фотографија за мерења) Користеше оригинален п�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Име на производот : реле за термичко преоптоварување; модел : T16 DM; термички контакт : 1 NO (9798), 1 NC (9596) Број н�

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

М MTBF) 2м часа и издржливост (TBW) до 1400 TBW Корекција на грешки со повисок ред LDPC за декодирање на паралелно д�

Направени во САД и увезени ✿women's casual long sleeve tunic tops crew neck color block blouses women's off shoulder top long sleeve plaid tee shirt blouse 2 pieces f

Шарени етикети за инвентар во најразлични големини за да ви помогнат да останете организирани Светли ф�

Дизајниран да ја зголеми издржливоста Ги заменува послабите компоненти на акции Гордо направено во САД

Димензии : 16 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

Торбата со алатки е изработена од PU кожа, мека и удобна ретро Лесна ткаенина за машка комплет е лесна за �

Високо издржлив производ Димензии на пакетот : 38.354 H x 2,54 L x 18.796 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,522 килогра�

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува ис�

Спецификации За Торба за ручек : дизајн на голем отвор со патент, лесен за вчитување и земање, лесен за но

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

Пријателски за кожата : Колостомија торба Конведа е изработена од напреден антиалергичен медицински хи

●Сет од 6® мат сребрени садови вклучува 6 Вилушки за Вечера, 6 Лажици За Вечера, 6 Ножеви За Вечера, 6 Лажич�

Материјалот на држачот за алат за вртење е ЦР челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стаби

Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, сов�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и мног

Безбеден материјал : Нашиот преносен тоалет е изработен од PP со висока густина и ABS еколошки материјал М�

Различни режими создаваат различна атмосфера за да ги задоволат вашите дневни потребиcomfortable атмосфера

Комплетот за клучеви на Ratchet вклучува SAE : 1 / 4 '', 5 / 16 '', 3 / 8 '', 7 / 16 ', 15 / 32' ', 1 / 2' ', 9 / 16' ', 5 / 8 '', 11 / 16 '', 3 / 4''13 / 16 '',

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Материјал : Рак за складирање на таванот, изработен од 304 не'рѓосувачки челик Нема потреба да се грижите �

HIFI : Bluetooth звучникот на вратот има вграден систем за звучници од 3 W x 2 за Hifi Sound, создавајќи навистина уник�

Предмет : Бар I er, cvx, durhsv, 1 3 / 4 "fl, компјутер 1" 25мм Овој производ е произведен од Convatec MPN на овој производ е 413

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

€Поврзан Дизајн qtsyding Прозорец завеса мраз светла со опашка приклучок, да бидат во можност да се поврзат

【Преминиум материјал】 : Нашите прстени се изработени од квалитетни материјали за да му дадат софистиц�

Ibrивописни и непроaирни бои се мешаат заедно убаво и суви до водоотпорна завршница Достапно во 24 различн

Директно замена и компатибилност на производот 100% Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваа

Повеќенаменски Нашите растојанија се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопување на табли

СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа лажица е одличен подарокСекој пат кога користат лажица, ќе помислат на вашата љуб

●Натопете Го Гел лакот за Нокти ● 7 бои голи розово кафеави гел лак за нокти сетот ТРЕБА ДА се ИЗЛЕЧИ ПОД

Долготрајно олеснување : Секоја таблета Aleve има сила да трае до 12 часа Редуктор на треска : Овој лек за бо�

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Scroll