Свеж
VR-Robot FM Bluetooth Трансмитер за автомобил, безжичен FM Bluetooth радио адаптер комплет за автомобили со повик без раце и 2 пристаништа USB полнач

VR-Robot FM Bluetooth Трансмитер за автомобил, безжичен FM Bluetooth радио адаптер комплет за автомобили

Достапност: Достапно.
DEN 175.84

2 пристаништа УСБ-полнач за автомобили : Поддршка за полнење на два уреди истовремено, доаѓа со порти за полнење 5 V-24 A и 5 V-1 A, а паметниот IC за совпаѓање може автоматски да одговара на струјата. Одговор Повици без раце : Микрофон со високи перформанси со технологија за сузбивање на бучава (CVC), ви грантови кристално јасен повик. Одговарање/ревидирање/отфрлање или завршување на повик само кликнете на копче. Уживајте во хифи музика : вметнете USB флеш -уред кој содржи MP3 -датотеки во USB -портата „десно“ и ужива во неа. Ако тоа не е доволно, може да ја поддржи и вашата плејлиста со целосен опсег на звучни фреквенции без искривувања на оригиналниот сигнал од вашиот MP3, i Phone, паметни телефони со Android и уреди со повеќе безжични. Супер лесен за спарување со безжичен : Вклучете го Bluetooth FM предавателот во порт -портата за напојување со 12 V на вашето возило или радиото за цигари и мелодија на радио на иста фреквенција како и предавателот, а потоа спарете го вашиот уред преку безжичен. Широка компатибилност и функција за меморија : Погодни за сите уреди со овозможени Bluetooth, како што се i Phone, i Pad, i Pod, таблет и други паметни телефони со Android. Исто така, ќе се поврзе со својот запаметен спарен Bluetooth уред кога ќе се вклучи. Члечен звук и висок квалитет на повик : FM предавател со напредно мешање и технологија за откажување на бучава (CVC технологија) Производот може да создаде целосен дуплекс звук и да се ослободи од бучавата. УСБ полнач за автомобили : Со полначот за автомобили, можете да ги чувате вашите уреди целосно наполнети додека возите. Идеално за корисници на мобилни телефони со активен, животен стил, овој полнач се приклучува директно во DC конекторот за напојување на вашиот автомобил. Повици без информации : Комплетот обезбедува удобна безжична поврзаност со одличен квалитет на аудио за повици и музика. Копчињата го прават без напор за контрола. Лесно е да се прилагоди фреквенцијата на FM, да се репродуцира претходна или следната песна, одговор, закачете или отфрли повик, итн. Спецификации : Безжична верзија : V4.1 + EDR FM Фреквенција : 87.0 MHz Влез на производот : 12-24 V Излез за полнење : 5 V Излез за полнење : 5 V /3.4a Прочитајте ја картичката U-Disk & SD : 1 G-32 GB CSR Chipest For Rice Sound Hi-Fi FM Transmiter Product Chartics : -cvc технологија за контрола на бучава и невреме, а потоа да се создаде целосен квалитет на звук на звук-поддржува надворешна USB-порта, може Играјте MP3/ WMA формат Музички датотеки -2 USB порти за свирење музика и за брзо полнење -Повикување без ракави со гласовно потсетување.

За производот

Купувачите избираат и

Единицата е компатибилна Со Серијата Kia Sportage 3 (2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016) Системот андроид 10.1 ја обезбедува

Влез : AC / AC 110 VAC 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% ком

Повлечете го затворањето Фустаните за девојчиња во пролет и лето треба да имаат плетено и флојно вклопу

Димензии : 10 х 0 Гордо Произведено во САД Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литограф�

【Димензија】 пл тип : JST 2 P; Fit for : 72 V NiMH NiCD батерија; intput : DC 5 V; Излез : 7 【Материјал】 Кабелот за полнење е со

2 x TESTO 115 I Термометри на стегач, вклучувајќи батерии и протокол за калибрација 2 x тесто 549i мерачи со висок

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

храна за пакување капак антимагла дизајн, вкусност може да се види контејнер За пилешко печење Јасен ди�

Новиот модел НА МРАЗ лизгалки БОТАС НАПАД 181 е дизајниран за рекреативно лизгање и почеток на хокеј на м�

Специјалниот дизајн на вилицата располага со многу форми Designedономски дизајнирана офсет глава за погол�

Здравје И Безбедност При Работа Земја На Манифестатор : Сад Производител : Милер Електрични Здравје И Бе

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

[Шема] : Тажна мачка и зборовиучење да ја направам мајка ми среќна и моето семејство среќно, но мојата таг

Рачно изработено и внимателно изработено, секое парче е уметничко богатство со колекционерска вреднос�

Секоја може да содржи GM фабрички оригинален код за појавување на бои што обезбедува точен натпревар во �

Исклучете Ја Алатката Поставена За Климатизација И Линии За Гориво Силна светлина и издржлива алуминиу

Поддршка 360° хоризонтална ротација и 180° вертикално прилагодување, може да се исечат на компјутерот за д

18 / 10 Рамен Софтвер 18 / 0 Рамен Софтвер ВКЛУЧУВА : овој сет За Сребрени садови Онеида содржи (4) ножеви за ве�

Фиксираниот Претходно Поставен внатрешен термостат спречува температурата на производот да оди над 145

СТП кожа Направени во САД или увезени ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а вна

ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ цветен и цитрусен мирис за смирување и подигнување на расположението кој содржи висок

5 Повеќенаменски : Може да се користи за чување на вашата облека, перници, јакни, ќебиња, јоргани за клима�

1 Закачалката за облека е стабилна и рамномерно под стрес, погодна за складирање на плакарот Многу е пог�

Изработено одпријателско и задебелено стакло кое има голема издржливост и отпорност на топлина Нема по

Јаглероден челик за цврстина и цврстина на истегнување Рачка на рачката со винил ракав за рачна контрол

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

УНИВЕРЗАЛНА; дупчалка за Нокти може да користи поправка со стандардна големина на вратило од десната ле

Дизни Принцеза деца фитнес тракерот вклучува интерактивна апликација искуство кое им овозможува на де�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

ОТПОРЕН НА ГРЧЕЊЕ Јасна, врвна квалитетна аквариумска цевка има ознаки на секоја нога за лесни мерења Д�

Пакетот вклучува : Boxed Pack Минимално намалување на температурата : +70 ° C целосна температура на намалувањ�

Вистински Пирекс Контејнери За Складирање Храна и Капаци Проверете го дното на стаклените садови за бр�

HP павилјон G4 DV6 DV7 Probook 4440s серија ЗАБЕЛЕШКА : овој оптички погон е гол дел за замена Дојде БЕЗ никакви ориг

Scroll