Свеж
Хилбан 20 Парчиња Ви Благодариме Подарок За Жени, Може Да Бидете Горди На Работата Што Ја Работите Шминка Торби Благодарност Подарок За Колега Вработен Наставник Ме

Хилбан 20 Парчиња Ви Благодариме Подарок За Жени, Може Да Бидете Горди На Работата Што Ја Работите Шминка Торби Благодарност

Достапност: Достапно.
DEN 367.84

Задоволете Ги Потребите За Употреба и Споделување : ќе добиете 20 парчиња торби за социјални работници за жени отпечатени со зборови за благодарност, доволна количина и значајни реченици можат да ги задоволат вашите потреби за користење и споделување, како што се семејства, пријатели, соработници, старатели за деца, наставници, волонтери, лекари, медицински сестри, вработени и многу повеќе за да го изразат вашето чувство Инспиративни И Благодарни Подароци : овие подароци за благодарност за неа се испечатени со зборови за благодарност за [може да бидете горди на работата што ја работите, личноста што сте и разликата што ја правите] и [ви благодариме за сите што ги правите], што може да бидат убави подароци за кои придонеле за вашиот живот или кој ќе замине и ќе се пензионира. Чувајте Многу Предмети : подарокот на вработениот мери околу 7,09 х 4,3 инчи/ 18 х 11 см, убаво е да чувате многу мали предмети, како што се козметика, телефон, кармини, клучеви, марамчиња, тоалетни производи, паричници и многу повеќе, може да се стави во вашиот куфер или ранец без да зазема многу простор. Сигурен и Траен : подароците за старателите се изработени од квалитетен полиестер, меки и цврсти, сигурни и силни, лесни за чистење, тешко се деформираат, можат да ви обезбедат долгорочна услуга; дизајнот на патент ги држи предметите подалеку од паѓање и ја одржува вашата приватност. Широко Се Применува : подарок за соработник може да се примени како торба за шминка, торбичка, патна торба, паричка, телефонска кутија, канцелариска торба за училиште, патување, пикник, шопинг, канцеларија, забава како што сакате.

За производот

Купувачите избираат и

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 12 Земја на поте�

Паричник на мобилниот телефон : Лесно за инсталирање : Има лента на задниот дел од мобилниот паричник, к�

Вклучени месечни календарски јазичиња Големина : Големина на монарх Големина на страница 8,5 "x 11"...

Декора за градинарски вештерки : Декорирајте ја вашата градина со нашите светлосни скелети за Ноќта на �

Исклучителна изработка : тапа, црево, распрскувач се обложени со електроплација, настапува со непречено

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Име на производот : Ротари прекинувач; Модел : KCZ1*8 Материјал : метал, керамика, пластика; димензии (копчет�

[Стенд на полицата за складирање] Полиците со 2слоеви на декобела ви даваат лесен начин да ги организира�

✅material : чуварите на екранот со распрскувачи се изработени од алуминиумска фолија (во основа е ист матер�

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис ХММ162 Златни орли ПечШие на мува со хм162 повторно со ов�

24 пристаништа со гигабит со четири 10 гигабитни нагорнини Двојно напојување со топла размавта за целосн�

Отпорна на влага, маснотии и пареа Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА за контакт со храна Полипро

? ? ? 【Загреано】 Големото огледало има топлинска функција Toе го стопи мразот, а исто така ќе го спречи да

Задните плочки и валаните рабови спречуваат распрскувачи и прелевање; Длабок сад за големи предмети Га�

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Samsung Galaxy Tab 3 де

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Вистинската моќ на Ninja 2 доаѓа од Atomos иновативен и интуитивен оперативен систем Пристапете до сите опер�

Широка апликација : Компатибилен Со сите верзии на фусноти на малина Пи, можете да го користите PIN пинот R

Боја : блузилвер Пакетот вклучува : 1 Сет X Алатка за сечење и позиционирање на дрво Само горенаведената с

Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучу�

Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложена бела надворешност Слика отпечатена од о

Материјал : челик со голема брзина за подолг животен век 1 / 4 "хексадецимален шенк : се вклопува во електр�

Производ од : Мадкац Производ од : Мадкац Madcatz CCB4330200 B2 / 04 / 1 PC F 5 Механизмот на главата за наклон на стапчињ

ПС / 2наУСБ адаптер : Адаптер за оние кои сакаат да продолжат да ги користат своите уреди PS / 2 Поврзете го �

Тип на производ : Механички компоненти Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Соединетите држави...

[Широко користена] : Загревачката ламба користи инфрацрвена светлина за да ја задржи храната топла Греј�

Nikon AFP Nikkor 70300mm f / 46e ED VR леќиLC67 67mm SnapOn Cap Front Lensкапаче за заден леќа LF4HB82 леќа аспираторCL1022 Case CaseNikon 5 Година н

1 x Вентилатор Кулер За OculПотрагата 2 1 x Фацијален Интерфејс Заградата 1 х протеинска кожна пена 2 х влошки

Универзален брз систем за чевли Поддржува големи леќи за зумирање Исклучително ergономска рачка...

ПРОФЕСИОНАЛЕН И СИЛЕН Овој Кожен Појас за Кревање Тегови е изработен од висококвалитетна крава, која е

Еден сет од 4 компјутери (2 предни душеци + 2 задни душеци) Пред26,8 инчи x 17,3 инчи, заден13,1 инч x 17,2 инчи, одгов

Голем капацитет половина галон за вода за галон осигурете се дека пиете доволно вода во текот на денот Д

Материјал галванизиран челик Големина 6 3 / 4 инчи (H) x 4 3 / 4 инчи (L) x 7 инчи (W) Сет на две половина жардинери

[100 парчиња во 1 сет] вклучувајќи терминали на ферули од 100 парчиња жица, погодни за електрични кабли од 6 mm

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Широк храм Современа рамка за удобност и стил Поликарбонатните леќи се специјално обложени за супериор

◆ Колмо модел 3 додаток паметен прстен е направен од цирконија керамика Ние го извлековме оригиналниот

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата Изведба на ткаенина : Лесната поло маица е изработена од

Боја : 6666, Големина : 5x8mm 100% сосема нов и висок квалитет Материјал : пластика Боја : жолта / црвена / розова

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

1 Без гребнатини : Влошките за удар се користат за сечење кожа без да се оштетат рабовите...

? Добивате се исти со оној што го избравтеУникална персонализирана шема совршена за подарок!...

Scroll