Свеж
М-ремото алуминиумски легура Видео EOS R7 Кафед на камера за канон EOS R7 W ладен чевли монтирање 1/4 & 3/8 инчен завртки за завртки за завртки за завртки со целосна форма на ?

М-ремото алуминиумски легура Видео EOS R7 Кафед на камера за канон EOS R7 W ладен чевли монтирање 1/4 & 3/8 инчен

Достапност: Достапно.
DEN 799.68

Се вклопува само за камерата Canon EOS R7 Кафезот на зајакот се дистрибуира со дупка од 1/4 и 3/8 прислушување, слот за ладен чевли и надворешен интерфејс за позиционирање на Алаи. Се користи за да се помогне во надворешните монитори, микрофонските светла и другите додатоци. Вметнувањето на матли-линија не блокира, не го блокира преградата на батеријата. Прецизно позиционирање, процес на отворање на микрони на ниво, не го блокира топол чевли на копчето за камера ,. Брзо префрлување стабилност на статив? Фиксниот уред, брз чевли и друга опрема? За флип на екранот, страната нема да блокира, надворешните жици на портата HDMI нема да ги блокираат копчињата на фотоапаратот и копчињата не се блокирани, а прстите можат да се допрат совршено. Алуминиумски алуминиумски материјал, засилена шуплива обработка на CNC прецизност, што го прави отпорен на абење. Плочата за брзо ослободување на кафезот за ARCA и 1/4 ""-20 навојни дупки овозможуваат поврзување на оригиналната RS2/RSC2/плоча за ARCA, која може да се монтира на RS 2/RS C2/RS 3/RS 3 PRO Prote Plate За манфрото и потоа на стабилизатор ". Име на бренд : Потекло : Кина Кина Кејџ Тип : Кафејски кафез Материјал : Алуминиумска легура конфигурирана за : камери.

За производот

Купувачите избираат и

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Надградба на подлогата за електрично греење на миленичиња : Користење на електрична подлога за греење в

Фелт, памук и плетен гном виси од мебел со пондерирани раце Големина : 15 "x 4" Упатства за нега : Spot Clean со вл�

Jimим Шор Дизни Традиции од Енеско 4032873 Фигурините се рачно насликани, така што може да се очекуваат уника

Доволно за носење и замена : Пакетот вклучува 2 пара ракавици без прсти за мажи во 2 класични бои, имено цр

Винил со умирање, направен од премиум 5годишен отворено оракал 651 винил За автомобили, камиони, браници, �

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Астандардна верзија, нема паметна функција БUSB+ LED+ полнење CUSB+ LED+ полнење+ звучник ДUSB+ LED+ полнење+ звучни�

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

Висока точност и брзо освежување на индустриско одделение Швајцарски сензори на сензори, хигрометар на

Зголемете ја вашата продуктивност современиот свет е полн со одвраќање Блокирајте ги и организирајте �

Овие суви крпи се изработени од корално руно задебелен материјал, мала тежина, абсорбента и суво брзо Па

Прилагодливи и ергономски : штандот на лаптопот има 7 прилагодливи височини што можат да се прилагодат н

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

【26во1 електроцентрала】 Со 20 широко распоредени места за наизменична струја и 6 паметни пополнувања на U

Материјал : Направено од високо квалитетни материјали, без мирис, не е лесен за избледување и, издржлив П

Може да се користи за самогрижа или како внимателен подарок за најблиските Природен и холистички начин

Статуа на Господ Буда : Направено од цврст месинг метал со тиркизен камен работа Рачно изработен етничк�

T55619 GD065 JLWABN 6,5 инчи 640 × 480 LCD панел приказ за машина за индустрија T55619 GD065 JLWABN 6,5 инчи 640 × 480 LCD панел приказ з

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

Оригинален дел за замена на OEM Победата има објект од 250.000 квадратни метри и обезбедува производи што на�

Ограничено издание Карактеристики Прецизност на диетаста колекционерско подигнување на телото Kitaccurate

Истегнат материјал : Направено од 80% полиестер + 20% спандекс Мека и пријателска за кожата е за бебиња, тка�

Вклучен пакет : Пакетот доаѓа со слатки иглички за облак од 30 парчиња и кутија 1 парчиња, доволна количин�

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер...

Влезен напон : AC 100 ~ 240 V 1 Компатибилен модел на камера : Канон EOS Rebel T3 / T5 / T6 / T7; EOS Kiss X50 / X70 / X80 / X90; Canon E

Име на производот : пролетен колек; Вкупна големина : 26 x 34mm / 1 Дијаметар на стегање : 2,5мм / 0,1 "; Материјал

Овој полнач за наизменични наизменична струја со преклопен рамен пин за лесно складирање Влез на полна�

Пиновите на Dowel се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во предсекни должини и дијаметр�

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

1сет на магента директно и заоблени пинцети : Одлично за алатки за продолжување на трепките 1сет на маген

Издржлив материјал : Нашиот ранец зема издржлив и практичен високо квалитетен отпорен на вода најлон, м�

100% полиестер Црна поштенска качулка со бел дизајн, писами со худи за жени, густа качулка со дизајн, сиви �

увоз Единствена пена Големина на жени : М (САД 58) , Големина на мажи : L (САД 912) Единствениот на овој произв

Scroll