Свеж
3MP POE Security IP камера-Компатибилен со Hikvision DS-2CD2332-I Turret, затворен и на отворено, доказ за временски услови, IR Night Vision, 4mm леќи, фирмвер со англиски верзија, 3-годишна гаранц?

3MP POE Security IP камера-Компатибилен со Hikvision DS-2CD2332-I Turret, затворен и на отворено, доказ за временски

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

[Hikvision OEM производ] Незабрендиран, не-лого Производител на фабриката Hikvision, но доаѓа со број на OEM модел. 100% компатибилен со кој било систем за компатибилен Hik Vision или Hik Vision. Англиска верзија Hik Vision OEM ажурирачки фирмвер. 3-годишната гаранција и технолошката поддршка за време на животот ќе бидат опфатени со решението J B2 B во Лос Анџелес, Калифорнија. 3 мегапиксели (2048 x 1536) резолуција. Целосно HD 1080p видео во реално време. Вистински WDR & 3 D DNR & BLC. Exir Illuminator до 100ft. [Hikvision OEM производ] Незабрендиран, не-лого. Производител на фабриката Hikvision, но доаѓа со број на OEM модел. 100% компатибилен со кој било систем за компатибилен Hik Vision или Hik Vision. Англиска верзија Hik Vision OEM ажурирачки фирмвер. 3-годишната гаранција и технолошката поддршка за време на животот ќе бидат опфатени со решението J B2 B во Лос Анџелес, Калифорнија. 3 мегапиксели (2048 x 1536) резолуција. Целосно HD 1080p видео во реално време. Вистински WDR & 3 D DNR & BLC. Exir Illuminator до 100ft. Спецификации на бројот на Моделот : HES303-x Dimage Сензор : 1/3 ″ Прогресивно скенирање cmosmin. Осветлување : 0.2, AGC ON, 0 луксуз со Irshutter Време : 1/30 S ~ 1/100,000 Slens : 4mm @ F2.0, Агол на преглед : 75,8 ° (2,8мм, 6мм по избор) леќи : M12 Angle Прилагодување : ПАН : 0 ° ~ 355 °, навалување 0 ° ~ 75 ° Дигитално намалување на бучавата : 3 D DNRWIDE Динамички опсег : Вистински WDR, 120dbbacklight Компензација : Да, Зона КонфигураблВидео Компресија : H.264 CODEC PROFIF : 32 kbps ~ 16 Mbps Dual поток : Yes Max. Резолуција на слика : 3 MP CMOS, (2048 x 1536) Стапка на рамка : 60 Hz : 20fps (2048 x 1536), 30fps (1920 x 1080), 30fps (1280 x 720) Поставки or web browser Network storage : NASAlarm trigger : Motion detection, tampering alarm Protocols : TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPo E, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos System compatibility : ONVIF, PSIA, CGIGENERAL Функционалности : Автентикација на корисникот, воден жиг Комуникациски интерфејс : 1 RJ45 10 M/ 100 M Ethernet Интерфејс услови за интерфејс : -30 ° C ~ 60 ° C (-22 ° F ~ 140 ° F) влажност 95% или помалку (не-кондензирање) моќност supply : 12 VDC +/- 10%, Po E (802.

За производот

Купувачите избираат и

Поддржува резолуција со висока дефиниција до 1920 x 1080 60 Hz (1080p Full HD) вклучувајќи 720p, 1600 x 1200, 1280 x 1024 HDMI машки �

СТАБИЛНА конструкцијаИзработени од материјал од легура на титаниум, висока јачина, антикорозија и издр

Одлична изработка, не е лесна за оштетување, издржлива и може да ви служи долго време Изработени од безб�

Прилагодлива функција за држач за читање без раце или гледање филмови итн Затворачот се преклопува наз�

Име На Производот : Стегач Терминал; Боја : Црвена, Сина, Жолта, Црна Одговара На Големината На Кабелот : AWG

Носете ја вашата пица со гордост! единствениот систем за носење парчиња што е исто така моден додаток з�

Знаците ги исполнуваат барањата На Законот За Американците со Попреченост (АДА) Направено од 1 / 4" дебела

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

J ZMQER Бела Моќ Синхронизација На Податоци ПОЛНАЧ USB Кабел Кабел Компатибилен Со Наби FUHU XD JR Кид HD Таблет �

УСБВиртуелниот Адаптер За Звук 71 канал е многу флексибилен аудио интерфејс што може да се користи или С�

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

Поднесете ги страните и областа на кутикулата за точно вклопување со стап за маникир; Исчистете ги нокт�

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 11 / 4" Тие имаат шестоаголна глава,

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Електрични Делови; Нето Тежина : 43g Содржина На Пакетот : 1 x Сензо

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

`+Врвен Квалитет Совети За Нокти : dasgirl целосна покривка лажни совети за нокти се направени со висококвал

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Сликата е отпе�

СТП+платно Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на кутијата за коцки за складирање е 10,6 "

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Лесно етикетирање Со шаблон За Сопствена етикета За Лесно Печатење достапен на почетната страница На Л�

Новиот AKB73975722 Го Замени далечинското вклопување ЗА LG TV 22 LB4510 24 LB4510 29 LB4510 22 LB4510СТП 22 LF4520 22 LF4520СТП 28 LF4520 24 LF452

Компатибилност : Конверторот Од Типот Ц компатибилен Со Garmin Fenix 7 7 S 7 X 6 X 6 X Pro 5 5 S 5 X ПЛУС, Ferrunner 45 45 S 55 245 Муз�

Поддржува интегриран дисплеј Дигитален аудио Поддржува интегриран дисплеј Дигитален аудио Со голема б

PPOWER Acoustik EW124 S 12" 700 W RMS Плиток Сабвуфер За Автомобили Гласен Звучник, BBBBlack EW124 S EW124 S PPOWER Acoustik EW124 S 12" 700 W RMS Пл

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Висока Дефиниција : Без пелтечење, може да собира видео и во исто време, поддршка За системот Windows / Android / O

ГОЛЕМИНА : мери 9,7 х 7 инчи МАТЕРИЈАЛ : чантата за шминка е изработена од чисти памучни материјали, издржл�

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИМАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие �

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Комерцијална Силиконска гума е црвена / портокалова боја со мазна завршница ИЗДРЖЛИВОС

сите метални рамки 5 позиции на хард дискот; Ултративкиот вентилатор за светло во боја е претходно инста

RSTECH АЛУМИНИУМ USB 30 ДО SATA Надворешен Хард Диск Комплет за 3.5 инчен sata I / II / III HDD SSD До 16tb Поддршка UASP, СО 12v 2a н

●Вредност За Парите : Нашиот Комплет За Асортиман На Жичани Стеги, вкупно 55 парчиња, доаѓаат со Кутија з�

Големина : 1,2 / 8Х1, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Тестирани и одобрени од инженерите На Бригс И Стратон Гаранција заверена и препорачана во сите прирачн�

Scroll