Свеж
CZDYUF 3PCS Волна ред Пенка за пенкало за засенчување на четката за засенчување на четката Прецизна акварел сликарска позадина

CZDYUF 3PCS Волна ред Пенка за пенкало за засенчување на четката за засенчување на четката Прецизна акварел сликарска

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Дрвената рачка не е лесна за гребење откако ќе биде полирана, и удобно е да се држи Општо се користи за поплочување во боја, како што се акварел, акрилик и гуаче. Влакната на четката се природна волна, со густи и полни влакна и силна апсорпција на вода. Ред фиксирани влакната, цврсти и не се лесни за паѓање, издржлив. Косата на четката е мека и еластична, има добро складирање на вода и не е лесно да се пролее коса. Дрвената рачка не е лесна за гребење откако ќе биде полирана, и удобно е да се држи. Општо се користи за поплочување во боја, како што се акварел, акрилик и гуаче. Влакната на четката се природна волна, со густи и полни влакна и силна апсорпција на вода. Ред фиксирани влакната, цврсти и не се лесни за паѓање, издржлив. Косата на четката е мека и еластична, има добро складирање на вода и не е лесно да се пролее коса. Дрвената рачка не е лесна за гребење откако ќе биде полирана, и удобно е да се држи. Општо се користи за поплочување во боја, како што се акварел, акрилик и гума. Косата е мека и еластична, има добро складирање на вода и не е лесно да се пролее коса. Спецификација : Име на производот : четка за волна на волна : Три реда/пет реда/седум Rowsmaterial : дрво+Woolpackage Вклучи : 1*Материјал за сликање Имате какви било прашања За производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

За производот

Product Name:
Wool Row Brush
Specification:
three rows/five rows/seven rows
Material:
Wood+wool
Package Include:
1*Painting materials:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Купувачите избираат и

Ако имате било какви проблеми во врска со нашиот производВе молиме слободно контактирајте не директно �

Нашиот coax crimper е силна и издржлива алатка за стегање која може да ги прилагоди fзавртката главата и Компа

Светла на соларни градинарски светла : Сончевите светла на отворено се опремени со топли бели и разнобо�

Пред купување, проверете дали вашиот лаптоп поддржува 4k UHD bluray репродукција Маитлан го произведува овој

【Материјал】 Зафатот на горната рачка на фотоапаратот е изработен од алуминиумска легура, силна и издр�

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Дизајниран според највис�

€●Бесплатна функција за преклопување : додека ја исполнувате практичноста на просторот, со оглед на за

Терминален Блок Еден Во И Повеќекратно Со Висока Струја Двоен Ред Неутрален Месинг Конектор за Заземју�

Долготрајна Батерија На Полнење : ново надградениот Тракер ЗА Клучеви СИМЈАР се полни Капацитетот на ба

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

Светла со соларна ограда Додадете безбедносно осветлување во вашата ограда со Maggift 12 Пакувајте топло бе

【Реле со 5 пини】 : Оваа LED трепкачка реле е дизајнирана со електронски реле за трепкање со 5пински, EP27 раб

МАТЕРИЈАЛ : М4 ТУРБУКЛИ НАДВОРЕШНИ ОД 304 не'рѓосувачки челик , Процес : Прецизно кастинг на Силика Сол ,...

Слатки нокти од бадем или долги нокти од ковчег? Сето тоа можете да го имате во овој пакет со вредност од

Додатоци Потопло е изработено од издржлив нерѓосувачки челик и ќе го загрее вашето чоколадо и ќе го држ�

● 12 Правила За Живот Мотивациски ПостерЏордан Петерсон Инспиративна Ѕидна Уметност За Спална Соба, Кан

Големина : 50*50*10 Мм Pls?пошта?нас?на?конектори?ти?треба,?се однесува?до?нашиот?слики?за?детали,?за?пример?А1,?�

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на Вашата Игра Момче однапред игри Ги др�

Карактеристики : Многу висока точност за мерење во текот на целата тест на функцијата за мерниот опсег н

100% сосема нов и висок квалитет Силен и издржлив и не е лесен за да се биде во форма Space Saver : Го максимизира

Име на производот : Тактилен прекинувач; Тип на контакт : Моментен Димензија : 8,5 x 8,5 x 14mm / 0,33 "x 0,33" x 0,55 "(L*W*H

Аголното светло е лидер во полето на осветлување и вистински менувач Телото на ламбата е изработено од �

Картичка слотови и имателот забелешка ви овозможува да се стави дебитна картичка, кредитна картичка, ли

WD Scorpio Black7200 RPM SATA 2,5инчни хард дискови од Western Digital Deliver Desktop Class Performance и ефикасност на електрична енергија

Повторно влакно со двојно влакно со две комплети заби рамо до рамо околу обемот за употреба со ланци со �

? Клучот за решавање на слабиот прием е поголема јачина на сигналот и помалку мрежна бучава Sanyipace го подо

Компатибилен со Canon EF 70300mm f / 45 Белешка : Не може да се користи за други леќи на Canon EF 70300mm, а не на списокот п

Основна ставка за организација на плакари Вклучува 10 полици за сите видови облека и други предмети Врем

Боја : Бела, Дијаметар на конец : M8 ID 8mm, должина : 15мм Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Електрични...

Преклопување закачалка за истегнување облека, прачка за продолжување на истегнување, може да висат крп�

●Висока безбедносна брававклучувајќи заклучување на кодот, заклучување на клучот и завртка за прицврс

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Са�

Забележано : Овој Силиконски Бенд За Томтом Авантурист, Томтом Голфер 2,Томтом Ранер 2,Томтом Ранер 3,Томт

Суперпро Од Селкирк има внатрешни и надворешни ѕидови од нерѓосувачки челик од 304 легури Изолацијата на

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Големина 6 "x 0,8" со 11 / 4 "Арбор 2 парчиња 46 тркало за заострување на грип без да се уништи за долготрајна уп�

Издржлив : комплет локатор за дупчалки за Клупа изработен од висококвалитетен метал, по термичка обрабо

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Scroll