Свеж
Среќни Салфетки За Хартија За Пијалоци дивали-5 х 5 | Разнобојно | Пакување од 16

Среќни Салфетки За Хартија За Пијалоци дивали-5 х 5 | Разнобојно | Пакување од 16

Достапност: Достапно.
DEN 51.84

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 16 Салфетки За Хартија За Пијалоци" Среќен Дивали " со димензии 5 инчи х 5 инчи ПРАЗНИЧЕН ДИЗАЈН : овие шарени хартиени салфетки имаат наслов "Среќен Дивали" со слика diya на светло розова позадина и граница за печатење ранголи. СОВРШЕН ЗА ЗАБАВАТА ДИВАЛИ : Ставете ги овие салфетки на станици за пијалоци, послужете со предјадења или десерти или координирајте со други садови За дивали за да ги креирате на празнична трпеза. Завршете го вашиот фестивал на светла декор на масата со Салфетките За Пијалоци Дивали!. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Овие пакувања салфетки за хартија за пијалоци се направени од хартија со добар квалитет. ЛЕСНО ЗА КООРДИНАЦИЈА : Совпаѓање со други украси и материјали. Чувајте ги вашите гости чисти додека голткаат и грицкаат Со Салфетките За Пијалоци Дивали!.

За производот

Купувачите избираат и

Големина на детали 1 / 2 инчен Шанк, дијаметар на сечење 1 / 2 инчи, должина на сечење 11 / 2 инчи, вкупна должин

★ Тенок дизајн : Овој пакет вклучува 4 преносни огледала, на секои 2 x 3,3 инчи За разлика од другите гломаз�

Одговара на повеќето уривање Jackек Хамерс со SDSMAX тип Капка фалсификувана, третирана со топлина ,; HRC : 4145; М

Со компактен и преносен дизајн на изглед Точност до ± 1,5d B Функција за задржување на максимална вредност

? Пакет од 100 сребрени сјајни торби умираат рачки за исечени, мерки : 9 "x 12" со 2 дебелина Висок квалитет, мн�

RJ45 машки конектор за адаптер за терминали за завртки, со терминал за завртки RJ45 до 8 пински завртки за оп�

По можност еколошки даб, во комбинација со обоено ковано железо Едноставно склопување, силен капацитет

Ако барате забава назад во училишната традиција, тогаш ви требаат овие 1 ден на училишни знаци; Додека др

Материјал : Направено од алуминиумска легура на едно парче Анодизирана црна завршница, точна изработка

Бесплатен превозот на нарачки над 5 50 Серијата si Snapin подминијатурни алуминиумски електролитски конденз

Памук КОРИСНО : Крпи за Садови, крпи, се и функционални и декоративни спакувани како едно, но купете во м�

Автоматски го отстранува отпечатокот и заштедете време за срамни со страници со рака да скенирате ветр�

Серијата Бои е редовен дел од нашата постава на корици, достапна во различни цврсти бои и секогаш има ос�

3100 парчиња *20 Стилови форма : Нашите 3Д арт арт на ноктите се достапни во 20 различни стилови на топла прод�

Материјал : Кутијата за складирање на книги со капакот е изработено од ткаенини со добар квалитет, а вме�

Одлична идеја за подароци Одлична идеја за подароци I5 System 20,8 "Dish w / All Americas Lnbthe i5 е значаен додаток на пос�

Име на производот : Реле за напојување + штекер Количина на игла : 14 пин Напон на калем : 12 V 24 V DC 110 V 220 V AC Го�

Cable ProGrade OFC Microphone Cable】 Овој професионален микрофон кабел е дизајниран за микрофони или друга професиона�

Козметичка тегла за складирање : Керамичката тегла е дизајнирана да го намали отпадот и го одржува ваши�

Комплет од 4 подлоги Црни акрилни, нелизгачки силиконски влошки Кутија За Фиоки 2 : 45 ОД Калеидадопе Комп�

Пар на двонасочни водоотпорни морски звучници со 1 ”говорна калем за чиста и гласна аудио перформанси К

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз Со својата убава мазна површина �

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Dell Streak 7 е специјално дизајниран со употреба на прецизна те�

Пондерирана подлога за греење на рамото : Пондерирана подлога за греење исполнета со 1,54lb висококвалите�

[Моќен мијалник за притисок] Електричен машина за миење притисок може лесно да ги отстрани тврдоглавите

Постои мека заштита од секоја декорација на слонови за да го заштитите вашиот мебел Декорите на слонови

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,2m x 1,5m) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок винил) без џ

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВ

# Издржливата Решетка за Чевли,материјалите Од Дрво и челик имаат висока стабилност и можат да го продол

Силна тежина : Лесно е да се обесат палта, да висат палта без деформација Трајни и силни : Направено од ви�

Тенергија 250МАХ НИМХ 9В батериите за домаќинство имаат 8 премиум батерии на полнење Идеална замена на си�

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

☛ Антисина светлина : Заштитниот филм ефикасно ја филтрира навлегувањето на сино светло со синобран на

Ефикасно чисти Еднократно и издржливо Разновиден и лесен за чистење Нема да ја изгребат бојата, винил, ф

Име на производ : Отстранувач На Јадрото На Вентилот; Содржина На Пакетот : 2 парчиња Х Отстранувач на Јад

20 проценти толеранција на капацитет 20 проценти толеранција на капацитет Алуминиумските електролитски

Scroll