Свеж
Bosch IMSD46403 3/4-инчен x 1/4-инчен удар на чекор

Bosch IMSD46403 3/4-инчен x 1/4-инчен удар на чекор

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Инженерски за висок вртеж Точката за само-стартување започнува на контакт. Двојниот флејта на рамнотежата ги елиминира џагорот и вибрациите. Идеално за електрично, водовод и HVAC. Инженерски за висок вртеж. Точката за само-стартување започнува на контакт. Двојниот флејта на рамнотежата ги елиминира џагорот и вибрациите. Идеално за електрично, водовод и HVAC. Најновиот додаток на линијата Bosch, тешките парчиња влијанија се дизајнирани да го издржат високиот вртежен момент поврзан со денешните помоќни возачи на влијание. Фалсификуваните совети создаваат посилна и пофлексибилна зона на торзија, намалувајќи го кршењето и го продолжуваат битниот живот. Вежбите за чекори нудат можност за вежбање повеќе дупки со еден бит. Намалувањата се чисти и точни дури и во најтешките материјали.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : абс пластика + Метал Димензии : 194мм (Л)*118мм(Ш)*31мм (Ч) Порта за пренос на податоци : USB 3...

Qlug nPlay Операција, Директна ЗаврткаНа OE Фитинг или Замена за Акции Единица доаѓа Со Комплетен Сет На Фаро

AMD Ryzen 5 3600, Со Wraith Spire Кулер, 6 Јадро, 12 Тема, 65 W, Приклучок AM4, кеш 35 MB, Макс Freq AMD 100 100000031 SBX Ryzen 5 3600 6Јадро, 12Ниш

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Изработен е од висококвалитетна ЛЕГУРА YG6 X како основен материјал Процесот на оксинитрирање на главата

Applicarion АИ, работ компјутери, длабоко учење, рендерирање, ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР компјутери, итн Материјали

Материјал : 188 нерѓосувачки челик Големина на конец : 5 / 16 " 18 Должина : 2 инчи Тркалезна Завртка За Превоз С

【Висококвалитетни материјали】 : Нашето платно на комплетот за вкрстено бод, е изработено од еколошки м

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Совршена декорација и украсување на масата За Божиќ, карневал, Велигден, домашна вечера, забава Може да �

Сет од 48 Нерѓосувачки Челик за храна Класичен Дизајн Огледало Полиран Отпорен на ' рѓа и Оцрнување...

Големина : 3,1 х 3,1 х 1,8 инчи (8 х Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан Големина : 3,1 х 3,1 х 1,8 и�

Таа е направена од месинг проводници Со поголема електрична спроводливост од оние пегли или легиран ме�

За валани и печат контакти Неколку стотици заменливи умираат и локатори се достапни За огромна низа апл

Вашето задоволство е нашата мисија дијаметар На Чекор : 16мм Надворешен дијаметар : 20мм Тип : 1 Модулзаби :

Најдобар Пилинг За Досадна, Сува, Чувствителна Кожа Добијте Убава Кожа Со Помлад Изглед Не Ја Оштетувај�

Издржлив : нашите конуси се направени од квалитетни материјали за издржливост во текот на целата сезона

Quackage®комплетот вклучува 24 нокти за притискање во различни големини и форми, што го олеснува наоѓањето н

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

? Функција за ОРГАНИЗИРАЊЕОдлична за запишување персонализирани пораки, белешки, распореди или списоци

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Правоаголна форма за измазнување и обликување на прави површини, со потесна ширина од стандардните сто�

Должина : 2,4 инчи Боја : #39 : Чартгил Препорачана кука : Луги Инфини 1 / 0 Дранкрази Вургер Големина : 2,4 инчи (2

Вградените Слотови за Картички нудат Складирање ЗА ЛИЧНА карта, кредитни картички без да земаат чанта н

Quer Super Конекција Брзина Автомобил Стерео Радио Qarplay 8 Core HOST ПРОЦЕСОРОТ работи непречено, а ДВОЈАДРЕНИОТ Г

Пакетот Вклучува : ќе добиете вкупно 90 парчиња роденденски забави, вклучувајќи 30 парчиња синџири за клу�

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

БЕЗВОДНО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ280мл 4 тајмери, 1 часа / 3 часа / 8 часа / секогаш вклучено Дифузорот автомат

Нерѓосувачки челик бенд за отпорност на скалирање и корозија Завртката од нерѓосувачки челик се спроти

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

долна облека за жени фото снимањето долна облека ???Исклучителен дизајн : Надградена верзија со долна об�

7 заменливи глави за умирање за најчесто користените изолирани и неизолирани терминали 4140 фалсификуван

Scroll