Свеж
LORELEI B-C6 Безжични Слушалки Преку Уво, 50h Playtime Преклопливи Лесни Bluetooth Слушалки, Длабок Бас, Вграден Микрофон, Мемориска Пена Слушалки, За Патување, Домашна Канцелариј?

LORELEI B-C6 Безжични Слушалки Преку Уво, 50h Playtime Преклопливи Лесни Bluetooth Слушалки, Длабок Бас, Вграден

Достапност: Достапно.
DEN 511.84

[50 Часа Музичко Уживање ] : вградената батерија од 500 мах нема да дозволи исклучување на слушалките Само едно полнење, можете да уживате во вашиот свет намалете ја бучавата за 50 часа . Или вклучете стерео аудио кабел од 3,5 мм за да го продолжите користењето време кога батеријата е ниска. [Уникатен лесен ergономски дизајн ] : протеинските влошки за уши од Професионален степен кои ротираат навнатре на 100° и се преклопуваат навнатре на 120° ја прават слушалката исклучително лесна , што ви овозможува да ја користите долго време со максимална удобност . Constructionономска конструкција на слушалки, прилагодлива лента за глава на повеќе нивоа може да се добие за да одговара на вашата најдобра големина. [ Обезбедува длабоко бас аудио ] : двојни 40мм HD аудио драјвери со висока резолуција, дијафрагма со висок одговор, лесен гласовен серпентина. Обезбедува неспоредлив звук без прекин. Само треба да се слушне висококвалитетен звук. Нека го најдеthамот на твојата душа.3 и Вграден Микрофон ] : Две единици за возење 40mm , bluetooth 5.3 чип , брзината на аудио пренос е постабилна , помало одложување, ви носи прекрасно музичко уживање. Лесните слушалки со вграден микрофон остваруваат повици толку јасни како да зборувате лице в лице. [СРЕЌНИ КЛИЕНТИ ] : ние сме посветени да им служиме на клиентите со производи со сигурен квалитет , ЛОРЕЛЕЈ продолжува да го испорачува најдоброто корисничко искуство со иновативна технологија од доверлив бренд . Ве молиме слободно контактирајте не ако имате било какво барање, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и

Детали за производот : Овој ротирачки пропелер авион е богат со детали, роман во боја и има отворен транс

✅ Висококвалитетни отпечатоци : Декларацијата на „Камелија печати подарок“ е да се осигура дека секој

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

60% шифон, 20% бронзинг крпа, 20% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, тка

Игра На Тронови "Куќа На Таргариен" Стакло Карактеристики Куќата На Таргариен сигил, мотото "Оган И Крв" �

Затворање на затворање на затворање на ноктот на јастог Омилен играч на мекобол : Внимание на реални дет

ИНТЕРФЕЈС НА ЕТЕРНЕТ ПОРТА : 5 x Гигабитни етернет порти КАПАЦИТЕТ НА ПРЕФРЛУВАЊЕ : стврднатиот индустри�

МОЌНИ ХАРДВЕРСКИ РЕШЕНИЈАВо Споредба со претходната генерација, овој ново лансиран модел се напојува с

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Материјал на телото на пумпата : пластика Номинална моќност kw : 312 Номинален проток m3 / h : 2,5 L / min Номинална

Пакет Вклучувајќи : (1 Пакет, Црна) Зелена Тонер Снабдување Компатибилен MLTD111 S Тонер Кертриџ Замена ЗА MLTD1

Мајкрософт Тимови сертифицирани и UC оптимизирани Квалитетот на повикот исполнува стилски дизајн...

Генениме : рпсд Синиме : 30ти рибозомален протеин С4 Видови : Микобактериум туберкулоза (вирус ATCC 25177 / H37 Ra

Определување на производот : Шишето Со Топла вода ПУСУН со рачен џебен капак е најдобриот помошник за за

Реј Дан е роден Во Калифорнија и живее во Областа На Заливот Сан Франциско Инспритацијата на рае доаѓа о

Полиестер, спандекс, мрежа Плетирани мрежи и sequins Топ каросерија, без ракави Високо ниско проточен слој �

Средна Должина, Премиум Поединци : blackел фино заострени црни влакна дизајнирани со Помош На Технологија

Внатрешен / отворен алекс бел сликари Калк, 10 Ова е многу издржливо Ова е произведено во САД За внатрешни

Урни За Човечка ПепелКога ќе изгубите некого, потребна ви е Урна Со Врвен Квалитет за да ја држите пепел�

Оваа ролна на целофан победи или солза додека ги завиткате подароците Класично пренасочување за корпи �

Овој албум со фотографии 8х10 црните внатрешни страници изгледаат елегантно и се чувствувате удобно ког�

Направено од сунѓер за блендер за шминка без латекс Лесно пакување за носењеУникатно Шише со сунѓер,лес

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

ТОРБА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТГолемина 10 "Л х 6Оваа патничка тоалетна торба има голем капацитет, доволно за др�

МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН И РАБОТА СО ЕДНО КОПЧЕ : Транспарентна и издржлива глава на ламбата за КОМПЈУТЕР �

●Лесна И Издржлива Q : оваа корпа за цветни девојки е изработена од врвен материјал од тантела, кој е изв�

направено од композит елементи за дизајн на глам Ги знаете песните Затоа, раширете ја таа loveубов со наша

АПС & Метал, Полиестер Произведено во САД и Увезено Затворање на врвка Машинско Перење Почитуван клиент

КомпатибилностРаботи со овие популарни фотоапарати Fujifilm кои користат батерии NPW126, NPW126 S : HS30 EXR, HS33 EXR, HS35 E

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака Долги Дебели Јога Панталони Памучни Панталон

Receiveе добиете : ќе добиете 2 парчиња стражари за прскање на олук и 20 завртки за компјутери, доволно за да г

М8 Цилиндричен сензор за близина Откривање на црни метали Достапни се и модели со различни фреквенции з�

ЗАПАДНИ УКРАСИ ЗА ЗАБАВИ СО КАУБОЈКИ ќе добиете 20 парчиња печатени балони од латекс од 12 инчи, банер за �

Долната облека отпорна на истекување зафаќа широк простор одзади, а предниот дел е продолжен со заштитн

Scroll