Свеж
ИНТЕХИРАЊЕ XX5040005400 Проектор Далечински Управувач За Vivitek DH268, DH278, DS230, DS234, DS262, DS272, DW265, DW275, DW284-ST, DX251, DX255, DX263, DX273, DX281-ST, DX282-ST, ДХ283-СВ

ИНТЕХИРАЊЕ XX5040005400 Проектор Далечински Управувач За Vivitek DH268, DH278, DS230, DS234, DS262, DS272,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Целосно функционирање, сосема нов и издржлив далечински управувач за замена, работи надвор од пакувањето Добро реагира на секое притискање на копчињата, осигурувајќи дека проекторот работи како што се очекуваше без никакви проблеми. Совршена замена за вашиот стар или изгубен далечински управувач; помалку трошоци со солиден квалитет и подобро искуство во користењето. Потребни се 2 ААА батерии (Не Се Вклучени); за употреба со Vivitek DH268, DH278, DS230, DS234, DS262, DS272, DW265, DW275, DW284-ST, DX251, DX255, DX263, DX273, DX281-ST, DX282-ST, DX283-ST, DX283-св ПРОЕКТОРИ. Гаранција до 12 месеци (Од Датумот на Купување); Професионална И убава услуга за клиенти : пораките ќе бидат одговорени од добро обучен тим за поддршка во рок од 24 часа. Сосема нов проектор далечински управувач, не е потребно програмирање, парингирање или поставување. Само инсталирајте нови батерии (Не Се Вклучени), тоа ќе работи сигурно. Компатибилни модели на проектори : вивитек ДХ268 ВИВИТЕК ДХ278 ВИВИТЕК ДС230 ВИВИТЕК ДС234 ВИВИТЕК ДС262 ВИВИТЕК ДС272 ВИВИТЕК ДВ265 ВИВИТЕК ДВ275 ВИВИТЕК ДВ284-СВ ВИВИТЕК ДХ251 ВИВИТЕК ДХ255 ВИВИТЕК ДХ263 Вивитек дх273 Вивитек Дх281-СВ Вивитек Дх282-Св ВИВИТЕК ДХ283-УЛ ИЗВЕСТУВАЊЕ : ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ Нема ПРЕЧКА ПОМЕЃУ Далечинскиот Управувач И ПРОЕКТОРОТ ПРИ Ракување СО Уредот. Гаранција : рефундирање достапно во рок од 30 дена, замена достапна во рок од 12 месеци од датумот на нарачката.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Вие ги купувате ринг линијата на написот на левата рака СЛОБОДНИЦИ ОД М & Ј Алатки ДООЛКДЕН, СПЕЦИФИКАЦИ�

Седиште и капаче од бавно затворање за да се избегне трескање Брзо отстранување за лесно чистење Прилаг

●Широка Примена Qakartt штитник За лакови за Нокти ја штити кутикулата од нередот на апликации за уметност

Суверениот Сребрен Гел за Прва Помош е природно, локално, хомеопатско решение за природно лекување* Про�

Произведено од алуминиум со дебела wallид со висока спроводливост Фабриката претходно пополнета со соед�

ДРЖАЧ ЗА ШЕЌЕР ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : ставете го завршниот допир на вашата кујна СО садот за шеќер ОД не

Свртете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB центар (6,7 см x 4cm x 1cm) што ќе ви овозможи да се �

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Заменски панел за допир за i Pad 10,2 инчи / i Pad 9 ти генерал Заменете го стариот, скршен, испукан, оштетен Нап

Направено од црна бунанитрил (исто така наречена БунаН) за употреба со најразлични течности од нафта до

☪ Полиестер ☪ маската за очи е мека, лесна, дише и удобна за носење ☪ се препорачува рачно да ја изм

Рачно изгорени извајани рабови Направено од Ultex во САД Површина : Зафат Количина : 3 избор Број на модел : 5

Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот Сите артикли и карактеристики од о�

Димензии на единицата за полици со 4 полици : 18 "x 36" x 63 Полизелената има вистински прашокепоксид над елек�

Детали : секој цветен аранжман на стол е долг 30 инчи, со фиксни панделки од секоја за лесно врзување окол�

Power Dissipation LimitMax : 350 MW Reppk ReversevoltageMax : 300 V Reversere Covery TimeMax : 50 ns Average Forward CurrentMax : 225 m A НеRepp KForward CurrentMax : 4 A Power Dissipation

* * Премиум Бука Од цврсто дрво, Бука (Насликана); Одговара За сите стилови на декорација на вашата бања, в�

Модел на производи : YCQ5100 / 2 P Оценето работно струја : 63а, 100а Оценет работен напон : 230 V AC...

Материјал : Убавите налепници се изработени од материјали, се самолепливи, не бараат лепак, не ги оштету�

☼Сите Природни чистење прекрасна мека на допир и умерена еластичност, малку сапун ќе создаде полн со пе

Xl15t мазна макара за ремен за тајминг Облик на забот : трапезоидни заби Надворешен дијаметар : 23,70мм...

Големина на торбата : висока 3 "широка x 3", под патентот (76мм x 76mm), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот000 т

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Влезна моќност : 700 W полирање орбити : 10003800 вртежи во минута Дијаметар на ди�

Овој пакет содржи тенок случај за Surface Pro 7 PlSurface Pro 7 2019, Surface Pro 6 2018, Surface Pro 5th Gen 2017, Surface Pro 4 2015, Surface Pro LTE 123инч�

Компатибилен Со Verizon Jetpack MIFI 7730 L 8800 L Безжичен Wi Fi 4 G LTE Мобилен Жариште Висококвалитетно обезбедување каб

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Вакуумска изолација за заклучување на климата; Направено од овластен 90 проценти постпотрошувач рецикл�

Секоја покана е со димензии 4 "х 6" Секој пакет има 25 Покани И 25 Пликови Совршен за туш за бебиња и забава з�

Тип : Монтажа Загради Упц : 616050457246 Звучник Растојание ЗА JL Аудио MX / M3 / M6 Серија 6.75 " Блекдом немате доволн

€3во1 Ѕид монтиран 3во1 надворешни соларни светла може да се користи во различни места, тоа може да биде ф

? ? 【Контрола на температурата / времето】 Температурата е 0100 ° C Времето може слободно да се контролира п

? Керамички СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ давање подароци во секоја пригода, Како Банкет, Денот на Благодарноста, П

Кожа Затворање на размавта ✔ Материјал Направено од тешки платно, обложени со меки ткаенини, оваа торб�

Деца Завртка Играчка : Џамбо Ореви и Завртки играчки се направени од дрво, изшкуркан мазна и безбедна за

Ново Sony IP надзор SNCEP520 Sony IP Надзор SNCEP520 SNCEP520 SD PTZ CAM 720 X480 340 DEG PAN 36 X OPTICE ZOOM HPOE DEPA Sony IP надзор SNCEP520...

Атрактивен дизајн : Рамката има вертикална фотографија од 1 5 "x 7" во рамките на отворот за приказ од 4,5 "x 6,5

Scroll