Свеж
Knipex - 50 01 160 Алатки - Крајни сечење на столари

Knipex - 50 01 160 Алатки - Крајни сечење на столари

Достапност: Достапно.
DEN 413.28

Крај на столари ги намали клешти Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Крај на столари ги намали клешти. Книпекс столниците за столбови се идеална алатка за прицврстување, сечење или влечење предмети. Овие клешти со тешки работи се претпочитани од страна на трговците, како резултат на нивниот тежок дизајн, отпорен на абење. Оваа алатка е направена од специјална алатка челик, фалсификувана и зацврстена нафта. Рабовите за сечење се дополнително напорни и имаат најсовремена температура од приближно 60 HRC. Понекогаш им даваме на нашите клешти навистина тешко. Ние се обидуваме да ги уништиме за да откриеме што ги прави добри и долготрајни. Бидејќи не сакаме да оставиме ништо на случајност, ние земаме долг, внимателен изглед. Употребата на челик knipex е точно зацврстен со максимум 0,8 проценти јаглерод и дефинирани делови на хром и ванадиум, гарантирајќи оптимални перформанси на сечење и животен век - иако бара специјално производство и чини малку повеќе. Но, нашите високи барања на производи го бараат ова. Книпекс, исто така, внимателно ги разгледува малите детали. Аглите, острината, цврстината, цврстината на работните рабови. Прецизност и мазно движење на зглобот. Дизајнот на рачката и финишот. Продолжуваме да ги разгледуваме овие теми, истражуваме, тестираме и ги подобруваме нашите клешти.

За производот

Купувачите избираат и

Оксфорд Ткаенина UPF 40+ ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛскокачки шатор за приватност на плажа изработен ОД 180t сребр

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 Светло Розеви Пластични Чашиможе да собере до 18 мл течност ЦВРСТА БОЈА : Се Одликува

Вистинско мастило Од Канон 2 година на рокот на траење Канон Пг40 КЛ41 Комплет Кертриџ Со Мастило...

Овие свеќи се во убаво и цветно стакло со симулиран ефект на вистински пламен што трепери пламен, постав

Прилагодливо Светло На Допир : Елиминирајте ги срамните сенки, можете да добиете соодветен ефект на све�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на куката Влажно Бришење Чисто ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ РИГЕР ПОЈАСИ З

Забава и функционална : птицата на улица е тоа што нема подобар начин да ги запечатите вашите закуски от�

12 х 18 Инчи, Алуминиум Сосема Нов Знак Однапред подготвен За Бесење Одлична Идеја За Подарок Прилагодете

Врвен квалитет 100% меламин житни / супа / салата сад во собата на 12 разнобојни ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ! Комплет сп�

Компатибилност : Дизајниран За Vankyo Matrix Pad S8 8 инчен / Змеј Допир Y80 / Змеј Допир Y80 / Winnovo M8 / TECLAST P80 H / TECLAST P80 X /

Користете го Нашиот Елиминатор За Мирис Без Мирис (Сино шише) секој пат кога ќе ја испразните или замени�

ТРАКЕР ЗА ЗДРАВЈЕ и ФИТНЕС : паметниот часовник i Touch sport 3 има вграден педометар и 24 / 7 монитор за отчукува

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Вистински колер производ Метална конструкција Доживотна издржливост Држете го поддржувачот Опис на пр

Ако барате уникатен подарок за нашите најблиски Дефинитивно тоа ќе биде симпатичен елегантен врежан по

[Персонализирајте Го Вашето Здравје] со инсталирање На Glory Fit, јавно призната апликација за следење фитн�

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (22мм) Еко

Изработен од врвен метален материјал, овој држач за складирање е издржлив за употреба Оваа решетка може

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 90 MB / s* додека се среќавате UHSI / UHS1 (ултра Голе�

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од густ полипропиленски материјал, нашите стадионски чаши се

Рачно управуван, свиткан зафат Возење крајот мат хромирани, управувано крајот светлополиран Квадратни

Нашите Знамиња Со Стапчиња од 4х6 инчи се совршени за прикажување на вашата работна маса или маса, или за

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи т

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

€ Фудбалска цел создадена од компанијата Netsportique, дизајнирана Во Германија Оваа цел е автопондерирана !

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НАЗАД : Л Изненадување! О модна кукла Жлеб Бебе! Таа има прекрасни карактеристики, убава к�

Нашата тркалезна кутија за капа има дијаметар од 19 инчи и висина од 17 инчи Поголемиот капацитет може да �

Пакување од 3 Лажицивисококвалитетната лажица за кафе е идеална за секојдневна употреба, како лажици за

●СУПЕР ГОЛЕМА ТОРБА за ВЕЖБАЊЕ со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ● : нашата големина на патна торба е 1755 во, дното може �

Scroll