Свеж
4 пакувања - Заменски микрофибер пареа за пареа за пареа за пареа од ајкула и четка за спреј

4 пакувања - Заменски микрофибер пареа за пареа за пареа за пареа од ајкула и четка за спреј

Достапност: Достапно.
DEN 1387.20

Ги заменува оригиналните влошки за пареа на микрофибер за пареата со пареа и мембрана од ајкула (Model #S S3101, S3102, S3250, S3251, SK140, SK141, SK435 CO, SK460) Машина што се мие за повторна употреба; Лесно за не-прицврстување и повторно затегнување. Секоја големина на подлогата : околу 12,8 "x 7" или 32,5 см х 18см. Специјалниот материјал за микрофибер всушност привлекува и стапици нечистотија, маснотии и варовник. Влошките за пареа со микрофибер Chenille, помагаат да се остават подовите чисти и суви, без никакво никање или размазнување. Ова и сите наши производи се дизајнирани да ги исполнат или надминуваат спецификациите на оригиналниот производ. Ако некој од нашите производи не ги исполни вашите очекувања, вратете го за целосна наплата на не-прашања. Ги заменува оригиналните влошки за пареа на микрофибер за пареата со пареа и мембрана од ајкула (Model #S S3101, S3102, S3250, S3251, SK140, SK141, SK435 CO, SK460). Машина што се мие за повторна употреба; Лесно за не-прицврстување и повторно затегнување. Секоја големина на подлогата : околу 12,8 "x 7" или 32,5 см х 18см. Специјалниот материјал за микрофибер всушност привлекува и стапици нечистотија, маснотии и варовник. Влошките за пареа со микрофибер Chenille, помагаат да се остават подовите чисти и суви, без никакво никање или размазнување. Ова и сите наши производи се дизајнирани да ги исполнат или надминуваат спецификациите на оригиналниот производ. Ако некој од нашите производи не ги исполни вашите очекувања, вратете го за целосна наплата на не-прашања. 4 Пакет за замена на микрофибер пареа за пареа за пареа за ајкула S3101 пареа од пареа, идеално за секојдневна употреба. Привлечете и ставете ја нечистотијата и мерката. Работи со : ајкула S3101, S3102, S3250, S3251, SK115, SK140, SK141, SK410, SK435 CO, SK460, SS460 D, SS460 WM микрофибер - 80% полиестер и 20% полиамид.

За производот

Купувачите избираат и

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Налепници дукати за Налепници Од Јаглеродни Влакна На резервоарот за шлемови 4 еез Вистински автентичн�

Животниот Планер : Одличен И за personal цели и за професионални планови, овој планер ви овозможува да мапир�

Специјално Дизајниран Заштитник На Екранот За : Олимп ЕМ1 Марк III Тенкото стакло ви дава искуство да го п�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Печати Врвови За Жени...

Исчистете Ја Пластичната Бокал За Вода со рачка За Капак за носење насекаде Чиста Стомна За Ладна ВодаИ�

Кога ќе се вратите од купување намирници и сте во кујна, потребна ви е лесна и удобна корпа за складирање

100% Водоотпорна Заварена Конструкција Се Тркалаат Врвот Затворање Компресија Обликувани Задниот Панел

●Биолошки Жив Систем За Отпечатоци Од Прсти ● брзина на Препознавање од 0,1 секунди, отклучете веднаш со

Направете хамбургери пресек : да, тоа е производител на плескавици, да, тоа е пети печат, но не е рамен при

Водоотпорен Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, издржливи и водоотпорни,

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

ДИМЕНЗИИ : 3, 5х2, 8СМ / 1, 38х1, 10ИН; Должина На Завртката : 28ММ Материјал : Кристално Стакло и Еколошка Пластик�

ML10012 LI е 12v 100ah група 30h литиум железо фосфат запечатени, полнење и одржување слободен батерија Директен п

Може да се обеси со торби за складирање на патувања со голем капацитет, вреќи за складирање, висечки коз�

Хексадецималните завртки се најчестиот градежен прицврстувач кој има шестоаголна глава што може да се

Рониеон Шминка Воз случај *1 Големи Разделувачи НА ЕВА (7 ИНЧИ) *4 Мали Разделувачи НА ЕВА (3 Долго Ева Делит

Вообичаена употреба За Внатрешно Светло (Купола, Товар, Учтивост), Светло За Регистарска Табличка, Светл

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Главен материјал : алуминиум оксид; Содржина на пакет : 2 x лист за пескарење Име на производот : лист за пе

Сончеви LED wallидни светла на отворено Соларно полнење во текот на денот Осветлува автоматски ноќе Полнењ

Големина : 8x6ft / 2 Ако сакате прилагодена друга големина, можеме да ја направиме Материјал : Винил винил, м�

НАДГРАДБА НА ЛЕТОТ : Нашиот 2 пакет фенси авиони за фрлање им дава на пилотите две опции за моделот на лет

Сакагавеа Долар Прекрасен Дизајн Одличен Нов Дизајн Нормално Прашање ОД Американската Ковачница 2000 Са�

Мобилни Телефони Флип Случаи Паричник Случај СТП Кожа Ретро Луди Коњ Текстура Паричник Телефон Заштита

капут колче кука закачалка за палто Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме сите коментар

Платно ткаенина надворешноста Обложена постава за дополнителна заштита со внатрешен водоотпорен џеб...

【Комплети за сликање со дијаманти со целосна вежба】 висококвалитетни дијаманти ја покриваат целата с�

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Scroll