Свеж
Оудејн 3 Пакет Мексикански Тркалезен Чаршав За Маса Мексикански Шарени Серапе Чаршав 84 Инчен Фиеста Водоотпорна Маса Ткаенина Покривка За Маса За Карневалската За

Оудејн 3 Пакет Мексикански Тркалезен Чаршав За Маса Мексикански Шарени Серапе Чаршав 84 Инчен Фиеста Водоотпорна

Достапност: Достапно.
DEN 304.00

Доволна Количина : во пакувањето има 3 парчиња мексикански тематски полиестерски чаршафи; Доволна количина може подобро да ја задоволи вашата секојдневна употреба и замена, што ќе донесе поголема погодност за вас и вашето семејство Класичен Дизајн На Ленти : нашиот мексикански шарен чаршав за маса прифаќа класичен дизајн на ленти, кој е шармантен и елегантен, едноставен, но не монотон; може да ја направи вашата маса поуредна и поубава и е погодна за да ставите многу чинии и храна. Квалитетен Материјал : овој тркалезен чаршав е изработен од квалитетен полиестерски материјал, кој е лесен, мазен, отпорен на абење, отпорен на брчки, отпорен на дамки, водоотпорен и за еднократна употреба. Соодветна Големина : нашиот капак за тркалезна маса е со дијаметар од околу 84 инчи, што е погодно за ставање на вашата маса и може добро да одговара на големината на вашата маса за да помогне да се создаде хармоничен стил на облекување. Широки Апликации : мексиканските навлаки за маса може да се применат во многу прилики, не само вашата кујнска маса, туку и ресторан, свадба, куќа на фарма, кафе бар, Синко Де Мајо, божиќна забава, семеен собир, Денот на Вљубените и годишнината, оставајќи длабок впечаток на вашето семејство и гости. Карактеристики : тркалезната покривка за еднократна употреба е погодна за вечера со шведска маса, трпезариска маса, чајна маса, забава, роденден, кафуле, банкет, пикник, кампување, скара, туш за бебиња, свадба, внатрешна, надворешна и секојдневна употреба. Чаршавот за тркалезни маси лесно може да ги задржи вашите маси и мебел од гребнатини, дамки и сончеви зраци и да се координира со други резерви за забави за жито за да игра декоративна улога. Спецификации : Материјал : Боја на полиестер : како што се прикажани сликите Големина : Околу 84 инчи Во Дијаметар пакетот вклучува : 3 х тркалезна маса Опфаќа Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

За производот

Купувачите избираат и

ХЕРОИ АРЕНА КОЛЕКОВИЗИЈА ХЕРОИ АРЕНА КОЛЕКОВИЗИЈА Херои Арена ЗА COLECOVISION / АДАМ, нови во кутија со инстр

Замена Навлажнувач Фитил Филтри Компатибилен Со Априлер Целата Куќа Навлажнувач Модели 350 360 560 560А 568 600А

Стаклена полица за кујна за бања е идеален избор и други додатоци за бања Тој нуди голем капацитет за ск�

Пезо / тежина : 0,3 Пезо / тежина : 0,3 IXO Model RAM710 FORD FIESTA WRC N.33 8ти митинг Мексико 2019 EvansMartin 1 : 43 Marca / Brand IXo Model (во nuov

Текстил Поставена ткаенина Повлечете го затворањето Миење на рацете Ги штити нозете на детето во и во б�

Прилагодено е : Да Број на модел : 6ФЦ52030АФ010АА0 Прилагодено е : Да Број на модел : 6ФЦ52030АФ010АА0 Користете го

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Елизабет Фредриксон Производ Ултра Тенок и Супер Лесен В�

Круг Цвет Дизајнер Урли Сет на Тежина : 498 гм Боја : Кралска Златна завршница Материјал : Магнетски Чели�

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

1x зачекори конектор за пристаниште од 30 пини 1x левоагол USB конектор Конектори со висок квалитет, прилаго

Ексклузивен дизајн : Оваа wallидна монтажа е дизајнирана за целосно нов Wyze Cam Outdoor Со копчето за копче на ка

Боја : Оваа пластична чаша има три бои на бела, виолетова и розова, според личниот избор, можете да избере

Мајка ќерка соодветна идеја за подароци : нашиот комплет чаши за тамблери испечати значајни изрекиМајк�

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Големина : Големината на рамката за слика е : 10 x 8 инчи, погодна за поставување 4 x 6 инчи фотографии Матери�

ГОЛЕМИНА : 3,25 х 5 х 3,5 инчи (ширина х длабочина х висина) МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен црн акр�

【Премиум перформанси】 овој симпатичен мини степлер е идеален за употреба каде што просторот е тесен Н

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

★ Исклучително едноставна и гранична, нежна и мазна текстура, права линии, достојни за вашиот живот ★ Р�

Трапови за рака Големини : Материјал за завртки за машина : Заврши со челик со голема брзина / облога : Све

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

Спецификација на низата : 11 / 4 " Сертификација : Ништо Потекло : CN (потекло) Спецификација на низата : 11 / 4" С

Повеќе од шише : Овој климатски неутрален патник Мипланет водена колба е направена од 100 % рециклиран алу

Пакет : Вклучува 24 парчиња етикети за шишиња со вода За Забава Висок квалитет : изработени од висококвал�

Вклучен пакет : 2x црна, 1x цијан, 1x магента, 1x жолта, вкупно касети со мастило од 5 пакети 2200 XL Принос со висо

Овој сунѓер за чистење е изработен од Нано Емери процес надворешен слој со внатрешен слој со сунѓер со в

Разновидност : Систем за кабелски Mazhmia Ogement за да се скрие грозен кабли, правејќи ја единицата за забава у

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ за железо девојче Рачно изработена кожа констр�

ЗАШТЕДЕТЕ време : Поминете помалку време за брусење и менување дискови НАДМИНУВАЊЕ и НАДМИНУВАЊЕ : Ги На

1 По инсталацијата, тоа не влијае на држењето со двете раце, и не постои метално чувство Тивок сјај венти�

Долгото барел го максимизира бројот на прегратки и обезбедува врвна јачина на влечење на жицата и елект

Цената е само за референца, финалната цена ќе биде различна база на опцијата и адресата на машината Блен

Компатибилност : i Pad mini 3 / 2 / 1 Super Guardz гаранција за замена на животниот век на ризик 100% гаранција за задов

【Разновиден 10 во 1 излез Extender】 4 пристаништа за полнење со USB, 5 места со широки простории, 3 странични нап

? 2022 Дрвени божиќни украси Дрвениот Божиќен знак со голема големина Додадете радосна и топла атмосфера

Издржлив Исклучителна изработка : Гроздобер скандинавски стил Рачно ткаени со фини детали Можете лесно

Tiaoiyws Carbide Burr Set Compatible with Dremel 1 / 4" Shank 8 PC Die Grinder Rotary Tool Rasp Bits Wood Carving Accessories Attachments Cutting Burrs Metal Grinding Engraving Porting Dou

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе

Scroll