Свеж
Класичен основен ранец за патувања во училишна вода отпорна на вода

Класичен основен ранец за патувања во училишна вода отпорна на вода

Достапност: Достапно.
DEN 391.84

Увезени Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Овој ранец на USB мулти џебови е изработен од висококвалитетен лесен отпорен на вода издржлив полиестерски материјал, а не лесно да се извалка. Забелешка : Отпорен на вода не значи доказ за вода, тие не се дизајнирани да издржат тешка изложеност на елементите. Приближни димензии : 12. Голем капацитет. Ранецот е отпечатен со исклучителна шема за печатење на сончоглед, многу трендовски и стилски. УСБ порта за полнење : со вграден во USB полнач надвор и вграден во кабел за полнење внатре, внатре, Овој USB ранец нуди удобен начин за наплата на телефон додека шетате или возите. Забележете : Овој ранец не се напојува, USB -портата за полнење само нуди лесен пристап до полнење. Има посебен лаптопски оддел на задниот дел од ранецот. Не само што ја обезбедува безбедноста на лаптопот, туку и го олеснува влегувањето или излегувањето од лаптопот, што е многу погодно. Никогаш повеќе не грижете се да поминете низ безбедносна проверка. Мулти џебови : Еден посебен дел од лаптопот во задниот дел. Ocketеб од првиот слој има најголем капацитет, а има и два одделни џебови од мрежи внатре, многу пространи за дневни потреби, додатоци за електроника. (Препорачано за деца од 3 години и погоре.) Увезени Ранецот е изработен од висококвалитетен лесен отпорен на вода издржлив полиестерски материјал, а не лесно да се извалка. Забелешка : Отпорен на вода не значи доказ за вода, тие не се дизајнирани да издржат тешка изложеност на елементите. Приближни димензии : 12. Голем капацитет. Ранецот е отпечатен со исклучителна шема за печатење на сончоглед, многу трендовски и стилски. УСБ порта за полнење : со вграден во USB полнач надвор и вграден во кабел за полнење внатре, внатре, Овој USB ранец нуди удобен начин за наплата на телефон додека шетате или возите. Забележете : Овој ранец не се напојува, USB -портата за полнење само нуди лесен пристап до полнење. Има посебен лаптопски оддел на задниот дел од ранецот. Не само што ја обезбедува безбедноста на лаптопот, туку и го олеснува влегувањето или излегувањето од лаптопот, што е многу погодно. Никогаш повеќе не грижете се да поминете низ безбедносна проверка. Мулти џебови : Еден посебен дел од лаптопот во задниот дел.

За производот

Купувачите избираат и

2 Полнење на пакувања за бришење на алатката за палми (1092) Отстранува тврдоглави дамки, ознаки и измамниц

На дното На Држачот За Ножеви, има дренажна дупка Ова помага да Се Исцеди водата откако штотуку ќе ги изм

Тип На Сензор : Сензор За Светлина Влезен Напон : AC110220 V Работна Фреквенција : 60 Hz Потрошувачка на енергиј�

Екрантирана заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad Безбеден зафат и намалена л�

Калиграфија суми четка Исклучителна изработка, материјали, не е лесно да се избледат, не се лесни за деф�

Аз Материјали Компатибилен Тонер Картиџ Замена За Дел 2145 3303787 3303791 G537 N H394 N K756 K K757 K Компатибилен Со Боја Л

Горниот оддел : може да се постави паричник, паметен телефон, банка за напојување, итн Преден пакет : От

? 【Магнетски глужд за артритис и зглоб】 Вкупно 17 магнети (над 59500 гаус) применливи симптоми артритис кај

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

Ренџер Серија : Оваа ултраелегантна Изработена Со најнова технологија Цврста тврда надворешна обвивка

Nvidia ampere стриминг мултипроцесори 2 та генерација RT јадра Тензорски јадра од 3 та генерација Напојувано од

Ид = ДИЈАМЕТАР ПРИРАБНИЦА = 11 / 8 во ДЕБЕЛИНА ПРИРАБНИЦА = 5 / 32 во Нашиот Оригинален Маслит без одржување (С

Супер хард јадро масаврвот универзална во живо емитување штанд Флексибилно прилагодување, попрофесион

Увезени Поликарбонат (КОМПЈУТЕР) рамка Поликарбонатна леќа Ув Заштита слој слој Што Ќе Добиете : 6 Пара AN

Длабочина на низата : 8мм Вклучен хардвер : Да Вклучени завртки : Да Тип на монтирање : дупки со навој...

●СОВРШЕНА ОСВЕТЛЕНОСТ●нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погле

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Преклопување и лесен : тежина само 0,4 килограми, преклопената големина е само 7 * 6,5 инчи, што може да се пр�

Изработени од висококвалитетен ЈП материјал, мек и издржлив Сите завршетоци се нетоксични, безбедни и Е

Што ќе добиете ќе добиете 40 парчиња мали куки Црните мини куки за вкупната должина е 26мм / 1 Отворената ш�

Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 32g; Содржина на пакетот : 1 x моторна пропеле�

Потрошувачка на воздух : 4 CFM, Приклучок За Влез На Воздух : 1 / 4 "Јапонски Брз Конектор, Соодветен Дијамета�

100% памук Затворање на повлекување Миење Раце Само Qlentally 100% памук сосема нова ткаенина направена...

Комплетот за украсување торта е изработен од квалитетни материјали безбеден, не ' рѓосан и многу издржл�

Alienware најтенка тетратка досега за гејмерите кои бараат тенка тетратка за игри што не ги жртвува перформ�

Гроздобер трактор има црни тркала со сребрени акценти и снежна елка Изработен од издржлив метален мате�

Големина : 1 / 4" Нпт Машки Месинг тело и челична рачка Работен Опсег На Притисок : Максимум ДО 150ПСИ...

Дополнете Го Комплетниот Систем За Чистење На Сензорот За Сензорот За Опсег На Сензорот (Се Продава Одд�

Замена : за куќиштето на капакот на батеријата на контролорот да ги замени старите, оштетени или бескори

Зелениот авентурински кварц е прекрасен лечен кристал Одлично е да се смири нечии емоции Зелената носи

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

УДОБНА ОБЛЕКА ЗА ПАЦИЕНТИ : Добра еластичност, дише и свежа, лесна ткаенина, мека на кожата ДИЗАЈН СО ДВО�

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

За ваше разгледување, ова е ЗА четири (4) прилагодени капачиња на центарот на тркалата од Прилагодено Трк

* Мултифункционално : Кујна, канцеларија, гаража, итн, Каде може да се постават полици со 5 слоеви решетки.

Тешката конструкција обезбедува поголема заштита и цврстина на редење Произведени од тешки 275# / / 44 ед

Исклучителното шише со парфем што може да се полни го прави вашиот мирис траен Додадете елегантен декор

Scroll