Свеж
91мм „сидро и риба“ Голем пластичен клип за хартија

91мм „сидро и риба“ Голем пластичен клип за хартија

Достапност: Достапно.
DEN 113.44

91мм x 45мм Лесно се лизга на документи. Силен зафат за држење документи заедно. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Исто така достапно во поголема големина. Овие пластични клипови за хартија се идеални за прицврстување на документи и организирање на документи; Печатено со уникатен дизајн од едната страна, нежниот клип лесно се лизга на документи. Одлично за дома, училиште или канцеларија! Овие хартиени клипови се достапни во две димензии : големи (91мм) и гигант (141мм). Големина : Голем дел : 45mmheight : 91mmdepth : 2mm Големина : гигантска ширина : 72mmheight : 141mmdepth : 3mm Ве молиме Забележете : Цената е по индивидуален клип. Овие еколошки клипови се направени од рециклирани материјали, така што бојата може да варира малку од серија до серија. Се разбира, тие секогаш ќе изгледаат убаво - и помагате да ги зачувате китовите!.

За производот

Купувачите избираат и

Нова Комбинација нанук 930 случај Со Поместени Разделувачи со НАШИОТ нов организатор на капакот Организ�

Заштитете ја вашата Прецизна канонска леќа од прашина и елементи Торбакако случај со мека сива надворе�

Пролет Делители Дебеломер 18" 450ммНозете се добро завршени и избалансирани Пролетта е стврдната и калена

Гумен материјал, мек, отпорен на абење, со добра еластичност Винил крајните капачиња се со добра изолаци

Лесни за инсталирање, исклучително издржливи и разноврсни, нашите нови лавици за покриви се направени о

ФАНИ ПАКЕТИ ТРЕНД ДИЗАЈНмини појас торба идеален за мажи, жени и тинејџери,повеќе стилови на носење и од

Околу дупките за ладење, целото тело е покриено со дупки за ладење на матрица LCD+Stepless Dimming, јасно и лесен з

Затворање на врвка Машки шорцеви за вежбање : Костум за дневни сесии за трчање / теретана, квалитетни шор

Вистински Часовник За Засилување : 1830 MHz; Детали За Меморијата : 6144 MB GDDR5 Двојниот Вентилатор нуди ладење �

Изработени од нерѓосувачки челик, отпорни на корозија и , издржливи за употреба Прилагодливото прилаго�

50% Памук, 50% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење МИЧИГЕН УМЕ

24" широк х 6" длабок х 5 1 / 4 " висок Секое кристално парче е широко 1 1 / 2" широк х 1" Тежи 9,9 килограми Користи ч

Инсталација : лесен за инсталирање, лесен за склопување и расклопување, лесен за инсталирање, задоволув�

П710, В10П, Е5, 16ГБ, 1ТБ, 3ИР Фабрика директна Точка само мислам Станица P710, Интел е52650 V4 (2 20ghz, 30 MB), Windows 10 Pro 64, 16..

Кутија за накит изработена од квалитетна кожа и Облога што Се Собира, издржлив квалитет, што може да го з

КОМПЛЕТ ЗА СЕНЗОРИ за ПАРКИРАЊЕ АВТОМОБИЛИ : неговиот едноставен и скромен дизајн и малата големина нем

? Материјали Со врвен Квалитет Нашиот Кинески Вентилатор За Везење Е изработен од издржливо буково дрв�

Декорација На Масата За Саксии : Природна боја и фина текстура Текстурата е јасна, кривата е природна, а �

^ Материјал : ПП ^ Мултифункционално складирање, погодно за чување ножеви и садови, без зафаќање простор �

Пвц СЛОЖЕН ИЗВЛЕКУВАЧ НА ЛАК : извлекувач На стрелаштво Против лизгање гел за повторување, соединение, т

Приватност И Доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

Вклучени се пет прилози за Адаптер / Редуктор на Конуси Ги ИМАВМЕ ОВИЕ ДИЗАЈНИРАНИ ДА ОДГОВАРААТ на пов

Вклучува Xbox ONE X 1 TB Солидна Држава Диск Игри Конзола, Нба 2k20 Целосна Игра, Xbox Црна Безжичен Контролер, Xbox И

Овој случај му дава на вашиот проектор крајна заштита Внатрешниот мрежен џеб обезбедува простор за скл�

Е3д Вулкан Компатибилен Млазницата Обложен Со Твинклад XT ОБЛОЖУВАЊЕ ВИСОКА ПОДМАЧКУВАЊЕ ОТПОРНИ НА АБЕ

?[ Нокти отпорни на будала]Едноставно изберете ги вистинските големини, нанесете со лепак за нокти( вклу�

? Големина : Капацитетот на шишето со вода е 600 ml, 20 мл; И двете страни се отпечатени ? Лесно за држење : Наше

Материјалот за сервирање Со Врвка со висока јачина се одликува со висока цврстина, висока цврстина, мал�

2 Парчиња 12 P, 42 мм теренот жицадоодбор / жицадожица конектор Преку Дупка, P=4.2 ммконектор машки игла 0.20 мм �

?МУТИКОРИСТЕТЕ СКЛАДИРАЊЕ НА КОЦКИ? Преносливото Складирање На Коцки ЈОЗО служи за различни намени как

ПОДОБРЕНА ФИЛТРАЦИЈА на ВОЗДУХОТ : нашите филтри за воздух 14x20x1 се направени со помош на напредна технол

излегување фустани за жени клуб секси Произведено во САД Или Увезено, Стандард За Брза Испорака : 714 Дена

Внимателно се вклопува во главата Обезбедува подобрена видливост Заштита од горниот и страничниот уда�

Scroll