Свеж
Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со новиот Fire HD 10 таблет 10 2019 9 -ти генерал анти -шпионски заштитени налепници налепници [не калено стакло]

Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со новиот Fire HD 10 таблет 10 2019 9 -ти

Достапност: Достапно.
DEN 335.84

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Зошто да изберете анти -шпионски заштитник на екранот : Со овој филм, вашиот екран ќе биде видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Забележете дека капакот на приватноста ќе го затемни екранот А Малку за да ги спречите ekиркаат очите близу вас, затоа ве молиме вклучете ја осветленоста на приказот на вашиот уред за подобро искуство со гледање. Прецизирање на сечење : Напредна технологија за сечење на ласерски прециз Донесете брзо стартување на апликации, мазна игра и репродукција на видео, ви овозможуваат да уживате во удобноста на флуентноста. Технологија за заздравување : Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од ситни гребнатини за 48 часа, да го одржува вашиот екран нов.

За производот

Купувачите избираат и

100% акрилик Затворање на привремено Нова алатка за комбинација 30 во еден клуч за алатки за преклопување �

€За Garmin Watch Band ® Компатибилен Со Феникс 6 X / Феникс 6 X Pro / Феникс 7 X / Феникс 5 X / Феникс 5 X Плус / Феникс

Направено од висок квалитет на пластичен материјал, тежок и издржлив, безбеден и еколошки Преносна голе

Лесно за ставање и полетување, добра еластичност, удобна и практична, може добро да ви послужи изработен

?Ова е само нешто За лабрадор Ретривер ( или секое куче) љубовник !! Божиќниот венец е многу погоден како п

Преносен : Скенерот за пронаоѓачи на фотоапарати е многу лесен за ракување, мал и преносен, исто така опр

Покажете го вашиот тимски дух со Fantape во официјални тимски бои и логоа! Силната, лента за канали со висок�

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

Оваа кутија За Накит е совршен подарок или складирање Усвојува квалитетна кадифена и вештачка кожа за д

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Заработете крипто со ефикасно рударство на HNT, криптоцентралноста на хелиум Помага во градењето на мреж

1Вклучената надградба на алуминиумски екструдер овозможува посигурно хранење на влакната.Премиум комп

? [Кертриџ За Филтер За Вода со Жлебови] Бидејќи овој кертриџ е жлеб, обезбедува зголемена површина и под�

Сликата може да не одговара на вистинскиот производ Ве молиме контактирајте го Продавачот за подетални

Паметно време на приказ / Смарт инфрацрвен сензор за сензори / имаат фен за нокти без безболен режим LCD м

Силен Отпорен На Триење Отпорен На Топлина Отпорен На Триење Отпорен На Топлина Најлон 12 цевки е призна�

НОКТИТЕ УМЕТНОСТ НЕОПХОДЕН КОМПЛЕТ : за создавање убави нокти за долготрајни совети за нокти! Монистра �

101142 B1517 Број на дел од америк 42 B15 ISO 08 B1 SPROCKET 15 заби ISO бр 08 B1 челичен центар за челик Ширина на единечен заб

Детали за производот Керамичката алумина плоча со Висока чистота (алуминиум оксид, Ал2о3) има висока точ�

Кутијата со квадратни пилули е компактна Лесно се вклопува во џебовите, ранци, чанти и торби со дуфели д�

Мала 6 x 7инчи мини рампа на глувчето, мала и исклучителна, лесна за носење при излегување, многу погодно з

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Хитачи 372065 нафта заптивка

Материјал : Сини Аквамарински Жад Монистра Дијаметар на монистра : 6мм; дијаметар на дупка : 0,81,0 мм.Произв

Портокаловиот пи Еден го усвојува QuadCore Alwinner на процесорот со високи перформанси A7 Allwinner H3, интегрира Ethern

30 засилувач 250 VAC, 20 AMP 277 VAC, 20 AMP 28 VDC 1 HP 120 VAC UL Оценет 25 до +55 C Оперативна температура со врвна прирабница Кр�

Умааоео 无烟艾条纯铜艾灸盒 Производ : нема проблем во квалитетот Апликација : многу широк опсег Пакување : п�

8 10 / 100 / 1000 Port Port BaseT Ethernet, 1 1000 BaseXSFP Gigabit Ethernet порта Порта : Поддршка IEEE 802.3x контрола на проток (целосен дупл�

Име на производот : Термичка глава за печатење Компатибилен со Th200e TP13 TP13 PT900 T OEM код / ​​Дел бр : SHEC T808029 SH

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

Висок квалитет : производот е изработен од висококвалитетен бакарен материјал, кој е цврст издржлив и с�

Нашите производи имаат сила и нудат добра отпорност на корозија во лошо опкружување како висока темпер�

Едноставна инсталација и депонибилно : Тавата за птици е лесно да се прикачи на влогот со затегнување на

Ве молиме, проверете дали вашиот модел е наведен во оваа листа, доколку вашиот модел не е наведен овде, и�

?`+3 Совршени Големини Од Кои Топло Модерната има три големини за изборГолема големина : 15.Средна големин�

Мрежеста Породилна Долна ОблекаВисока еластичност, истегнете се до обемот на половината од 140 см, погод�

Погледнете го насловот за компатибилни модели Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флекси

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал, Електрични Делови Главна Боја : Сребрен Тон; Го�

Материјал : ПУ кожа Голем капацитет : Пет пространи оддели за складирање, кои можат да складираат далечи�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Волрат нуди целосна линија на прибор за готв�

Дизајниран да одговара на аер1 готови прочистувачи на воздух , Заменува Филтер, Д Филтер, К Филтер Компат

Опсег : 0 0 * Дебелина на совети = 0,12 " *мерни точки На Карбид Рацете автоматски се отвораат и затвораат со п

Scroll