Свеж
РАКУТА Тава Од Нерѓосувачки Челик Нелеплива Тава Камена Тава Тава За Палачинки Со Капак 16 СМ Нерѓосувачка Решетка Вок

РАКУТА Тава Од Нерѓосувачки Челик Нелеплива Тава Камена Тава Тава За Палачинки Со Капак 16 СМ Нерѓосувачка

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Тавата е изработена од врвен железен материјал, кој може да ја издржи трајната употреба Задебелен материјал, кој ефикасно постигнува нелеплив ефект. Доаѓа со дрвена рачка, која обезбедува удобност за вашето држење. Тоа е одличен помошник во вашата кујна. Време е со него да зготвите прекрасен оброк за вашето семејство. Многу лесен и удобен за чистење, само користете топла вода и мека крпа за да ја измиете по употреба. Ракутирањеописоваа ставка е тава за сос, усвојување на премиум и издржлив железен материјал. Наменет е за готвење храна како супа, млеко, тестенини итн. Рамната основа е добра за брзо готвење, удобна и лесна за употреба. Добар помошник за правење три оброци дневно за семејството. Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Железо, Дрво-Големина : 34,00Х16, 00Х13, 00см 13, 36Х6, 29Х5, 11инч - тавата е изработена од врвен железен материјал, кој може да ја издржи трајната употреба.- Доаѓа со дрвена рачка, која обезбедува удобност за вашето држење . - Задебелен материјал, кој ефикасно постигнува нелеплив ефект.- Многу лесен и удобен за чистење, само користете топла вода и мека крпа за да ја измиете по употреба.- Тоа е одличен помошник во вашата кујна. Време е со него да зготвите прекрасен оброк за вашето семејство.Пакет Вклучувајќи 1 x тенџере.

За производот

Купувачите избираат и

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

(1) 16 Порти 3g Модем Базен (2)Врз Основа На Симком Сим5320 Модул (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддржете Ја Масовната С

Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : Завртки з

ДОЛГОТРАЈНО : Издржлив квалитет на сунѓер дури и со повторна употреба Најлонската мрежа отпорна на абењ

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Чувајте го вашиот цвет безбеден и уреден, многу добра кутија за складирање на цвеќиња за пакување Тоа ќе

Хартија Орнаменти за дипломирање материјал за хартија е и безбеден за употреба, можете да го чувате дол�

Ретко Почувствувајте ја тревата под нозете, татнежот на толпата и атмосферата на олстар фудбалски натп�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ✿ Оваа корпа за перење е изработена од оксфордска тк�

100% полиестер Направено во САД Затворање на копчињата Само миење на рацете Направени во САД или увезени..

Направено од висококвалитетен полиестер, издржлив и мек Овозможува заштита од гребнатини и абразии и м�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Гроздобер изглед, специјална декорација за вас дома Мутифункција, како што се блиц, повторно бирање и ре

Име на производот : Лежиште на ролери за игла Материјал : челик; Точност : П0 Висока прецизност, брза брзин

Материјали со висок квалитет : Ноќната светлина е изработена од високо квалитетни материјали од бор од �

ЛЕДдисплејот го прикажува напонот во реално време на влезот на батеријата и ве потсетува да ја наполнит

Спречете истекување информации и спречете кражба на информации Висока Заштитна Ткаенина Изработена од

ПАНА високо оценето сребрен вулкан карбид бит 2 пат ротација на карбид бит е изработен од материјал од в�

1Ова огледало е двострано Од едната страна е стандардно огледало, идеално за внимателно разгледување на

Сосема нов и квалитетен Алуминиумска нијанса Лесна за поставување, Вградената заштита од пренапони ги �

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

Беж бела лента за маскирање со општа намена : ширина од 1 инч x 55 јарди должина (2 ролни) Добар материјал и п

Дизајнирано да обезбеди статичка заштита за електронски уреди чувствителни на ESC Транспарентна торба М

Ладење и Вентилација : Нашите Вентилатори На Соларниот Панел можат да го истуркаат топол воздух и да го �

1 : 64 Скала Автомобили3 Во Долго Ограничено Издание Сосема Ново Скала decast колекционерски модел Автомоби�

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 9 Спојување Создаден 2 Дијаметар : 3 / 8 инчи Должина На Спојување : 30 Спојувањ�

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

Се вклопува околу дијаметар од 6 "со 2" дебел каталитички согорувач на тркалезно коло Проширувањето на за

Главен Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 5 завртки За Очи Име на производот : Завртк

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

[Лесно за инсталирање и употреба] : вентилаторот на кутии Monysun RGB има две опции за поврзување, голем интер�

Scroll