Свеж
Овови од ориз Ново був лого градинарско знаме и држач за столбови на знамето

Овови од ориз Ново був лого градинарско знаме и држач за столбови на знамето

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

100 % полиестер Не се потребни алатки за алатки има 13 "x 18" градинарско знаме и 17 "(W) x 40" (H) Собрани со големина на градинарско знаме. Ознаката во дворот е изработено од 2-пар 100% полиестер со зашиени логоа и печатени логоа на екранот кои се гледаат и може да се чистат правилно од обете страни, увезени. Држач за штанд на знамето е челик обложен со прав, има засилен двојно заварен копнен удел и два (2) гумени стопери. Идеално за вашата градина, двор или влез и одлични алумни или подарок за домаќинство. Гарденското знаме е официјално лиценцирано и одобрено од универзитет или колеџ. Овој сет на држачи за знаме на колеџ градина и знаме на знамето е идеален сет за вашиот двор, градина, патека, поштенско сандаче или влез во домот. Овој пакет го вклучува вашето избрано двострано знаме на колеџ „Х 18“, заедно со цврсто челично обложен штанд со знаме на градина со 2 вклучени гумени стопери. Градиното знаме мери 13х18 инчи, е изработено од полиестер со 2 парчиња со зашиен лагер, е двострана екранот, има врвен пол пол полковник за вметнување на вклучениот држач за градинарско знаме. и има ширина на знамето на знамето на големи 17 “. Исто така, штандот е изработен од челик, е обложен во прав црна за отпорност на 'рѓа, а приземниот удел се прави со двојни заварувања за дополнителна издржливост. Уникатен подарок, нашиот сет е подготвен да лета и не се потребни алатки за склопување. Знамето е официјално лиценцирано и одобрено од колеџ и универзитет.

За производот

Купувачите избираат и

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во движење Мека и малку ист�

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Заштита од воено Одделение : двослоен случај обезбедува заштита од целосна покриеност на телото од 360 ст

100% нови, 50 парчиња во торба со различни бои Големина : 1,52,7 инчи Ако сте обожавател на оди на мода, дефинит�

РАЗНОВРСНАСтавете Венци или Венци, користете ги во централни парчиња или ставете ги во Елката ГОЛЕМА Вр

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Работни блузи за жени Врво на трен�

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и

Внимание : кадифената играчка доаѓа со вакуумско пакување, па затоа е рамна, откако ќе распакувате, напр�

Пакетот за стартување на картички на Topps WWE на 2021 година, вклучува злато ограничено издание картички на С

95% вискоза, 5% еластан Повлечете го затворањето Девојки од маица со култура на култура Достапно во : 18 бои

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

100% памук Оваа нова ера NFL на теренска колекција на карцином на рак на дојка, женски 9 тина 9форти, има везе�

100% кадифе 【Висококвалитетен материјал】 Орнаментот на хрчакот е изработен од висококвалитетна смола, �

Нема избледување, нема опаѓање на косата, подобрување и презентирање на вашиот животен стил Ако правилн

Стекнете го начинот на размислување на навистина атлетска личност и станете некој кој е секогаш мотиви�

Екстра голема оргонска оргонитна пирамида 6575 мм заздравувачки кристал Сите мои оргонски артикли се ене

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

За Go Pro шлем за држач за заграда на брадата, спортови на фотоапарати, возејќи фиксен мотоцикл за стрелање

Диспензерот за гел за туширање : Направено од пластичен материјал ,, лесен и безбеден Тегла за козметичк�

☑ 【Пакување на најголемиот дел】 : Секоја кутија содржи 200 чаши за еднократна употреба, што е исклучител

Астролошки тарот палубата за картички за патувања на душата има разни астролошки симболи (планети, хор�

Големина : 9x9in (23x23 cm) Лесен за инсталирање, знакот за калај има дупки што можат да се монтираат на wallsидови

【Водоотпорен IPX6】 IPX6 со водоотпорен заштитник на водоотпорен пренапон може да издржи дожд, прскање на в

Ослободување од металоиди : Редуктор на киселина за помош на обред, таблети од фамотидин се ослободија о

100% метален материјал : држачот на чадорот е изработен од железо што е стабилно и цврсто Површината на шт�

Уникатен дизајн Метал Мандала Ом декор Димензии : Бела, 28 "W x 28" H / 71x71 cm Боја : Бела текстурална облога за

Шајво накитот се подароци полни со loveубов, носат среќа и храброст, изразувајќи благослов и loveубов кон ва

Зацврстена челик 18 19 20 21 заб, 32 опрема за пиони за мотори со модул од 5 мм8 модул е ​​ист како и 32П стандар�

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

87% полиестер, 13% спандекс Затворање на влечење Единствени панталони за DIY : Целосната должина на инсем на

Обем на чаша : 44мл, време на ефлукс (сек) : 2080ти Опсег на мерење : 2001200 Centistokes (CST) Запознава ASTM D4212 стандардот

Mountaintop се фокусира на ранци за кампување и пешачење, ранец за деца со години, секогаш обрнува внимание на

❤❤ (1) Лесен за работа, точни резултати Мемориите чуваат до 100 сетови на податоци ❤❤ (2) USB интерфејс пред�

✅ ѓердан од shungite е добар начин за заштита на вашето биополе и заштитете го вашето тело од штетен ЕМФ што

Громатски завеси за затемнување елегантно стилизираните и убаво изработени сет на завеси за затемнува

Ова Е Сосема Нов МОТОР ОЕМ Вентилатор Врвен Квалитет Оем Замена Дел! 1075 ВРТЕЖИ во МИНУТА Ова Е Сосема Нов

[Прицврстете ја вашата мини мат кутија директно до леќи преку овие прстени на адаптерот [Компатибилен] с

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

100% полиестер womens faux leather jacket womens zip up jacket womens snow jacket womens corduroy jackets camoflauge jacket women women's winter jacket long plaid jacket women leopa

Scroll