Свеж
GTS HQLN320-LI Замена на батеријата за Zebra QLN220/QLN320 Преносни печатачи, 5000 mAh продолжен капацитет, liion, 7.4V, OEM дел број P1031365-101

GTS HQLN320-LI Замена на батеријата за Zebra QLN220/QLN320 Преносни печатачи, 5000 mAh продолжен капацитет,

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Замена на батеријата за уредите Zebra QLN220 ABD QLN320 Оригинален производител на батерија Број на дел P1031365-101. Ова е литиум јонска батерија со 5000 m Ah продолжен капацитет и 74 волти. Замена на батеријата за уредите Zebra QLN220 ABD QLN320. Оригинален производител на батерија Број на дел P1031365-101. Ова е литиум јонска батерија со 5000 m Ah продолжен капацитет и 74 волти. GTS дизајнира и произведува батерии со високи перформанси, полначи и технологии за управување со електрична енергија за основни мобилни уреди, вклучувајќи двонасочни радија, мобилни компјутери, скенери за баркодови и преносни печатачи. Нашите батерии со високи перформанси се компатибилни со вашиот OEM уред. Батеријата HQLN320-LI (2x) има 5000 m Ah што е 2x капацитет на стандардна верзија на верзијата. Оваа батерија е компатибилна со преносни печатачи Zebra QLN220 и QLN320.

За производот

Купувачите избираат и

1 пакет преодна вина за замена на ламбата за замена на овална Постелна ткаенина во бел врв : 9 " + 15 1 / 2" дно :

⚾ 【Заматете двојни топки Семејство и деца играчка】 Уживајте во одлично време со пријателите и семејст

【Супер удобна】 Поддршка за лак, ефикасно рамнотежа на притисокот, го намалува стресот на нозете Нашите

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

полиестер 【Ранец за пешачење】 25 L Овој тактички ранец е изработен од 600 D полиестер и вклучува покривка �

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

●Компатибилен Модел● : Посебно внимание!Само компатибилен Со Samsung Galaxy M23 / Samsung Galaxy F23, ве Молиме потврде�

За мали кучиња или мачки Голема големина, одговара на 14 "грб, 18" гради Препорачано за Спаниел Вести, Пуг, Б

Големина : 15х9, 2х2см / 6х3, 6х0, 8ин, може да собере 7,7 мл (227мл) течност Материјал : колбата е изработена од висо

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Samsung Galaxy A12 ЗАШТИТА : Изработена од синтетичка кожа за заштита на вашиот

? Изработено од висококвалитетна пластика ABS, приклучокот за мозоци за заменување е многу силен, докажан

Затворени барел ДПод стегач, 4 начин алинеја 2026 АГ стегање големина Двојните дурометарски рачки обезбед

ЈА ТРАНСФОРМИРА ВАШАТА ЧЕКОР ПЛАТФОРМА во УДОБНА КЛУПА ЗА ТЕЖИНА, миничекорот Кате додава дополнително

Чист стаклен канистер Со дрвен Капак : проѕирниот канистер е направен од висококвалитетно боросиликатн

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

?Мода Отстранете го геллакот; отстранете ги ноктите во прав; Полирање нокти; педикир За Маникир; Отстран�

Елегантен дизајн и разноврсност, што се користи за прикажување кекси, свадбени колачи, десерти, колачињ�

Плоча со џет жолт Јаспер Васту Васту Забележете дека бидејќи сите наши артикли се рачно изработени, сек�

Дијаметар : 7 / 8 инчи Должина : 4 инчи Материјал : челик Стил на глава : Хекс (клуч од 15 / 16) Дијаметар : 7 / 8 инч�

€ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашата кука за гаража е изработена од тубуларен челик, издржлив и цврст, со облога

Охрабрете Го Повторувањето На Бизнисот со овие бели, мермерни картички за благодарност на клиентите; ка

Овој клуч одговара на следниве модели на автомобили : Kia Sportage (2013) Kia Rondo (2011) Kia Sorento (20112013) Kia Optima (20102013) Ист�

Идеален за стружење етикети и налепници од стакло, шофершајбни итн Цврста и издржлива полимерна констр�

Секогаш барајте совет од авиокомпанијата со која патувате или од властите на аеродромот за поаѓање / тр�

01 2 полици со wallидни пакувања во различна големина 2 wallидни полици ќе понудат доволно простор за да ги р�

3,75 ”x75” налепница на браник на езпилки за налепница издржлива : Доказ за време, УВ и отпорен на вода, лес�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА Пар Црно Куќиште Проѕирна Леќа ПРОЕКТОР СО Високи Перформанси АФС Функција СКРИЕНИ Ф�

?Премиум Четка Коса : Беглори акрилна четка за нокти косата е изработена од висококвалитетен најлонски �

★ [Материјал] Полицата е изработена од задебелена калено стакло и вселенски алуминиум, што се прилагоду

Погодно за автомобил : Сондите на оваа тест за тестирање на материјалот PVC PAS може лесно да се вметнат во �

Кафеавите кутии за подароци се изработени од висококвалитетна крафтхартија, поцврста и потрајна од дру

Копчињата за машка нишка се изработени од бакелит, со добра цврстина и силна способност против стареење

Scroll