Свеж
Рефлексивна лента со голема видливост на AOOZLENY, лента за безбедност на елементите за безбедност на ткаенината, за шиење на безбедност од 5m/16.4ft должина

Рефлексивна лента со голема видливост на AOOZLENY, лента за безбедност на елементите за безбедност на ткаенината,

Достапност: Достапно.
DEN 105.44

Овие рефлексивни опсези помагаат да бидат видливи за да се намалат несреќите и можат да спасат животи со заштита на лицето што ги носи Погодно е за спортски нараквици, торби, заштитна облека (рефлексивни елеци), капи, облека за миленичиња и така натаму. Направете јакни, палта, костуми, униформа, елеци и миленичиња носи повеќе модерни со рефлексивна лента, лесно шиење и висока видливост во текот на ноќта или состојба на мала светлина за да ги намалите хит -шансите со автомобил, да се зголемат многу повеќе на безбедноста. Проекти за шиење на DIY и други крпи што сакате да бидете позабележителни и да ја зголемите сопствената безбедност или домашни миленици; Лентата е исто така одлична за шиење на декорација на клупски знамиња, реклами и така натаму. Вклучен пакет : лента за рефлективна лента од 1 x 5m. Овие рефлексивни опсези помагаат да бидат видливи за да се намалат несреќите и можат да спасат животи со заштита на лицето што ги носи. Погодно е за спортски нараквици, торби, заштитна облека (рефлексивни елеци), капи, облека за миленичиња и така натаму. Направете јакни, палта, костуми, униформа, елеци и миленичиња носи повеќе модерни со рефлексивна лента, лесно шиење и висока видливост во текот на ноќта или состојба на мала светлина за да ги намалите хит -шансите со автомобил, да се зголемат многу повеќе на безбедноста. Проекти за шиење на DIY и други крпи што сакате да бидете позабележителни и да ја зголемите сопствената безбедност или домашни миленици; Лентата е исто така одлична за шиење на декорација на клупски знамиња, реклами и така натаму. Вклучен пакет : лента за рефлективна лента од 1 x 5m. Спецификации : Боја : зелена, портокалова големина : 5м/16.4ft Карактеристики : шијте, не самолепливо. Употреба : Погодно за спортски нараквици, торби, заштитна облека (рефлексивни елеци), капи, облека за миленичиња и така натаму. Вклучен пакет : лента за рефлективна лента од 1 x 5m.

За производот

Купувачите избираат и

Притисни на алигаторските клипови се изработени од висококвалитетен челичен никелен материјал со добр

РАЗЛАДЕТЕ СЕ ЗА ВРЕМЕ И ПОСЛЕ ВЕЖБАЊЕ, додаток, теретана, јога, кошарка Или што било друго, Исто така за а�

● Компатибилен : За Хонда Граѓански 11ти Генерал 20222023 ЕКС, LX, Турнеја (Не Одговара На Хечбек) Совршено Одг�

[15ММ ПОДДРШКА за ПРАЧКА] Обезбедете 15мм Прачки на Вашиот Систем за Разни Додатоци [ПОДДРШКА ЗА ГУЛАБ] Сла

100% Полиестер Затворање на повлекување Миење Раце Само ●Материјал● : Нашата капа изработена од високок�

РОТИРАЧКИ ЦЕНТАР ВО ЖИВО МТ2 СТЕБЛО СО ЈТ2 ЗАОСТРЕНА ДУПЧАЛКА (110ММ) Прецизност Квалитет Морс Конус 2mt Во �

Резолуција за поддршка 8 K@60 Hz / 4 K@144hz / 2 K@240hz / 2 K@144hz / 2 K@120 Hz / 1080p@60 Hz Поддржува висок динамички опсег (HDR) Подд

Повеќенаменски матрици со букви и броеви за повеќекратна употреба со курзивни и блокирани букви Украсе

100% сосема нов и висок квалитет7 ВО 24в 3 фаза ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА без четкички мотор Вратило : Д5мм , Л19мм...

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Небраска Прави одличен подарок ил�

ИЗРАБОТЕНА ОД ВРВНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа торбичка за маса за бањи е изработена од висококвалитетно платно �

♕[ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ] : 50 парчиња две бои лав главата ноктите уметност привлечност со кутија, доволно додато�

Високотехнолошка лцдбленда технологија со брзина на светлина, компатибилна СО 3Д лцдпроектор, Како Епс�

1Дезодорирање на поддршка за чевли, елиминирање на мирисот на чевли, одржување на обликот на чевелот не �

?МНОГУ ПРИЛИКИ? Поради својот секојдневен стил и висококвалитетен материјал, тој е задолжителен дуксер

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

ИздржливостИзработена од висококвалитетно железо, отпорност на висока температура, цврста и издржлива

Содржи : 3tn100 комплет за обнова на моторот : 1 комплет комплет за прстен на клипот комплетен сет за 4 употре

Не ' рѓосувачки челик превртување медиуми со 304 материјал Густина : 300 фунти / кубни.ft,Сателит,Ballcone, нло 1x3 m

Оваа Чаша Е Изработена Од Врвен Издржлив Порцелан Без Олово, Без Кадмиум Креативен И Уникатен Дизајн...

Одделение 30 систем 3 доказ серпентина синџир Изработени од нискојаглероден челик Поликоиран зелен зава

ЕУ Рохс : УСОГЛАСЕН ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Непотврден Воен Стандард : МилДТЛ38999 Воен Стандард Сериј�

ЛЕСНО ПРИЛАГОДЛИВОјаже долго 10 стапки погодно за поединци од сите височини! Брзо и Лесно лизгајте заврт

●Компатибилност€Компатибилен : за Acer Travelmate 6493 PK230009 P00 Звучници Quality patem_ Секоја ставка ќе биде Тестирана

пена Висококвалитетниот гумен материјал од полипена обезбедува зафат, перница и удобност...

Олеснување на болката ако страдате од хронична болка во вратот, хернијални дискови, вкочанетост на го�

Нерѓосувачки челик Класичен облик На џентлмен Џек виски шише Карактеристики JD логото и потпис на предн�

Гроздобер Рустикален Кујнски Декор : Овој гроздобер дрвен држач за прибор е дизајниран со финиш Од Варо�

Тип На Чинија : Овошни Чинии Материјал : стакло Големина : Л : 25х16см / С : 20х14см Тип на чинија : Овошни Плочи �

Оксфорд ткаенина Што можам да добијам?Ќе имате една големина торба за перење е 16,5 х 17,3 инчи / 42 х 44 см.Голе

[2 во 1 дизајн] : УСБ ДО УСБ ц И ТИП Ц до тип ц 2 во 1 комбинација дизајн, компатибилен со тип ц уреди Поудобно

Димензии : Приближно 1,75 х 2,75 х 2,5" Материјали : Доломит Воведен : Октомври 2022 Година Стокменот внимателно �

✌ Материјал : Чантата За Шминка Е Изработена Од Диагон Висококвалитетен И Издржлив, Лесен, Отпорен На Гр

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 10х10х2мм Материјал : Неодимиумски магнети.

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Тежина : 30,67 фунти Димензии на производот : 18 Состојба : Нова Esикh2Ht30101 Nn тип 4 Handy 2000 Серија Контролер Едини

HQRP Пена И Се Чувствува ПредФилтер Замена; Овие филтри се наоѓаат точно под чашата за прашина и го штитат

Големина : 117 (H) во, тоа е одличен ранец ЗА секојдневниот живот, сам мода персонализирана сопствена шема, �

Подобро се користи со вклучените прецизни основни дупчалки, оваа тешка магнетна преса за вежба е способ

Scroll