Свеж
Слушалките за безжични канцелариски слушалки на Plantronics CS55 вклучуваат пакет со кревач

Слушалките за безжични канцелариски слушалки на Plantronics CS55 вклучуваат пакет со кревач

Достапност: Достапно.
DEN 2063.84

Dect 60 дигитални слушалки за безжична канцеларија со далечински кревач. Плочајте без раце до 300 стапки. Контрола на еден допир над повиците и волуменот. Вградена батерија што може да се надополнува (време до 10 часа). Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

За производот

Купувачите избираат и

✿ Трајлив материјал : Направено од висококвалитетна најлон лента со дизајн на парофор, метален прстен и

1 / 4 "20 завршува со споеви на топката Пролетна натоварена рачка за заклучување на центарот Оружјето има п

Тој е многу силен, отпорен на абење и отпорен на дамки, а нашата алишта е многу погодна за да ја исушите о�

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Материјал : тело На Случај / СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот сл�

И деликатна форма, лесна и луксузна текстура Високотранспарентни кристално врежани тегли со исклучите�

Блузи за избор на тинејџери 99% Долги блузи на вратот на бродот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена...

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

Се користи за апликации со висока температура за кои е потребна висока јачина на затегнување, одлична м�

Цена за : секоја Цена за : секоја „Ламиниран филм, Рол, 18 во Големина на ролна, должина 500 стапки, сјајно за

Apple i Pad Pro 12 Конечно, супер заштитен случај + стои без компромис Случаите за џвакање на Gumdrop за Apple i Pad Pro 12.9 R

Карактеристики : ротација од 360°, флексибилна ротација, прецизна конфигурација со едно лежиште со топче,

Кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од кожа, не е лесен за бледнее, многу издржлив..

104010А1200120 Аметирски Дел Број НА10 Профилот На Забот 120 Аметричен Дел Број 76010 Шку Бр Метрички Полиуретанск�

Овие материјали за чистење автомобили се направени од фин материјал за да бидат меки,цврсти и издржливи

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив...

Материјал : Алуминиумска легура Цел : точка на навигација Проекти за спорт на отворено : Кампување за пеш

Четка за шминка : Мека четка коса, богата волумен на коса, тенки врвови за коса, со силна моќност во прав, �

®Компатибилни Модели : Компатибилен со sothxiaomi Redmi Забелешка 10 Pro / Redmi Забелешка 10 Pro Max,не е компатибилен с

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

Центар за Активност на бебиња : Многу активности за да го задржите бебето зафатено, зафатено, зафатено в

12 слики во целосна боја (јануаридекември 2023 година) Елегантен ленврежана хартија акции Месинг виси гром

Големина (cm) : околу 23,5 см (висина)*17,5 см (ширина)*17 см (должина) Материјали : смола за заштита на животната с

Секој тркалце има два лежишта, квалитетот на лежиштата е многу добар, отпорен на абење и издржлив, силен

Големина : 5 инчи Боите се печатат со ултравиолетови (УВ) мастила отпорни на избледување квалитет на печ

ОДЛИЧНА КОМБИНАЦИЈА : Во Потрага по цврста и цврста кожна Торба За Гласници и тоалетна торба комбо? И сак

ПАРЧИЊА 60ММ DC 5 V USB вентилатор за ладење, широко користен во 3d ПЕЧАТАЧИ, прочистувачи, дифузер за арома, з�

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Кул, јасни и чисти Неизвесно машки мирис на стариот зачин За секогаш кога сакате да се чувствувате кул и

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 22мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 инч Должина На Спојување : 78...

Бидејќи е керамички материјал, има карактеристики надоказ, отпорен на прашина , антикорозивен, анти ' рѓ�

Space Saver & разноврсна обидете се со Sriwatana Magic Wood Sholf, помагајќи ви да го исчистите нередот на бирото или подо

Scroll