Свеж
Seco 38432 Workber Drign Dript Bits SD207A, 13,80 mm вежба за бит

Seco 38432 Workber Drign Dript Bits SD207A, 13,80 mm вежба за бит

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Серија/список SD207 A, големина на бит за вежбање на точката (мм) 13,80, големина на битната точка на вежба (децимални инчи) 0,5433, финиш за вежбање на бит/обложување на тилн/калај, дупчалка бит материјал Цврст карбид, должина на флејта (мм) 108,00, должина на флејта (Децимални инчи) 42520, спирала од типот на флејта, редовна спирала од типот. Севкупна должина (мм) 155,00, целокупна должина (децимални инчи) 6,1024, преку течноста за ладење (да/не) Да, должина на флејта x сооднос на дијаметар 7x D, дијаметар на шанк (мм) 14,00, дијаметар на шанк (децимални инчи) 0,5512, тип на Шанк, тип директно, директно, директно, директно, Максимална длабочина на дупчење (децимални инчи) 3. Максимална длабочина на дупчење (мм) 83,00, должина на шанк (мм) 45,00, должина на шанк (децимални инчи) 1.7717, Завршена веб-конфигурација, толеранција на дијаметар на бит (мм) +0,007 до +0.025, сечење на десната рака, десна рака, веб-слабеење , Специфичен број DIN 6537 A. Земја на потекло : Шведска. Серија/список SD207 A, големина на бит за вежбање на точката (мм) 13,80, големина на битната точка на вежба (децимални инчи) 0,5433, финиш за вежбање на бит/обложување на тилн/калај, дупчалка бит материјал Цврст карбид, должина на флејта (мм) 108,00, должина на флејта (Децимални инчи) 4.2520, спирала од типот на флејта, редовна спирала од типот. Севкупна должина (мм) 155,00, целокупна должина (децимални инчи) 6,1024, преку течноста за ладење (да/не) Да, должина на флејта x сооднос на дијаметар 7x D, дијаметар на шанк (мм) 14,00, дијаметар на шанк (децимални инчи) 0,5512, тип на Шанк, тип директно, директно, директно, директно, Максимална длабочина на дупчење (децимални инчи) 3. Максимална длабочина на дупчење (мм) 83,00, должина на шанк (мм) 45,00, должина на шанк (децимални инчи) 1.7717, Завршена веб-конфигурација, толеранција на дијаметар на бит (мм) +0,007 до +0.025, сечење на десната рака, десна рака, веб-слабеење , Специфичен број DIN 6537 A. Земја на потекло : Шведска. Оптимизирани облоги, геометрии на врвови и вметнете дизајни. Овие вежби нудат дупки со висок квалитет и висока продуктивност за сите видови апликации и материјали за работно парче.

За производот

Купувачите избираат и

Ве молиме проверете го и моделот и сликата пред да нарачате Време на испорака обично ОКОЛУ 715 Работни де�

Малата корпа за отпадоци феиско е изработена од висококвалитетен ПП, супер издржлив и цврст Големина : 12

Јасно : транспарентниот дизајн на површината на рачната дробилка за мраз ви овозможува да го набудувате

Ве молиме, не вознемирувајте знак направен од високо квалитетен ПВЦ Големина на плакета 5 x 10 инчи, дебел�

Име на производот : Слајд Прекинувач; Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежин

САМО Компатибилен Со Фуџифилм Мини 7с / Мини 7с Инстант Камера, Други Модели НЕ се Применливи Висококвал

совршено решение за елегантно практично јадење на секое место! Изработени од нерѓосувачки челик, анти '

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

●Материјал за одделение за храна ● 100% безбеден вагата на шишето е погодна за брзо читање Црвениот капа�

€ПАКЕТ● Јасни штандови за прикажување на ѕидови од крофни (тркалезни, 11,7 " / 30см) и дрвена подлога за под

Пакетот Вклучува : 3 Пакет 32 мл Секоја Црна Пластични Шишиња Бела Пумпа УВ ЗАШТИТАцрната пластика ги шти�

【Одлични материјали】 Нашите капаци на лентата за седишта се состојат од фланелета со меѓуслојни волна

Инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продава�

100% Кожа Затворање на вратоврската Само Суво Чисто Вистинска кожаременот за зглоб Со Мегагеар е изработ�

Пакетот содржи 24 пакувања гумени нараквици со тематика На Скелет во 2 бои (црна,бела) МатеријалСекоја на

Најновата верзија на Pureread + во која има уникатни алгоритми кога се читаат грешки предизвикани од гребна�

Продадени како 10 / Кутија Два разделувачи со прицврстувачи со капацитет од 1" од двете страни Појавување

Увезени ✔ 【Папучи за мажи во затворен простор】 Масни флип апостолки со големина 11 машка куќа влечки за

K1autoparts Универзална 5Жица Заклучување На Вратата Отклучување Побудувач Тешки Моќ Централна Господар Мот

●7 Брзини и атрактивни сини индикатори € 7 навлегувања достапни за процесорите за храна magiccos 14 cup, многу

Име на производот : Шарка Здодевни Малку; Погоден за : Дрво Дијаметар на вежба за дупчење : 15мм / 0,59"; Дија�

Светли живописни бои 16х21 инчен патент торба Три внатрешни џебови и две рачки од дваесет и пет инчи...

SBL Asafoetida разредување 30 ч Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатијата н

Мека, добра еластичност сунѓер за убавина, лесен за разликување, погоден за сите видови козметика, основ

2 во 1 Одвојлив Дизајн за i Phone 13 Mini : случајот не само што се користи како паричник, туку исто така може да г

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Добро направена капа 100 проценти памук...

Генениме : елтб; лтпб Синиме : топлинсколабилен ентеротоксин Б синџир; ЛТб, свинско месо; ЛТПБ Видови : Speci

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Наклонети И Зашилени Пинцети Поставени Со Торбичка, 2Пакување, Нерѓосувачки Челик, Најдобро За Високи П�

100% полиестер Затворање на копчињата ♠ совршен изглед : Завршете совршено секојдневен стил со вашата но�

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

ЕДИНСТВЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : Обликувана технологија за намалување на вибрациите, ефикасна апсорпција на уд

Повлечете го затворањето Само миење на рацете ♣ Falенски пофалби танцувачки облеки bellвоно ракав златен �

Рејтинг на напон : 300 волти Тип : Ул1007 цврста жица Изолација : пвц (0,016 инчи Боја : Црна, Сина, Кафеава, Сива, �

Совршен ПомошникКласичен Дизајн На Овој Класичен Дом Лекува Болки Во Мускулите, Напнатост Или Спазам, ,

Големина 33 Лигне Антички никел заврши 36 парчиња по пакување Бункер назад копчето стебло Произведено во

ОСТАНЕТЕ БЕЗБЕДНИ алатката без контакт што ви треба на вашиот приврзок за клучеви Лесна за носење и дол�

[Комплет за нокти за нокти] : Содржи 1*Тешки ножици за нокти, 1*360°Ротирачки нокти, 1*ножици за нокти со фаќа�

Лесна ИнсталацијаНадворешна врска Со навој М6 Спецификациивлезен дијаметар 1,75 мм, излезен дијаметар 0,2

Scroll