Свеж
Белиот рутер битови RD4075 Стандарден спирален бит со намален цврст карбид 3/8-инчен дијаметар на сечење и должина на сечење 3/4-инчи

Белиот рутер битови RD4075 Стандарден спирален бит со намален цврст карбид 3/8-инчен дијаметар на

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

RD4075 Долу исечена спирала. Индустриски квалитет. Спиралните парчиња обезбедуваат сечење на смолкнување што остава помазна сечење од стандардните парчиња рутер. Спиралниот дизајн надолу ги обезбедува најдобрите рабови на горната површина, исфрлајќи чипови подалеку од рутерот при рутирање низ материјал. Овој дизајн, исто така, ја намалува тенденцијата да се креваат тенки/мали работни парчиња за време на рутирање на ЦПУ.

За производот

Купувачите избираат и

Луксузна стп кожа отпорна на абење Сунѓер со висока еластичност Дебелината на перницата е 0,378 инчи, што �

Капак : Полипропилен, Главна единица : Тритан Зелена премија, тритан нов материјал без бпа(бисфенола), го

Оваа колба од нерѓосувачки Челик е издржлива и стилска, со висококвалитетна надворешност од вештачка к�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ, СОВРШЕН КАКО ДИСПЕНЗЕР ЗА БИЛКИ, ТУТУН, ЛЕКОВИ и ТАБЛЕТИ, лесно

Огледало хром метал заврши внатре и надвор Уникатна киселина за слика врежана во капакот и исполнета со

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Заострен резервоар од 1 пинта со карактеристична рачка на јаже Точен грб и мото над името на кланот Напр�

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Ново Истиот Ден Превозот На Барање Најдобра Вредност и Перформанси во Својата Класа 15 Години како преми

Хартија Лунарната Нова Година Плик : моделите на црвените коверти ќе празнична атмосфера, за да се обезб

Флип паричник случај компатибилен За AsZenfone Во Живо (L1) ZA550 KL Ако asZenfone Live (L1) за550kl капакот е оштетен во проц

Убедливо комплет за организатор за собирање монети со најдобра вредност достапен на : комплетот вклучу�

Направете смела изјава со вашиот декор за невестински туш или украси за свадбени приеми со помош на Ови�

Создадете Магична Атмосфера : нашиот комплет за забави за еднорог има уникатен и волшебен дизајн кој ќе

1125С2450 6 Челик Поттикне MPB Опрема, 141 / 2 Степени 24 DP, 1 / 4 " Ширина На Лицето,.167 Инчен Надворешен Дијаметар (ОД)

Компатибилност : случајот Со Флип паричник е компатибилен само со i Phone 14 Pro Max(6,7 Инчен Дисплеј 2022 Објавен

Премиум Материјали : Изработена од природен rан, оваа ѕидна полица од wallан е цврста, издржлива и има долг

ДОМАШНА БЕЗБЕДНА УПОТРЕБА : заштитете ги вашите скапоцености дома или во канцеларија, идеални за накит,

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] Достапен во две големини11х11х11 инчи (Квадрат);15, 7х10, 6х1, 7 инчи (Правоаголник) дното на ко�

Напредната ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ги прави непријателите попаметни од кога било и ја користат својата

Кога станува збор за работа на мали компоненти и модерна електроника, од суштинско значење е користењет

Ова извонредно гравирање со стипл во боја на рака," Плоча 87, Иксија Хијалина "има димензии 21,25" х 13,25 " и е в�

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капако�

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Што Добивате : ќе добиете 20 пакети организатори на разделувачи на фиоки што може да се прошират, кои можа

Ултратенок, со значителен степен на флексибилност, може да биде прикачен на површината добро Заштитете

Организатор На Фиоки од 12 Парчиња : организаторот на плакарот за долна облека вклучува 2 организатор на �

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце...

Име На Производот : Отворено Слободно Време Преклопен 360 Степен Ротирачки Стол Големина : расплетувана в

? [АНТИОТСЈАЈ] Заштитник На Екранот Со Боксови Компатибилен Со Garmin Drive Smart 66 Два (2) Наградувани Заштитници

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

Посветен на подобрување на безбедносната технологија За да обезбедиме посигурни, посигурни производи,

100% памук црни танцови шорцеви сини карирани шорцеви плус кожни шорцеви машки атлетски планински велоси

Светилка за убавина со мека светлина, фотографија / светло за полнење во живо Светли бои, вистинска рес�

Пластика ЈАСЕН ПЛАСТИЧЕН ОРГАНИЗАТОР КОНТЕЈНЕР Поседување на способност за абење и отпорност, многу из

Продадени како 5 / Кутија Се проширува за ракување со големи датотеки Џебот држи стандардни папки со врв�

Замена ЗА КТМ 950 СУПЕР RУРО Р 950 КУБИКА ГОДИНА 2008 ДВОЈНО зрак Единица по продажба : 1 Замена ЗА КТМ 950 СУПЕР R

Задебелени живописни бои Брзо Сушење, Помалку Размачкување Совет за длето за прецизни и смели детали...

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : 96 пакет дрвени штипки за облека и 12 линија надвор од фен за чадори ЗАКАЧЕТЕ АЛИШТА Н

?[СИЛНА НОСИВОСТ] : 2 парчиња силните магнети придонесуваат држач за алат голема способност во секојднев�

Scroll