Свеж
Повторувач на WiFi со долг дострел WiFi 2,4G/5G со двојна фреквенција WiFi предавател со адаптер за висока моќност на безжичен пренос на антена

Повторувач на WiFi со долг дострел WiFi 2,4G/5G со двојна фреквенција WiFi предавател со адаптер за висока моќност на

Достапност: Достапно.
DEN 574.08

Брзината со двојна фреквенција е до 2,4 GHz 150 Mbps и 5 GHz 433 Mbps, подобро користејќи искуство Опремени со 2 надворешни антени за обезбедување на подобри безжични перформанси, стапка на пренос и технологија за стабилност. Автоматски избегнувајте конфликти во каналот со функцијата за избор на канали, посигурен за употреба. АП/повторувачот може да добие постојни сигнали од 2,4 GHz или 5 GHz за да го реплицираат и прошират опсегот што не може да го достигне рутерот или точката за пристап. Усвојувајте материјал со висок квалитет, здрав и издржлив, не е лесен за оштетување и можете да користите долго време. Брзината со двојна фреквенција е до 2,4 GHz 150 Mbps и 5 GHz 433 Mbps, подобро користејќи искуство. Опремени со 2 надворешни антени за обезбедување на подобри безжични перформанси, стапка на пренос и технологија за стабилност. Автоматски избегнувајте конфликти во каналот со функцијата за избор на канали, посигурен за употреба. АП/повторувачот може да добие постојни сигнали од 2,4 GHz или 5 GHz за да го реплицираат и прошират опсегот што не може да го достигне рутерот или точката за пристап. Усвојувајте материјал со висок квалитет, здрав и издржлив, не е лесен за оштетување и можете да користите долго време. Спецификација : Тип на ставка : Повторување на ОДГОВОР : 100% бренд Newmaterial : Abscolor : Whiterelay Defawe : 1km Power Supply : POE Power Power Protocol : 802.11 Acspeed : 600 Mbps Големина : Прибл. 43x5cm/17x2in Список на пакети : 1 x wi-fi ap/router2 x omni antennas1 x rj-45 мрежен кабел1 x адаптер за напојување1 x POE Converter1 x Holder2 x Cable Ties1 x Упатство за корисникот.

За производот

Купувачите избираат и

Посветена рачка за пингајџ, GoNo Go Gage и Plug Gage Квалитетот на производот е загарантиран Опционален опсег на �

Користете : Пакување на апарати за домаќинства : како што се машини за перење, фрижидери, замрзнувачи, ит

Тешка должност Металната полица е совршена за тешки работи бидејќи може да држи 400 фунти секој слој, што

Изберете од два различни механизми за прилагодување на јачината на звукот или модели со фиксен волумен

Тие се лесни за лесни и удобни за носење и складирање кога не се во употреба Погоден за ученици, наставни

12 "Севкупна должина Четворица дизајн на флејта за брзо исфрлање на чипови Целосниот врв на завртката му

Висок квалитет : стабилен и издржлив, отпорен на корозија, мазна без трње, мазно занишање, висока еластич

Кристал топка украс Божиќна зајаче украс чиста кристална мониста ролна топка украси Осветлена бреза га

?Пакет : ќе добиете 10 парчиња Мат Црни Куки Со Еден Удар Со Завртки за Монтирање ?Палто Куки Ѕид Монтирани

Мешавина од памук Направено во САД и увезени Машината што се мие (внатре во 1 то миење) Претставете го ваш

Прекрасен срушен кварц со златни рутилни игли Просечна големина по камен : (xxsm : ¼ ¾ "), (xsm : ½ 1"), (sm : ¾ 1 ¼ "),

Појас 3 LK 3 / 8 x 35in OC Произведено во кина Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 1,0 килограми...

100% мешавина од памук Затворање на чипка Бебе зимски снежен палто, дизајн на кадифен дизајн, ладен ветер �

● ГОЛЕМИНА : 11 х 6,3 х 16,9 инчи Поставете ги вашите комуникациски папки( А4), тетратка за прстен, огромна кут�

Материјал : Издржлив полиестерски гитара, внатрешна со мека ткаенина за подобри отпорни на вода, двојни

♧ Метла може лесно да ги исчисти домашните работи и да отстрани нечистотија, остатоци и прашина без да г

Главата за кревање може да се ротира за лесна употреба Може да се користи влажно или суво, исто така може

За купувачи на САД : Овој паметен телефон не е компатибилен / нема да работи со никакви мрежни CDMA, вклучув

Таблата за суво бришење обезбедува мазна површина за пишување и двојки како магнетна огласна табла; Слу

29,2мм HSS MT3 Morse Taper Shank Reamer Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување 29,2мм HSS MT3 Morse Taper Shank Ream

Има 12 безжични микрофони : Внатрешноста на овој случај има 12 одделни слотови за пена за заштита на мики П

Добијте оптимална поддршка на фотоапаратот со Proaim Snaprig Pro комплет, кој ви овозможува да монтирате кафези

85% Полиестер, 15% Вискоза Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинск

Стп кожа Одличен Подарок за Вашиот Пријател,Вашето Семејство или За Себе Одличен Подарок за Вашиот Приј

● Лента За Маскирање, Хартија, Кафеава ● Должина на лента : 60 yd ● Цврстина На Истегнување на лентата : 42 ф

Закачалки за облека со лак : закачалката е изработена од материјал, издржлив, атмосфера на луксуз и мода

100% памук Направено во САД Смешни маици на мама и јас : Оваа симпатична мама и јас кошулата е совршена иде�

Број на модел : CDJ2 B16 X20 Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина на родител : 16мм Број на модел : CDJ2 B16 X20...

Тип на метали : легура базирана на цинк Надворешен дијаметар : 8мм Тежина на артикалот : 80g Број на модел : B

ПРОИЗВОД 1 : Не се согласувајте за бричење на ударите и вметнување Овие жилет имаат патентирана одбранбе

Scroll