Свеж
Ставете го држачот на картичката, широко користениот носител на картички во форма на срце, Премиум материјал за канцеларија за забава за свадба

Ставете го држачот на картичката, широко користениот носител на картички во форма на срце, Премиум материјал

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Силен клип : Ова место на картичката на место усвојува цврст и цврст клип, кој може да ги задржи вашите картички и фотографии исправени и стабилни Процес на електроплација : Ова место на држачот на картичката усвојува процес на електропланирање, така што бојата е светла и исклучителна, не е лесна за 'рѓа. Во форма на срце : Ова место на местото на картичката со добра изработка усвојува уникатен дизајн во форма на срце, обезбедувајќи поголема погодност. Широка апликација : Ова место на картичката на место е погоден за Божиќни забави, свадби, роденденски забави, барови, годишнини и канцеларии. Премиум материјал : Ова место носител на картички е изработен од премиум железо и акрилен материјал, што обезбедува долг животен век. Силен клип : Ова место на картичката на место усвојува цврст и цврст клип, кој може да ги задржи вашите картички и фотографии исправени и стабилни. Процес на електроплација : Ова место на држачот на картичката усвојува процес на електропланирање, така што бојата е светла и исклучителна, не е лесна за 'рѓа. Во форма на срце : Ова место на местото на картичката со добра изработка усвојува уникатен дизајн во форма на срце, обезбедувајќи поголема погодност. Широка апликација : Ова место на картичката на место е погоден за Божиќни забави, свадби, роденденски забави, барови, годишнини и канцеларии. Премиум материјал : Ова место носител на картички е изработен од премиум железо и акрилен материјал, што обезбедува долг животен век. Премиум материјал : Ова место носител на картички е изработен од премиум железо и акрилен материјал, што обезбедува долг животен век. Широка апликација : Ова место на картичката на место е погоден за Божиќни забави, свадби, роденденски забави, барови, годишнини и канцеларии. Силен клип : Овој држач за картички на место усвојува цврст и цврст клип, кој може да ги задржи вашите картички и фотографии исправени и стабилни. Во форма на срце : Ова место на местото на картичката со добра изработка усвојува уникатен дизајн во форма на срце, обезбедувајќи поголема погодност. Electroplating Process : This place card holder adopts electroplating process, so the color is bright and exquisite, not easy to rust.Specification : Item Type : Place Card Holder Material : Iron Functions : Can Be Used in Living Room, Dining Room, Desk, Conference Room, Список на пакети и др : држач за картички 1 xplace.

За производот

Item Type:
 Place Card Holder
Material:
Iron
Functions:
Can Be Used in Living Room, Dining Room, Desk, Conference Room, Etc
Package List:
1 xPlace Card Holder :

Купувачите избираат и

Црна CWI осветлување 1262 P2416101 16 Лесен LED лустер со црна завршница Овој зачудувачки 16 светло LED лустер со црн

Дифузор за фотографија На Светлина : за индиректно светло за блиц користете ја чистата бела големина Ре�

【Светло на сензорот за движење】 Светлото на сензорот за движење на камил автоматски ќе се вклучи кога �

Овие налепници за нокти се направени од отстранлив самолеплив материјал, до вашиот нокти и кожа Светла �

2023 Цветна маичка за блузи за дами црни петок зделки 2023 кратка маичка за блузи со блузи ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обич

Се одликува со компактна големина, без да заземате премногу простор Едноставно во структурата, лесен за

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

100% полиестер Големината работи мала, препорачајте 1 ~ 2 големина нагоре 【Испорака】 Стандард : 714 дена; За�

Опсег на примена : 20132016 Kia Sorento Carens Forte Rio Soul Optima Силиконски материјал, моден стил, како и лесен и компактен.

Употребата вклучуваат заштитна лента, термичко спроведување, спојување на фолии и крпење на авиони и ко

Дарлинг сувенир калиграфија 130 броеви на цвеќиња на табели за свадбени картички за табела за табели (5х7 �

Особено погоден како подарок за фантазија, хорор или готски ентузијасти Живописна, античка боја, уникат

Материјал : Памук и полиестер Совет за големина : Ве молиме, внимателно проверете ја табелата со големин�

Големина овој знак „Прославете ја нашата loveубов“ мерки 8x12in Мерките за дебелина 1 / 5 инчи Материјал ово

Ова ја одржува вашата облека да изгледа без набори и уредна Ова овозможува повеќе простор за закачување

Секоја музичка кутија е лесна и преносна, и децата и возрасните можат да уживаат во музика со добар квал�

Најлонските четки за коса не се распрснуваат или откриваат за време на сликањето Ферулата е двојно згрч

Ефективни на тврди и меки шахти Ефикасен дизајн на јака Лесно инсталирано каде инаку би се барало голем�

100% полиестер 【Руно наредени хулахопки за жени】 Умерената компресија на ткаенината гарантира дека зим�

Material Материјал за мрежни мрежи : Полиамид влакна со висока јачина, еластично проширена способност на ма�

Се започна во летото 2013 година со едноставна, со смела идеја : Направете подобри делови за автомобили Со

75мм 3 "рициново тркало, црно меко занишано тркало за употреба на подот од тврдо дрво или бетон Заврзните �

Совети за топол лепак : Ако сакате да ги промените млазниците за лепак Мора да почекате 30 минути за да го

Персонализиран дизајн : Шемата на бои на макарон е усвоена како целина, а сунѓер со две бои го прави совп�

Винил со умирање, направен од премиум 5годишен отворено оракал 651 винил За автомобили, камиони, браници, �

Поправките искината хартија на оштетениот dryид, ги елиминираат меурчињата Печати обезмастени палта и spa

Декоративна кука за кујна, бања, оставата, чајната кујна, кал и многу повеќе Цврст, 100% олово бесплатен пи�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

5метри долга слајд големина особено за мали деца Нална наклон и лесни за искачување чекори Машината баз�

Изработено е од премиум акрилни материјали, безбедни и издржливи, може да ви служи добро, лесен за лесно

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Колекција на шкурка за вашиот проект со попуст на цени Силикон карбид силен остра абразивна за брзо пес

Мерки k Wh и врвна побарувачка (по избор) Сертифицирани за сите применливи стандарди на ANSI C12 Опремено со и

Лично направено во Детроит Ми Материјалот е отпечатен пластика Одлична алатка за електроника...

Scroll