Свеж
Силиконски Тенџере За Пржење Со Воздух ОД 1 ПАРЧЕ, Тава За Корпа за Рерна за Пржење со 8,1 инчи Со Белезници, Замена на Облоги За Хартија за Пергамент за 6,5 QT Или Поголе?

Силиконски Тенџере За Пржење Со Воздух ОД 1 ПАРЧЕ, Тава За Корпа за Рерна за Пржење со 8,1 инчи Со Белезници,

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

Врвен Квалитет и Безбедност : Силиконскиот сад За пржење На Воздух е изработен од силикон за храна и високо отпорен на топлина материјал кој издржува до 440°F тој е нелеплив, нетоксичен и без БПА. Практичен Дизајн : Силиконската корпа е дизајнирана со рачки од двете страни и опремена со пар силиконски ракавици изолирани од топлина за да ги заштитите рацете од изгореници кога го отстранувате силиконскиот сад. Лесно За Чистење : Силиконскиот сад За Воздушна Фритеза е толку мек и флексибилен што само треба да го превртите внатре-надвор и да го измиете со топла вода. Може безбедно да се мие во машина за миење садови. Употреба за повеќекратна употреба : Нашиот тенџере за пржење на воздух е еколошки и повторна употреба. Може да ја замени пергаментната хартија за да избегне непотребни опасности од пожар, да заштеди илјадници пергаментна хартија. Широка Примена : плехот за печење може да се користи за пржење на воздух, рерна, микробранова печка и замрзнувач. Вклучен Пакет : . 1 ПАРЧИЊА Воздушен Пржење Силиконски Тенџере. Се користи За Квадратни Воздух Фритеза. Долната Големина на Фритезата за Воздух треба да биде поголема од 8,2 инчи. Исплакнете Ја Со Топла Вода или Машина за Миење Садови. Широка Примена : Совршен За пржење на воздух, безбеден за рерна, микробранова печка, замрзнувач и машина за миење садови. Дизајн За Одвод На масло : специјалниот дизајн на моделот го прави маслото од храната лесно да се исцеди до работ на плехот, спречувајќи ја храната да се натопи. Практичен Дизајн : Дизајниран Со рачки од двете страни и опремен со силиконски ракавици за заштита на рацете од изгореници. Високо Отпорен На Топлина : Изработен од високо отпорен на топлина материјал кој издржува До 440 °F. Топли Совети : . Ако состојките се дебели, неопходно е да ги претворите за време на процесот на готвење, бидејќи во некои случаи е тешко рамномерно да се шири загреаниот воздух. Ве молиме измерете го дијаметарот на вашата корпа за пржење воздух пред да нарачате. Нашиот производ може да ја оддели корпата од маслото но тоа не значи дека е целосно isolated.To спречете промена на бојата, измијте што е можно поскоро по употреба. Ве молиме дозволете 0,5-1см се разликува поради рачно мерење, благодарам!.

За производот

Купувачите избираат и

85% полиестер, 15% памук Повлечете го затворањето Материјал☀ 85% полиестер+15% памук Мека тенка полиестерск�

【Премиум материјал Соодветна големина】 знакот на дрво е изработен од печатење на дрво од падолија, печ

Светло и трајно опремено со 30 луди светли LED диоди, овој компактен фенер се сече низ 360 степени на темнин�

Импресионирајте ги вашите гости; Вашите гости и пријатели ќе сакаат да бидат поканети на вашата магична

100% полиестер Направени во САД и увезени Само миење на рацете Домашни фустани за јуниори плус престилки �

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

Оваа безбедност на бебето, прстените може да се применат на разни креветчиња, само да го закочете таму к�

РАЗНОВРСНА МОЌНОСТ ЗА СУШЕЊЕ НА ИЗВЕДУВАЧОТ ОД 4 ПОЗИЦИИ ЗА поплави и протекување, за сушење теписи, под�

Аголна светла форма Достапно во разновидни големини Синтетичка влакна Сребрена ферула Зелена лакирана

Терминален Блок : овој терминален блок од типот на завртки со двоен ред и 4 позиции ќе донесе поголема фл�

Супер силна лента со бел канал што може да издржи екстремни температури (16 ° C до 80 ° C) Оваа лента за канал

Храна одделение материјали : храна одделение од нерѓосувачки челик и храна ОДДЕЛЕНИЕ пп Карактеристики

Производот доаѓа со јаже за да се обеси на перница за седишта, не зазема простор и е погодно за употреба �

Поддршка за дишење за целодневна удобност Нелеплива подлога Контурирана за удобност Хипоалергично леп

Спандекс, полиестер Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, ди

Тефлонската лента има функција за запечатување за да спречи истекување на вода или гас Тефлонската лен�

Погодни за вашите потреби за полирање, овие тркала за полирање се погодни за чистење на метална површин�

Професионална торба за прв одговор е совршено големина за да се одржи и организира широк спектар на мед

Оваа ставка е голема вредност! Општа прилика партија точка КапиНовина за празнични прилики...

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба П�

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : Дванаесет (12) Полиестерски Меки Сјајни Предива Рачно Изработени Прстени За Салфетк

ФИТС Бренд : Вотс, Точка : Вентил за олеснување на проверката на протокот, 925000 БТУ, земја на потекло (предм

Дизајнот на тркалезна закачалка е креативен и шик Не е лесно да се скрши и е многу практично Висечки шал�

? Среќна Ноќта на вештерките : Овие слатки знаци се направени само за ова специјално време, обидете се да

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : комплетот за миење тоалети има доволно простор за вашите најважни козметички додатоц�

Спецификации за 99% Високи Алумина Керамички Ролери Мелница Тегли Направени од 99% висока алумина керамик

Направено од супер мека гума, лесна за инсталирање Висока отпорност на абразија, не лесно оштетена...

100% памук 100% памук (измиен тексас), удобно и дишење Се препорачува да се мие помалку миење на рацете не тре

100% полиестер Погледнете го обемот на половината и изберете директно од опциите Погодно за какви било ок

7 / 32" Удар Со Игла Двокомпозитна рачка е designedономски дизајнирана Стврднато, калено челично вратило поми�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

Дрво Вежба Малку Поставува Карактеристики : Изработено од висококвалитетен легиран челик, сечилото е и

Адаптер за гушкање од колекцијата на адаптер Hugger Висина : 2,25 инчи ширина : 5,00 инчи Тип на светлина : Адапт�

Трага на NIST Вклучува wallид и стол за биро Сместени во случај на хром Мерки 41 / 2 инчи дебели 1,5 инчи Тројнит�

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

1 x 3,3ft (1 m) Thunderbolt 4 кабел Поврзете се со монитори на LED 8 K или два монитори на 4 K Запознајте ги сите потреби о

100% шифон Затворање на влечење Спарување на ова чисто здолниште за завиткување со сите омилени леотарди

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Знајте повеќе за големината : Металните обоени моливи измерат приближно 17,5 x 0,7 cm / 6,9 x 0,3 инчи, погодни за

Scroll