Свеж
Звучници ЗА Мотоцикли KSPEAKER Bluetooth Водоотпорен Радио Аудио Систем Вграден Засилувач, Одличен ЗА АТВ, Скутер Велосипед, Возило Од 12 Волти, 3 Инчен Метален Mp3 Плеер, K2ch

Звучници ЗА Мотоцикли KSPEAKER Bluetooth Водоотпорен Радио Аудио Систем Вграден Засилувач, Одличен ЗА АТВ,

Достапност: Достапно.
DEN 2064.00

Звучници за мотоцикли : вклучува два звучници со голема моќност од 3 Инчи со целосен опсег, кои можат да обезбедат висококвалитетен звук и има ФМ радио Bluetooth : Репродуцирајте И контролирајте библиотека со вашата омилена музика користејќи го вашиот паметен телефон или mp3 уред и поврзете се со разни мултимедијални апликации преку Bluetooth. Лесно за инсталирање : само одговарајте на големината и можете да ја приклучите и играте. Големина на дупка за монтирање : 7/8-1,25 инчи. (Погоден за инсталирање на рачката на мотоциклот). Вграден засилувач за напојување : нема потреба да се поврзувате и инсталирате засилувач за напојување, целата опрема за засилувач е вградена во аудио системот, поедноставувајќи ја примената на аудио. Изглед и контрола : целосно металната обвивка е полирана и прскање, и тоа е водоотпорен дизајн, искуството на отворено е многу добро; едноставна функција на копчето, многу лесна за контрола. Kspeaker KS-K2 BL bluetooth водоотпорен звучен систем ви носи пријатна музика.; Едноделното метално тело и пар 3-инчни звучници со целосен опсег може да се инсталираат на мотоцикли, скутери или Атв (вклопете тркалезна цевка 7/8 Инчи, 1 Инч, 1,25 Инчи).; Функцијата Bluetooth ви овозможува да се поврзете со музички уред за да ја репродуцирате вашата омилена музика и можете да ја користите функцијата FM radio за да ве придружува со пораки кога сакате.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето 【Големина внимание】 Големината ра�

Бесплатни држачи за стоење на чадорот мала големина, со куки, удобен за чадори за стопирање, заштеда на п

100% памук Повлечете го затворањето L е направено од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење! М

Трансцевер со високи перформанси 10 / 100 Ethernet (PHY), ултра дизајн со мала моќност, може да се напојува од едно

❤ Силата на природата камен на заштита, сила и плодност, лава монистра обезбедуваат стабилност во врем�

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

★ 【За ткаенината】 ★ Направено од полиестер и спандекс, многу мека и удобна за носење Стандардна испор�

Ќе биде поставена на машината да се сече челик, две нозе за да го формирате посакуваниот агол (обично 90 с�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Машка гроздобер кошула со кратки р

1 100% сосема нов и висок квалитет Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна се�

Цврсто, куќиштето од леано железо и рачката на Iзракот со целосна лебдечка фалсификувана вилица на кука,

Многу букви : Добијте 209 удари од 3 инчи, капитални букви, броеви, симболи и интерпункција во разновидна с�

【HD1080 P USB вебкамера】 HD 1080p вебкамерата е добра за правење видео повици Пренесувајте ги видеата на 30fps во �

Вклучен карабинер за лесна преносливост и секојдневно носење XRD технологија за пена за дополнителен сл�

лесно да се исчисти и нема да ја оштети површината на идот Ротација на 180 °, чашата за вшмукување може да

Material Материјал за премија : Нашиот знак за дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е лес

14,7 "Ширина x 23" Должина x 96 "до 13,5" Прилагодлива висина Работи со душеци кои се мерат од длабочина од 11 ”до 1

Платформата за развој на комуникација Artix7 FPGA 4 SFP 4 Gigabit Ethernet се користи за верзикацијата за комуникација

Исклучителен и нежен дизајн : Овој чаша чај и чинија сет е украсен со гроздобер цветни модели на роза и з�

? Поддршка за миење на рацете и миење на машината Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете чиста или бе

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

SnapOn Design поддржува да се прикачи и да се одвои на шипката од 15мм без потреба од отстранување на други дода

【Опис на материјалот】 Површината е изработена од ткаенина со голема густина Оксфорд и е исполнета со п

Универзален : Погоден е за повеќето модели Смешана купола за стапици со болви со дијаметар од 7 инчи или �

● Направено од полиестерска ткаенина, која е исклучително издржлива додека не губи мекост Без брчки, во

【Широки плочи на полици】 Полето на црниот wallид во Бамеос ќе го зголеми просторот без да заземе квадрат�

PDF Data Sheet Featursures Man Производство со употреба на приклучоци BS1363 TEE жичен до 13 AMP Ratingset во црн прав обложен мет

Триењето е мало, брзината е, операцијата е стабилна и е издржлива Поголема точност на производството Се�

100% полиестер Направени во САД и увезени ◕ ‿ ◕ ◕ се вклопува многу добро : кошулите на 4 ти јули за мажи с�

Одлично за полирање на стакло и огледални рабови Секој диск е индивидуално наречен со јазиче за брзо ос�

Зборник на стил : Блиги топки доаѓаат во најразлични повеќе бои и 6 стилови; Дедо Мраз, новогодишна елка, �

101032 B16 H Број на дел од америк 32 B16 H ISO 06 B1 центар за челични мерила 16 зацврстени заби за америчен број 32 син

Домашен декор : Инсталирајте го над тоалетот како држач Да се ​​обеси во дневната соба како полица за п�

Пакетот вклучува : 1 Сино гингамска правоаголна пластична табела 54 "x108" Стилски дизајн : Нашата табела за

PU траен материјал : Ова стол е изработено од кожена пира или микрофибер кожа, внатрешноста е изработена �

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини...

Достапни количини : 1 / 2 lb, 1 lb, 2 bs, 3 bs, 5 bs и 18 bs Нашата слика покажува 1 целосна фунта од овие прекрасни камењ

Направено во Кина Должина на пакетот : 23 Ширина на пакетот : 21 Висина на пакетот : 23 7896 GISELLE COLLECTION WANGINGTURE W21 I

4 Дизајн без крилја, не мора да се грижите за косата што е фатена од лопатките на вентилаторот Вентилатор

Scroll