Свеж
7 парчиња/лот 150мм подлога за полирање на дијамант 6inch Влажен флексибилен гранит полисихг влошки мермер мелење дискови 6ds1 од делови од xmeifei

7 парчиња/лот 150мм подлога за полирање на дијамант 6inch Влажен флексибилен гранит полисихг влошки мермер

Достапност: Достапно.
DEN 2139.36

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! За бетон, гранит, мермер, варовник. висока сјајност. Долг животен век. Висококвалитетни и издржливи професионални алатки за индустриски апликации за Exmaple : 7 парчиња#50 или мешавини 7 Grits =#50,#100,#200,#400,#800,#1500,#3000 секој 1if.for Пример : Grit#50,#200,#1000,#3000 . Ако не ја оставите пораката до нас. Или ако ви ја оставиме пораката. Но, вие не нè повторувате во рок од 3 дена. Ние случајно ќе го избереме решетката да ви испрати. : 6ds1package : 7 парчиња / lot Diameter : 6 инчи / 150 mmthickness : 3 mmhole : 30 mmmaterial : Diamond and Resinshipping : Бесплатни превозници : #50,#100,#200,#400,#800,#1500,#30001.for Бетон, гранит, мермер, варовник2. Висока сјајност3.Лонг животен век4.

За производот

Купувачите избираат и

【Информации за испорака】 Експедитирана испорака : 37 дена Стандард испорака : 715 дена џемпери чипка јакн

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Име на производот : Стегач за менување; Тежина : 40g; боја : црвен, сребрен тон Материјал : метал, пластика (м�

Овој декоративен знак за дрво е сигурен дека ќе ви го осветли денот На направени во САД, може брзо да ви ј

Одлично за спална соба, бања, канцеларија, конференциска сала, просторија за прикажување, продавница, ку

Димензии : M5x20mm (9 парчиња) Податоците во описот на спецификацијата се однесуваат на : дијаметар на низата

Технологија на керамика : напредната керамика птц грејните елементи обезбедуваат побрзо и поефикасно г

ПРИЛАГОДЕТЕ И ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Направете Свој Подарок За Керамичка Шолја За Кафе со едноставно кликн�

стакло Направени во САД или увезени Големина : Овој прилагодено стакло пепелник мери 3,3х1,4 инчи инчи, мож

ПРЕДНОСТИ НА ПРОИЗВОДОТ : MS DEER LC3013 кертриџ со мастило bk / c / m / y го користи најновиот развиен чип Направе�

①Алатката Бесплатно Вклучува И USBC и USBа кабли за податоци ●КОМПАТИБИЛНОСТ / Употреба Со PCIE NVMe и компати�

【Материјал】 Womenените кои се активни зимски ветерници Надворешната облека е изработена од висококвали�

Станицата за полнење за вашиот животен стил : Илјадници луѓе веруваат Во Должноста Да го полнат своето е

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 30% на 1 од секои 2 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

Дигиталниот сензор за температура заснован на DS18 B20 може да се користи за квантитативно откривање на те�

Соодветна Количина : божиќниот сет на ознаки На Дедо Мраз содржи 500 парчиња ознаки На Дедо Мраз со 6 разли

Поништување Усвоен премија и практичен материјал со дизајн на свеж изглед за трајна употреба...

Ѕвезда Авантурист гти целосна Гото главата на планината Вграден поларен опсег со илуминатор...

Производ 1 : ПРЕТХОДНО НАПОЛНЕТИ и ПОДГОТВЕНИ за УПОТРЕБА : енелоп про ААА батериите за полнење се претхо

Компатибилност : куќиштето на телефонот е специјално дизајнирано За Samsung Galaxy A12 5 G 4 G,Samsung Galaxy M12,Samsung Galaxy A12

ГРОЗДОБЕР ПРАЗНИЧНА ЧУДНА НОВОГОДИШНА ЕЛКА"9"Х х 7" В Празнично Дрво Бонбони / Јадење за Предјадење #1372 Но�

Две Лесни Тела За Бања од колекцијата За Реставрација На Френклин 00 инчи Ширина : 18 Тип На Светлина : Осве

? Масло од камилица со премиум одделение Уживајте во свежата смирувачка арома на масло од камилица Есен

Бренд Леголд Должина 10 Јарди Големина 22 Мерач Материјал Бакар Сребро Позлатени Бакарната жица отпорна �

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Зошто е различно алое кадабра? Алое Кадабра е направена за жени кои се грижат што оди во нивните тела Гор

силикон Произведено во САД Или Увезено Висококвалитетни Материјали : ова е заштитно куќиште дизајниран

Големина : 3, 54х2, 44 инчи (93х63мм), одговара на големината на картичката во рамките на 3, 48х2, 38 инчи (88, 5х60, 5 мм)

Вуд Произведено во САД Или Увезено ✿ крајот на книгата е направен од буково дрво, кое е густо и издржл�

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

УлтраДебела Изложба Одделение Матрица : Ова е нашиот најтрајниот и тежок материјал Направено е имајќи г

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

[Висок Квалитет]комплет кујнски нож е изработен од висококвалитетна пластика, умерена цврстина, многу л

✈ Оваа аспиратор за сонце е компатибилен со DJI Phantom / Mavic 2 / Mavic Pro / Inspire / M600 / OSMO Ве молиме, внимателно про

? Детали за големината : Големината на основата на вашата антена е 17,2*7,7*6,5 см / 6,77*3*2,55 инчи За да обезбедит�

Пластика Комплет за садови од 2 Чувари на Сендвичи Приближно 5 1 / 2 на 5 1 / 2 на 2 инчи Контејнери со шарки со

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Променете ја бојата со паметен допир и далечински управувач Преку акрилната водечка плоча за светло и и

Истакнати во дише, апсорбирање, антилизгање Направено со лесен гел Lycra и Silica за да се овозможи удобно веж

? Капацитет : 4500m Ah; Празнење : 25с; Ќелија : 2s; Приклучок : Конектор во стилот на Дин ? Приближна тежина : 230g / 8

100% Полиестер Предвремено затворање Миење Раце Само Изработени Од Висок Квалитет : 100% Полиестер Преден Д

Scroll