Свеж
8 стапки Омнихил AC/DC Адаптер за напојување 12V 3A 5.5x2.5millimeters/5.5x2.1millimeters регулирани/UL наведени/FCC овластени

8 стапки Омнихил AC/DC Адаптер за напојување 12V 3A 5.5x2.5millimeters/5.5x2.1millimeters регулирани/UL наведени/FCC

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

5 години бесплатна гаранција за замена Делови кои не се OEM на трети страни. Сертификат : УЛ, Рос. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. Оценка : влез : светски широк 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz Излез : 12 V 2 A ~ 3 A- [UL наведен] / 8 Вкупна должина на кабелот за стапало (повеќето жици 3 FT-6.5ft) / Безбедност : OVP, OCP, SCP заштита (OVP : OTEP Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот.

За производот

Купувачите избираат и

Како да инсталирате : Ве молиме, проверете ги сликите на производот внимателно за чекорите на дијаграмо�

лажно Torx Tamper 40 Round Blade Screwpriver x 51 / 8 " Torx Tamper 40 Round Blade Screwpriver x 51 / 8" Torx Tamper 40 Round Blade Screwpriver x 51 / 8 " Torx Tamper 40 Round Blade Scr

Целосно компатибилен со USB спецификацијата верзија 2 Кабел долг 1м, погоден за USB уреди за десктоп Со LED ин

Состојба : Нов Тип : Друг Напон На Напојување : Меѓународен стандарден Пакет : Друго is_customized : Да Дисипациј

МОДЕРНО : оживејте ги вашите ѕидови со шарените куки поставени На ѕидот На Есентра Хоум ВИСАТ НИШТО : Вис

Челик со голема брзина, добра цврстина и цврстина, долг животен век Широко се користи за машинска обрабо

Витрифициран порцелан 3 1 / 2 "Дијаметар х 3 3 / 8" Х Чипотпорен, тежок ресторанквалитет Печка, микробранова п

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Добар Материјал : Оваа Кука За Палто Монтирана На Ѕид Е Изработена од 100% Дрво Тој е Издржлив, Водоотпорен

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 22мм Должина На Спојување : 90...

ИЗДРЖЛИВА целата метална конструкција ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈАметална закачалка на грб СРЕДНА ВЕРЗИЈА8 "висо�

Ротација од 360 степени : стабилната основа ротира непречено и тивко Лесно е да се најде целата ваша козме

● Висококвалитетна конструкција на ABS, цврста и сигурна 360 степени слободно движење, ослободено од загр�

Кожа Мала Кутија За Накит : Уреден и уреден, едноставен дизајн, удобен за чување обетки, нараквици, ѓерда�

Mux Lab 500028 Сплитер на сигнал 20 k Hz Стерео Hi Fi Audio Balun за пренесување на целосен опсег Небалансиран линијата �

【Нови усни фиксни телефон】 креативен дизајн на виолетови усни, роман и стилски, чист звук, што ве тера д

Мултифункционален комплет за вежбање на ноктите : Доаѓа со моќен ротирачки мотор од 20,000 вртежи во минут�

€ 100 стапки Лента Мерка, 3 / 8 Во Сечилото ПК5 Должина на сечилото : 100 стапки ● Ширина на сечилото : 3 / 8 инчи

●ШИРОКИ ПРИЛИКИ : Создавање забавна и среќна атмосфера Совршен за секое облекување, играње улоги, фотог

Големината на ранецот е 14х10, 2х4, 7 во / 35, 5х26х12 см Ранецот е изработен од висококвалитетно платно...

Име На Производот : Транспортер Владетел;Боја : Сребрен Тон Материјал : Нерѓосувачки Челик;Трактор Означ

Прилагодлива светлина и соларна панел : За рефријалните светла на пејзажот, можете лесно да го прилаго�

Позиции : 3 позиција (вклучено / исклучување / вклучено); Тип на акција : моментално; Пол и фрлање : ДПДТ Гол�

Честопати наведени како оригинална опрема, приклучоците за искри NGK се најдобрата комбинација на перфо�

Лесна и цврста структура, алуминиумски легилишта Димензии : стегачот е должина од 70мм x 20мм ширина x 70мм в

Многу е погоден за кампување, качување, пешачење и патување Изработени од пластика, издржливи...

●Висококвалитетна Алатка За Поправка Безболна Безбојна Од Професионално одделение јазичињата безбол�

Подобност што ве прави прекрасни и шминка Лесно се применува на природни или вештачки нокти, забава за ш

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

Земја : ФранцијаГодина : 2022 Номинална Вредност : 250 ЕвраМетал : Сребро Големина : 69 х 90 ммТежина( г) : 500 (1 / 2 �

Scroll