Свеж
X-Dree Air Claterimer Двонасочна цевка за преклопување на облогата на месинг на вентил (Acondicionador de aire de dos vías curva tubo flare split válvula tono de latón

X-Dree Air Claterimer Двонасочна цевка за преклопување на облогата на месинг на вентил (Acondicionador de aire de dos

Достапност: Достапно.
DEN 199.20

Име на производот : вентил за климатизација; Содржина на пакет : 1 x вентил за климатизација; Тежина : 90g Материјал : метал; Боја : Тон на месинг. Димензија : 77 x 49 x 58mm / 3 '' x 1,9 '' x 2,3 '' (l*w*h); Дизајн : Вентил од 2 пат. Флеј -цевка Внатрешен дијаметар : 5мм / 0,2 "; Хекс Внатрешен дијаметар : 7мм / 0,3" (Diámetro Interno del Tubo Abocinado : 5 mm / 0.2 '; Diámetro interno de la entada хексагонална : 7mm / 0,3' '. 7мм / 0,3 "; фиксирање на растојанието на дупката : 40мм / 1.6" (Diámetro del Orificio de fijación : 7mm / 0.3 ''; Distancia del Orificio de fijación : 40mm / 1. Вентил за климатик; тежина : 90г. Материјал : метал; боја : тон на месинг. Димензија : 77 x 49 x 58mm / 3 '' x 1 1.9 '' x 2,3 '' (L*w*H); Дизајн : 2 Way Valve. Флеј -цевка Внатрешен дијаметар : 5мм / 0,2 "; Хекс Внатрешен дијаметар : 7мм / 0,3" (Diámetro Interno del Tubo Abocinado : 5 mm / 0.2 '; Diámetro interno de la entada хексагонална : 7mm / 0,3' '.3"; Fixing Hole Distance : 40mm/1.6"(Diámetro del orificio de fijación : 7mm / 0.3' '; Distancia del orificio de fijación : 40mm / 1. Air Conditioner Two Way Bend Flare Tube Split Valve Brass Tone The valve е погоден за одделно климатизација за поврзување на единицата за затворен простор и единицата на отворено. Користено широко за да се исцеди воздухот и да се додаде ладилник, исто така се користи во друг ладилник за кружен систем. Опис во Spanish Acondicionador de aire de dos vías curva tubo flare split válvula tono de latónnombre del producto : válvula del acondicionador de aire; Contenido del Paquete : 1 x válvula del Acondicionador de aire; Пезо : 90 gmaterial : метал; Боја : тоно де латидименсин : 77 x 49 x 58 mm / 3 '' x 1,9 '' x 2,3 '' (l * w * h); Diseño : Válvula de 2 Víasdiámetro Interno del Tubo abocinado : 5 mm / 0.2 ''; Diámetro Interno de la Entrada Hexagonal : 7mm / 0.3 '' Diámetro del Orificio de fijación : 7mm / 0,3 ''; Distancia del Orificio de Fijación : 40mm / 1.

За производот

Купувачите избираат и

Фалсификувани од термички обработен челик, со висока јачина и подолг век на траење Легиран челик и хром�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Оксфорд Ткаенина 8 Џеб Чанта Виси Организатор Организаторот за закачување чанти е погодно и практично р

Смешна кригла за секоја луда пилешка дама Совршен подарок! Машина За Миење Садови / Микробранова Печка

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Висококвалитетна легура : Користете висококвалитетни лопати за легури за да ги направите лопатките пои

Цврст материјал : Нашиот рустикален знак за дрво е изработен од иверица, карактеризиран со нетоксичен, б

[Големина] Надворешен дијаметар : 5мм, внатрешен дијаметар : 2мм, дијаметар на пресек : 1,5мм Ве молиме, потв�

● чувајте ја камерата безбедна : случајот СО инстант камера ФАО ШВАРЦ е прилагоден дизајниран совршено

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Елегантен Дизајн Свадба Врзивно Средство Завет Книги : Кажете му на вашиот партнер вашите вистински чув

100% бамбус ●ВАШИТЕ РАЗДЕЛУВАЧИ НА ФИОКИ СО ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА ● совршено решение за организирање на

Не е потребно за стандардна врата мајмун инсталации Потребни се само за апликации со нестандардно обли�

DIY Diamond Art Kits е пријатно DIY што е лесно да се собере, што го прави одлично за деца / возрасни / почетници , Диј

100% Легура Подарете Луксузен Накит Од Висока класа На Некој Посебен, За да Можете Да Го Носите Дење и Ноќе

Полиестер Нашата мека маска за очи е обложена со ватиран памук за мека удобност Маската за очи има добар

90% Полиестер, 10% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Кадифени шорцеви За Жени : женски кади

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

●Материјална Удобност●самиот памук од дрвена пулпа е направен од дрвени влакна, што не ги повредува ра

Бања Мијалник Славини И Делови Излив на водопад : проток сличен на водопад, нежна и мирна вода без прскањ

10 ПАРЧИЊА G5 NB1 AE омрон моќ реле 12 VDC 5 A 250 VAC 4pin 1 група на нормално отворени G5 NB1 AE12 VDC DC 12v DC12 V realys 10 ПАРЧИЊА G5 N

●Компатибилни Модели● : Само компатибилен Со Samsung Galaxy A12, не е компатибилен со други уреди ●Подарок● : ќ

【Количина】 8 чаршафи со декорации за нокти на пеперутка, секоја хартија мери 4,1 x 3,1 инчи Налепниците на �

Поголема ефикасност Поголема заштита Подолг век на траење на филтерот Филтерот За Воздух Во Кабината С�

Тоа може да се даде како подарок на вашите пријатели кои фитнес не е лесно да бидете деформирани, оштете�

Скелетни коски декор : Вклучува 28 коскени парчиња кои вклучуваат скелет череп, раце, ' рбетот и многу пов�

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

? [Прилагодливо] штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со i Phone 6 PlStandебниот алуминиум штанд 3во1 е мултиуп�

Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи Додадете допир на час на вашата т�

♛Супер Пресече Брос Избор : адаптерот на gamecube добро компатибилен со прекинувачот и wii u платформата ЗАБЕ

Scroll