Свеж
WXBDD 10pcs/Поставете градежник за продолжување на гел за нокти, рамна сликарска четка за пластична рачка лента за ленти за резба за цртање пенкало за пенкало

WXBDD 10pcs/Поставете градежник за продолжување на гел за нокти, рамна сликарска четка за пластична рачка лента за

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Лесен за ракување и ракување Изработено е од материјал, издржлив за дневна употреба. Создавање прекрасна нокти за совети за долги искри на нокти!. Специјални дизајнирани за најдобри детали за задачи како што се лисја за сликање и ливчиња од цвеќиња. Ве молиме, измијте го внимателно после употреба, чувајте го чист и безбеден за повторна употреба!. Лесен за ракување и ракување. Изработено е од материјал, издржлив за дневна употреба. Создавање прекрасна нокти за совети за долги искри на нокти!. Специјални дизајнирани за најдобри детали за задачи како што се лисја за сликање и ливчиња од цвеќиња. Ве молиме, измијте го внимателно после употреба, чувајте го чист и безбеден за повторна употреба!. Спецификација : Тип на артикал : четка за нокти : Пластичен Handle Color : Black Lenght : приближно 14,5-15.5cmweight : приближно.58gpackage Содржина : 10 парчиња* четка за нокти : Лесно се справува и работи. Совети за долги искри на искри! Специјални дизајнирани за најдобрите задачи за детали за детали, како што се сликаат лисја и цветни ливчиња. Ве молиме, измијте го внимателно по употребата, чувајте го чиста и безбедна за повторна употреба! Деликат и мазен на допир, секој дел е полиран со грижа.

За производот

Item Type:
Nail Brush
Material:
Plastic handle
Color:
Black
Lenght :
Approx 14.5-15.5cm
Weight:
Approx.58g
Package Contents:
10Pcs* Nail Brush
Feature:
Easy to handle and operate.:
It is made of material, durable for daily use .:
Creating beautiful nail for longlasting sparkle nail tips!:
Special designed for finest detailing tasks like painting leaves and flower petals.:
Please wash it carefully after use, keep it clean and safe for reuse!:
Delicate and smooth to the touch, every part is polished with care. :

Купувачите избираат и

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Аквариумски Украси За Постери : треба да користите леплива хартија околу задниот дел на резервоарот за

надградба Удобно боја барел рампа во собата : во собата вклучуваат 1 мрена рампа за тежина бар со сигурно

100% Полиестер Затворање на патент ① Опис На материјалот 100% Полиестер, има одлична дишливост и удобност, �

ЗГОЛЕМЕНИ ПЕРФОРМАНСИСо Брзина Подесена Топлина, Брзината 1 R обезбедува потопла топлина од кога било д�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Декорација на домот : Античка Декоративна Решетка За Вино На Таванот, Целосно Искористете го Горниот Пр�

Денерле Специјално издание ракчиња натпревар коцка Постојат ракчиња коцка која се користи во сите дене

✔ Крајно во чистењето : Нема остаток ✔ Квалитетни состојки : базирана на масло од чајно дрво ~ нема да ис�

Големина : 1,4 / 8Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

Цврстите цевки за лакови за печење јаглероден челик имаат силна носивост и можат да висат секој тежок к�

100% стп женски зимски чизми термални снежни чизми на отворено водоотпорни чизми за дожд со топло крзно ж�

●Цврст и Издржлив●кратките квадратни нокти се изработени од висококвалитетен абс материјал, кои не се

●Придобивки+растојанијата На Тркалата се дизајнирани да го поместуваат тркалото подалеку од центарот,

Внатрешен дијаметар на дупката : 3мм Надворешен дијаметар : 10,6 мм; чекор надворешен дијаметар : 8мм должин

ПОЗДРАВЕТЕ ЈА ВАШАТА НОВА ОМИЛЕНА КРИГЛА : Со децении, Здраво Кити докажа дека се е подобро со малку приј

Божиќни Зделки За Црн петок 2021 година И Сајбер понеделник Голема Промоција : Најдобри Подароци За Жени /

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

Го намалува ризикот од оштетување на слухот за многу бучни занимања, како и бучни места, како што се возд

Големина : 1,3 / 8Х2, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Комплети За Инсталација На Туш Врнежи : нашата глава за туширање секогаш нуди постојан моќен туш за дожд

Тип на прекинувач : прекинувач За Копчиња Сертификација : CCC Тип на ставка : Прекинувачи...

Помага јасно да се идентификуваат чашите за вино за гости на прв поглед, додавајќи декоративна и празни�

Димензии( во инчи) : 12 Ч х 12 В х 1 / 4 Д Градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Универзална speedlite софтбокс, компатибилен со сите на камерата speedlite Може да ја омекне светлината на вашио

【Безбеден и квалитетен материјал】 Оваа тапа за мијалник за бања е изработена од висококвалитетен меси

Вкрстено компатибилен со сите АЛАТКИ SKIL PWRCORE 20, батерии и полначи Безжичен сет за вежби за секојдневни З�

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Explome : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ZEFOTIM, ZEFOTIM е модна продавница која се фокусира на женска и �

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Scroll